.
Отговор в тема
Страница 1 от 10 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 241
  1. #1

    Какво бихте направили в следните ситуации:

    Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
    или: друго?


    Ситуация номер 2: Прибирате се за вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


    Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора ден е, просто квартала е безлюден и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?

  2. #2
    1. Ше взема една пра4ка и ше ида да ги опраа и двамата
    2.Ще му кажа 4е съм травестит и ше се моля да ме изхварли от колата
    3.Ми ше запо4на да я окуражавам

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Kraken
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    454
    Първа ситуация - пребивам момчето и заебавам гаджето
    Втора ситуация - вадя тръбата от чантата дръпвам му ръчната и почвам да го налагам докат не умре
    Трета ситуация - ше кажа на некой да викне полицията или нешу такоа и без туй няам опит в говоренето с хора дет ше скочат от 8мия етаж...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 375
    1. отивам веднага при него.. няма време да се отменя за после.. изесняват се работите.. а тази може да си получи и боя.. зависи от настроението ми.. ако ми е добро няма да им доставя удоволствието да го развалят само ще им тегля една..
    2. ще се опитам да си намеря гсм-а и да се обадя на някой... същност нз аз ще изпадна в ужас.. шокирана..
    3. ще се опитам да я разобедя
    Take off your clothes...relax on your bed,close your eyes and open your legs..as much as you can..it's time for......PAMPERS ..xhayx

  5. #5
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    .............
    1.mi da otna4alo 6et se pravq 4e ne s1m go vidqla,no kao toi me vidi ..........hmmmm lo6o my se pi6e ob6to zeto
    2.Em nzz..nai-malkoto 6et se paniram
    3.E 6te pomislq malko i az 6te sko4a zaedno s neq
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  6. #6
    1 Nqma da se razqrq i 6te se pravq 4e ne sam go vidqla,no kat se pribera i si pogovorq s nego...toi si znae
    2 Malko mi e 4udno 6tom e piqn kato talpa kak 6te me zavle4e v kolata i kak 6te kara...
    Mi ako sam na zadnata sedalka 6te izhvar4a prez drugata vrata pak ako si s4upq kraka zdrave
    3 6te povikam nqkogo
    Tova e jiwotat na 4oveka opisan 4rez muzikata www.vbox7.com/play:9ae0f117

  7. #7
    1.Ще се оправяме насаме. По мъчително да е, не кратко и агресивно пред тълпите хора.
    2.Ще потърся нещо, с което да го фрасна по главата.
    3.Ще се опитам да я разубедя, като 1во съм се обадила на полицията.
    Some things are better left unsaid!

  8. #8
    Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
    или: друго? Ще запазя спокойствие и после като го видя е мъртав!


    Ситуация номер 2: Прибирате се вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do? Ох ами какво мога да направя!Ще ритам,блъскам,бягам...кот стани!


    Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?Ще избягам! [/i]

  9. #9
    Аватара на MixXx
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Razgrad Cartel
    Мнения
    319
    1.Ще им е*а майката с бухалката и бокса
    2.Ще му е*а майката с бухалката и бокса
    3.Ще гледам

  10. #10
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    1.6te otida i 6te mu kaja 4e priklu4ihme
    2.6te se molq da stane 4udo
    3.6te i napravq pat za da ima kade da padne(6egi4ka) ...6te izvikam policiq moje bi

  11. #11

    Re: Какво бихте направили в следните ситуации:

    1.Винаги реагирам крайно,...агресивно в случея..
    2.Каквото и да кажа надали ще реагирам адекватно ако се случи..
    3.е всички ще умрем...
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    383
    в първата ситуация ще се направя,че не съм видяла нищо после (след няколко дни) ще му се обадя и ще му кажа, че го поздравявам за новия избор и най-накрая ще гледам да изляза с някой мн по - готин от него и ще се постарая аз да изглеждам по-добре от тази ... така на него ще му е гадно ( е и на мен,но аз няма да го показвам)

