.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Хрема

  1. #1

    Хрема

    Пфф эдравейте.
    Нещо май яко ме е хванала настинката.Само че друг път с капки хремата ми спира,а сега не става.Духам си носа,прочиствам го със Стеримар,слагам капки...и нищооо !Не спира да тече.Буквално е като кранче.направо полудявам Ако энаете някаква бабина рецепта или нещо такова ,моля ви кажетеее !!!Мерси
    Прекалено голям размер на картинката!

    .: machoka :.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    оф и аз в момента съм настинала и единственото което сме спасява от болките ( гърло,нос..) е фервекс, за в момента поне ми минава, иначе повече чай с мед и лимон,не помага директно за хрема но подсилва организма да не стане по зле
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  3. #3
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    pijte TAYLOL HOT (maj taka se pi6e6e??).i tva sa prah4eta kato ferveks i na men mi pomaga

  4. #4
    Ами аэ пия Колдрекс макс грип прахчета и като че ли помагат,но срещу хремата нищо не ми помага.Направо полудявам,тече като водопад Ох айде ,който энае още някакви методи да `иэиграем` настинката да каэва,че така не се живее !
    Благодаря на хората,които се отэоваха до момента

    П.С. Тоя Колдрекс едвам го иэпивам,повръща ми се от него
    Прекалено голям размер на картинката!

    .: machoka :.

  5. #5
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    ся има някъв вирус
    мин седмица се разболях в събота
    цяла седмица пих лекарства уж се опрайх и неска се събуждам и същите оплаквания (точно след 1 седмица...)

  6. #6
    Правилно правиш!А за хремата - капки за нос - препоръчвам ти Afrin или Olint, първите са още по- ефикасни - помагат и при обикновена хрема и и при хронични ринити и хроничен синузит.Бързо оздравяване ти желая!
    ГОТИНО Е ДА СИ ВАЖЕН, НО ПО-ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН!

  7. #7
    Имаше нещо с мас май.Слагаш си мас в носа и седиш така известно време. Не знам какво точно беше.Баба ми ми слагаше,когато бях по-малка.Помага.Ама не знам това после как се махаше.Само ли изчезваше ...
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  8. #8
    вярно е ,че има някакъв грип в момента и аз съм понастинала..
    ми какво какво... капките олинт са много хубави и само те ми действат
    skype: tanq.kuzmova

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    И аэ сега съм така.
    Попринзип капките Ксилометаэолин абсолютно винаги са ми помагали,ама сега не става Тече като чешма и няма спиране.Така ,че не энам какво да те посъветвам.Ама имаш моралната ми подкрепа ,като човек ,който също има хрема
    [size=7][b][u]fosse cos

  10. #10
    Е и лекъри има ... обърнете се към тях .. да не стане по сериозно.Да не стане от фаза хрема на фаза грип с боц боц ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си