.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Имам бели пъпки по кожата на пениса

    здрасти. имам някакви бели пъпки по кожата на пениса ми. разгледах темите и разбрах, че това не е проблем. но от прекалена мастурбация и лоша хигиена ли се получават, защото май е така при мен ? и освен по тялото и тестисите, могат ли да се появят някъде другаде, например при свързващата кожичка, където тя е по-тънка? Благодаря

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Може и плесен да тръгне, ако не го миеш...
    - Всички авто-части на едно място!

  3. #3
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Не, не може! Бъди спокоен!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  4. #4
    споко ..

  5. #5
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Мастни натрупвания,не се безпокой
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  6. #6
    Съжалявам,че пиша в малко стара тема,но мисля,че имам същият проблем.
    Значи точно отдолу короната на главата на пениса ми имам малко бели пъпки,но са изключително малки на размер.Та са чудя дали имам и аз същият проблем,от какво се причинява и какво е нужно за да не става така.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от CurseOfTime
    Съжалявам,че пиша в малко стара тема,но мисля,че имам същият проблем.
    Значи точно отдолу короната на главата на пениса ми имам малко бели пъпки,но са изключително малки на размер.Та са чудя дали имам и аз същият проблем,от какво се причинява и какво е нужно за да не става така.
    Ако говориш за тези дето са отдолната част на главата май нямаш проблем ,защото съм чел за това.

    Аnno е с моя проблем и аз имам тези по пениса и по тестисите и за тях съм намирал ,че не са вредни и 100% съм сигорен ,че не е от хигиената

  8. #8
    ЗА тези бели ''пъпчици'' за които говорите-сигурна съм 100%, че са нещо съвсем нормално \/

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    Споко, нормално е. Ако можеш просто приеми, че те са си там и по никакъв начин не ти вредят. Проблем е единствено ако са червени. Тогава историята е съвсем друга.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от experiment_m
    Споко, нормално е. Ако можеш просто приеми, че те са си там и по никакъв начин не ти вредят. Проблем е единствено ако са червени. Тогава историята е съвсем друга.
    а има ли някъкъв начин да се премахнат ? и има ли някъкъв проблем ако искам да правя секс ?(момичетата няма ли да се чидят какво са това и да си мислят че е от лоша хигиена ?

  11. #11
    ми май няма... някои казват, че сами ще си изчезнат ) с времето

  12. #12
    Аз имах преди време като се окосмявах ми излизаха преди самия косъм на мястото му. Иначе изчезват сигурно, но най-малкото не са вредни. Споко
    Важното е не много време да си трезвен!!!
    Живей завинаги в приказката на алкохола!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си