    във втората ще го излажа, че ми е дошло, че съм болна от спин или нещо от рода

    в третата ситуация парвоначално ще гледам да не ме забележе и да се обадя на полиция, после ще се опитам да я успокоя и да и кажа, че каквото и да се е случило не си заслужава да умре за това

  13. #13
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    1. Пребивам момчето чупя му раката с която я е пипал В случея и 2те и зарязвам тая марда!
    2.След като ме качи в колата вадя джобното си ножче(с което винаги съм навън)и го наръгвам в гърлото!!! (ше ме отвлича тои)
    3. ще пръдба ще се завъртя 1-2 пути и тя ще скочи....(нищо неможе да се направи)

  14. #14
    1.Ще отида при него и ще му видя сметката...
    2.Ще се опитам да го ударя и да избягам...Или просто ще отворя вратата в движение и ще изхвърча...Ще викам за помощ някой...
    3.Ще се кача при нея и ще се опитам да я убедя,че не трябва да се самоубива...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от ^dishdogz^
    1. Ше взема една пра4ка и ше ида да ги опраа и двамата
    2.Ще му кажа 4е съм травестит и ше се моля да ме изхварли от колата
    3.Ми ше запо4на да я окуражавам



    1.Ше зарежа момичето и ше пречукам момчето :P
    2.Кат те вкара в колата ше изчакаш малку до кат вииш че даближаваш вашта къща благодариш му с една хубава псувня и слизаш
    3.Ше зема тела ше почна да снимам и ше накарам да се обади вместо мен да не изпусна случващото се :P
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.

  16. #16

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    столична...:)))
    Мнения
    149

    Re: Какво бихте направили в следните ситуации:

    Цитирай Първоначално написано от bqsna_teenagerka
    Ситуация номер 1: Както си се разхождате с групичка ваша приятели (момчета и момичета) и изведнъж виждате гаджето си да се целува с друг/а? Ще постъпите агресивно,нищо няма да кажете ще запазите спокойствие и после като ви се появи пред очите..спукан му е фасона?
    или: друго?


    Ситуация номер 2: Прибирате се вкъщи,някакъв мъж почва да ви преследва...забелязвате че е пиян и се обарва ....тръгвате да бягате но той ви хваща качва ви в някаква кола и потелгяте. What should you do?


    Ситуация номер 3: Минавате покрай квартал,в който няма много хора и виждате че жена се готви да скочи от 8ми-я етаж! Какво правите?
    ситуация 1.:нали сме компания.гаранция франция 4е 6е си полу4и заслуженото от мойте хора,аз само 6е седя и 6е гледам сеир
    ситуация 2.:ами винаги нося нож със себе си...е 6те го пусна в употреба
    ситуация 3.:тук е мястото да задам аз въпрос...ти като върв6 гледа6 облаците ли? няаа на4ин да съм я скивала
    Без лични и безлични съобщения, моля.

  17. #17
    Аватара на gal4ety
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Пловдив....вкъщи,в моята стая
    Мнения
    215
    1.зависи от настроението ми или запазвам спокойствие и хващам някоя приятелка силно за ръката или му вдигам голям скандал
    2.пища с цял глас и се надявам някой да ме чуе или търся нещо из жабката с което да го прасна а ако намера пищак...хахаха...или в краен случай ще се опитам да отвора вратата и да скоча от колата
    3.еми ще се обада на полицията и докато дойде ще я обеждавам че си заслужава да живее
    WHAT I AM IS MY OWN BUSINESS.

  18. #18
    1 - Такъв скандал ще му вдигна че да го помни цял живот след което следва шамар
    2 - Охх веднъж имах подобна случка една вечер но бях с приятелка и 2 гърци мисля че бяха спряха колата до нас , слязоха и почнаха да ни говорят нещо ..аз така се изплашиш че почнах да пищя и тичам и накрая влязохме в 1-вата къща където видяхме..та ако случайно попадна в нечия кола без да искам отново ще следва пищене ( доста силно при това ) бой ..аз горе доло мога да бия шамари и да ритам и накрая тъй като е пиян ще го изхвърля от колата хаха
    3. Хаха ами и такъв случей съм виждала ..до нас живееше една леко луда хихи какви ли не смешки е имало с нея то за мен са смешки де но за нея.. не ..тя е момиче все още де но един ден реши да се самоубива и се качи на 2 етаж на прозореца ..насъбрахме се цялата махала да гледаме какво ще стане и накрая един наш комшия и каза че тъй като е дебела няма да се самоубие а само ще си строши костите ..на мен ми беше супер смешно ..но в крайна сметка тя не скочи

