.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Адски голямо притеснение.. Помогнете!

    Утре имам изпит, а умирам от притеснение. Предния път главно заради това ме скъсаха. Изпопритесних се яко. Кажете някакъв начин да се поуспокоявам. Трябват ми някакви бабешки лекове или домашни бъркочи, защото с пари за лекарства не разполагам. За дълбокото дишане го знам, но не действа особено. Темата е сериозна. Направо ми се преобръща корема като понаближи изпита. Сигурно ще кажете, че е нормално да се притеснявам. ЗНАМ, но не е нормално да ми пречи чак до такава степен. Трябват ми спешни отговори. Благодаря!

  2. #2
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Ако не е Шофьорски изпит пий 50-100 грама алкохол изяж един шоколад после си измий зъбите и хапни 2 дърфки О*БИТ тъмносин драже .... и не мисли за притеснението . . . а ако е шофьорски без алкохола и дъвките пак става ... или направи един секс за отпускане ако няма с кого ръчно !!!
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  3. #3
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Купи си валериан. 1лв са 10блистера...може би ще можеш да си го позволиш. Прави нещо друго,не мисли за изпита...излез с някой,разходи се успех
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    искам петрич
    Мнения
    57
    Цитирай Първоначално написано от ThePowerOfLove
    Купи си валериан. 1лв са 10блистера...може би ще можеш да си го позволиш. Прави нещо друго,не мисли за изпита...излез с някой,разходи се успех

    10 блистера = 10 опаковки
    ____________________
    love by few hated by me
    http://vbox7.com/play:e846b371

  5. #5
    Шофьорски всъщност Не мога да пия нищо, но и не виждам как дъвките ще ми помогнат. Малко е гадно да мляскам пред изпитващия. Не мислите ли?

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    И според мен секса преди изпита ще ти помогне да се отпуснеш, в каквато и форма да е той. А и мисли позитивно - толкова хора са го взели - и ти ще го вземеш. Просто гледай пътя,следи пътната обстановка и знаците и нямаш ядове. Ако не се чувстваш сигурна зад волана просто карай по-бавно, за да имаш време за реакция.Успех.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Цитирай Първоначално написано от ThePowerOfLove
    Купи си валериан. 1лв са 10блистера...може би ще можеш да си го позволиш. Прави нещо друго,не мисли за изпита...излез с някой,разходи се успех
    +1

  8. #8
    Момче съм всъщност . Те изпитващите на повечето момичета им дават изпита от раз, но на момчетата не дават толкова лесно

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    чай от лайка деиства успокоително,както и топло мляко
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от experiment_m
    И според мен секса преди изпита ще ти помогне да се отпуснеш, в каквато и форма да е той. А и мисли позитивно - толкова хора са го взели - и ти ще го вземеш. Просто гледай пътя,следи пътната обстановка и знаците и нямаш ядове. Ако не се чувстваш сигурна зад волана просто карай по-бавно, за да имаш време за реакция.Успех.
    да,т'ва е идейка .А също може и малко шоколадче и количка преди изпита

  11. #11
    ami tova ne e bazik 4uval sam 4e plaskane po dupeto podobrqva pametta i otpuska tqloto taka 4e ne se kopuva s pari kao isak6 opitai
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210 --- влезте няма да сбъркате

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си