.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Пожълтели от цигарите нокти

    Значи показалеца ми стана толкова жълт от цигарите, даже вече мисля, че мина към кафяв, вече забелязвам, че и средния ми пръст съшо започва да потъмнява... та кажете ми нещо как да ги оправя... не мога да ходя с жълти нокти- пробвах яко търкане с вода и сапун, с лакочистител, но нищо не става... кажете нещо което да действа

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    112
    Хм, за тази аномалия чета за първи път и научавам от тебе.

  3. #3
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Ти по колко пушиш бе

  4. #4
    абе пуши си бе, штом само това ти е проблема 4е пръста на ръката ти е кафяв пушиси.............,внимаваи само някоя друга 4аст от тялото да не ти стане кафява,защото тогажа няма да ти помогне нищо

  5. #5
    Единственото решение е да спреш цигарите.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    aRbAnaSi PaLaSs;]
    Мнения
    601

    hm

    Отиди на доктор и говори с него,но определено трябва да откажеш цигарите иначе ноктите са ти най-малкия проблем.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ThankYouVeryMuch
    Хм, за тази аномалия чета за първи път и научавам от тебе.
    Абее деца на колко сте години бе???? Как няма сте чували ... кви лекари, кви чудесии хахахахаххахахахахахах Това е от натрупването на никотин в кожата .... За жалост се маха като намалиш цигарите или съм чувал за оцет ... да се търкали с него (ама не съм много сигурен) знам само че премахва миризматата на 35835673165 цигари от пръста ти ... Едно време така ме разбраха че пуша ....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  8. #8
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    хе, нормално е да ти пожълтява нокътя.
    обаче междудругото съм установила, че лака 'попива' тая гадост, и после като го изтриеш и на самия ти нокът му няма нищо.
    алелуя.

  9. #9
    Мега фен Аватара на katttto3
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    В тайните на нощта
    Мнения
    3 156
    ако слагаш лак на ноктите се овеличава цвета и от самия лак,иначе си натопи пръстите в вода и таркай с лимон(на мен ми помогна)
    Притискаш ме. Изтръгваш със страст ръцете ми разголени...

  10. #10
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    хе, нормално е да ти пожълтява нокътя.
    обаче междудругото съм установила, че лака 'попива' тая гадост, и после като го изтриеш и на самия ти нокът му няма нищо.
    Лакът и на мен така ми действа - нокътя на показалеца ми беше пожълтял доста по едно време и след няколко лакирания забелязах, че вече не е жълт.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  11. #11
    лака за нокти наистина пази..иначе имам от Орифлейм едни пили за нокти дето са за полиране - с тях, ама на мен съвсем малко ми беше пожълтял само на показалеца...
    ГОТИНО Е ДА СИ ВАЖЕН, НО ПО-ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН!

  12. #12
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Moje li nqkoi da mi obqsni kade po to4no se namira tova pojaltqvane

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от mon4eto
    Moje li nqkoi da mi obqsni kade po to4no se namira tova pojaltqvane
    С ръката, която си държиш цигарата - и ноктите на пръстите от никотина и катрана понякога пожълтяват...обикновено на показалеца или средния пръст..ама това е, ако повечко пушиш..а и не е задължително да ти стане- аз преди пушех Davidoff и ми ставаше така, после минах на булгартабак..и сигурно, защото имат по-малко катран и никотин ли..не знам..ама вече не ми става така.
    ГОТИНО Е ДА СИ ВАЖЕН, НО ПО-ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН!

  14. #14
    ami normalno e da pojultqvat i tva s laka ne e losha ideq ama nai dobrata si ostava da gi spresh \/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си