.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Ръчен труд

    Какво сте си правиле сами - герданчета,гривнички,дрешк и.....?Пускаите снимчици ако имате, давайте идеи.По късно и аз ще се включа.
    What Goes Around Comes Around

  2. #2
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    em samo edin klu4od1rjatel-spletox dve slamki i slojix ot onqzi ne6ta det ti d1rjat klu4ovete - mn qk stana
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  3. #3
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Дрешки, герданчета, коланчета, шалчета, глинени(и не само) фигурки...свещници...в момента друго не се сещам, но често си "играя"...

  4. #4
    Ми аз си изплетох една кожена гривна имаше такава тема и се вдъхнових по късно ще я снимам.Засега само това мн ми е интересно еи скоро ще има нови произведения.
    What Goes Around Comes Around

  5. #5
    мии доста дрехи съм си 'правила' сама...то не съм си ги шила абсолютно сама, примерно стара дреха я преправям, стеснявам..

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  6. #6
    Гривни,гердани или огърлици-доста често се занимавам. Преди бях почнала да шия кавьорчета,но имам проблем с очите и ми забраниха.
    Иначе съм си преправяла дрешки,но винаги ме е страх да не окипазя дрешката, преди да започна..
    I'm wishing on a star,
    to follow where you are.
    I'm wishing on a dream,
    to follow what it means....

  7. #7
    Аватара на otherworldly
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Ямайка:)
    Мнения
    517
    Аз преди си правих едни гривни от конци с възелчета май се правеха ..
    правила съм си и гердани от миди, а и си спомням, че съм правила глинени плочки в някви странни форми и съм ги оцветявала.. Вече не ми се занимава с такива работи обаче..
    Because when I’m with you My heart stops
    And when I’m not near
    It’s Bleeding on the floor
    Someone get a mop!!!

  8. #8
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Ами, много работи съм си правил, имайки предвид, че с това се занимавам
    В момента работя върху лампа за стаята ми, която мисля, че ще се получи супер :Р
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  9. #9
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    О, да, когато имам желание се захващам. Правила съм си най-различни джунджурийки - гердани, гривнички, ключодържатели. Преди си лепях на картон разноцветни топченца, като се стараех да има някаква форма и се получаваше наистина интересно накрая
    You are broken, I can fix you...

  10. #10
    Ооо много се радвам на такива работи,ръчна избалотка...сякви джунджурии Сам,с кво точно се занимаваш?Дай да видиме лампата :P

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    татуировки броят ли се?

  12. #12
    Ми.. по труд и техника в 5 клас май си праихте калъфка за възглавница само тя се получи сполучлива хахха толкоз съм саката в ръцете че повече не можи и да бъде хахах
    SiLnO Obi4aM,LeSnO ne PrO6TaVaM,JeStOKo OtMa6TaVam I NiKoGa Za Ni6To Ne S1JeLqVaM!!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    аз от моя "ръчен труд" снимки няма да давам

    Saatana vittu perkele hate crew!

  14. #14
    Никой ли няма снимчици [-o<
    What Goes Around Comes Around

  15. #15
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Хах, абе "Ръчен труд" ме навежда на мисли в малко по- друга сфера, ама нищо .

    Иначе нямам идея какво съм си правила... нямам нищо в момента, което значи , че и да съм си правила не е било особено успешно .
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  16. #16

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Away away..from more and everybody
    Мнения
    193
    Герданчета..мания ми е..и гривнички.. и като по-малка някакви моливници правихме в у-ще и престилка съм шила ама госпожата каза че е много некадърно зашита и ме накара да я разшия ..

    ---Маската прикрива лицето ти...---
    ---Но не и сърцето ти---

  17. #17
    и аз на ръка не мога да шия скопосно е мога ама...много трябва да се старая и ме избива на нерви в един момент
    а има тооолкова много дрехи, които искам я да стесня, я да променя малко модела...ама като съм некадърна тва си е

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  18. #18
    Ами ако ми остане време си шия от гоблена и почти съм го довършила.Засега съм ушила три гоблена тва ми е четвъртия.Мога да шия смисъл колкота да си зашия некоя примка или дупка да шия дрехи и през ум не ми е минавало.Мога плета на една и две куки плела съм некви каренца салфетницета.Изплетох си и шал и стана много сладък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си