  19. #19
    Аватара на punkrock
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Dreamland Varna
    Мнения
    1 106

    Re: Какво бихте направили в следните ситуации:

    :1: Като се видим по-късно, ще се направя, че не съм видяла нищо, ще се държа нормално и когато най-малко очаква ще го зарежа най-брутално. Може да измисля наква история уж, че съм му изневерявала от много време, или нещо друго гадно

    :2: Ще викам, ще ритам, ще го удрям силно, както се падне, после ще се опитам да се обадя по gsm-а или ако вратата на колата не е заключена ще се метна, после боли не боли ще бягам нанякъде!

    :3: Ще остана да гледам какво ще стане
    Aveee eiii ! Selski pr1chki ! Gadna vi e trevata Ne davam i edna stotinka za taQ pumiq, na tiQ na tiQ na tiQ.. Taka che i da q pluQ i da q Bogotvorq - Istinata e EDNA - vseki VTORI pushi Q !

  20. #20
    \/ =D> браво браво много добри отговори дадохте ми идея от сега нататък винаги ще нося ножовка в себе си!

  21. #21
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173

    Re: Какво бихте направили в следните ситуации:

    1. Ще му смачкам фасона на място.
    2. Един в топките, два в носа и е готов.
    3. Взимам си пуканки и стол да гледам
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  22. #22
    1.Запазвам спокойствие и после край.

    2.Ще викам,удрям,хапя,дера...какв ото ми дойде...какъвто съм дразнител той после ще се моли да ме връща

    3.Ще я изчакам да скочи,след като шоуто свърши ще си замина



    Walk go home boy...

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    plovdiv
    Мнения
    150
    1-shte pomolq grupichkata da gi obgradim i kato se useti che sme gi naobikolili az ilizam ii q pitam dali izka 3-roika se edno sam nepoznati po na tatak zavisi ot neq....

    2-shtom e piqn znachi nemoje da me vara v kolata a dori i ida go napraii shte otvorq dr vrata ii shte izlezna

    3- shte izbqgam da ne pomislqt che sam az ili ako e blizko konteinera shte go pomradna na tochnoto mqsto
    КАЗВАМ ГУ САМУ ДА ЗНИТИ
    ДЕМЕК БЕЗ ДА СЕ МАИИТИ /маете/
    ДА НЕ КАЖЕТЕ ЧЕ НЕ САМ ВИ ПРЕДОПРЕДИЛ
    АКО С НЕЩО САМ ВИ ДОСАДИЛ
    ТУИИ Е ЩОТ САМ СЕ НАПИЛ

    DEMEK STIHOPLETEC SAM GOLQM
    DA ZNAISH IMAM JELANIE DA TE IZQM

  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    ми у нас бе :D
    Мнения
    18

    Re: Какво бихте направили в следните ситуации:

    1. ще се направя на разсеяна ... а после ще го убия

    2. прав десен и Бог да ми е на помощ...

    3. не мисля че мога да направя нещо ...
    от всичко ценно което сьм изгубила в живота си най-много ми липсва... акьла

  25. #25
    1. 6te go gledam i toi kato me vidi 6te po4ne da mi se ivinqva i posle 6te mu se surdq dokato toi se samoybvinqva i kato se pomu4i dostata4no 6te mu prostq 2. emi 6te se opitam da zvunna na nqkoi i da sko4a da se izmukna nqkuk ...nz 6te si ymra ot strah 3.emi az iskam da stavam psihqtar \/ taka 4e nadqvam se da yspeq da q razobedq ako ne 6te vikna nqkoi
    BoRn To Be WILD

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си