.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244

    Разстройство ...

    НЕРВНО!

    Какво може да ви трогне? Какво ви разчувства? Какво би ви докарало до ръба? Имам предвид както тъга и болка, така и ярост, и радост и всякакви емоции... Кога за последно сте се истерясвали (ама сериозно), изпадали в жестока депресия или еуфория, кога сте били готови да затриете всички и всички наоколо, че и себе си?... Може ли да е нещо дребно или трябва да е значимо и голямо? Имате ли тенденция към странни отклонения от разбиранията за нормално психично състояние? Въобще, тук- за моментите на нестабилна душевност.
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  2. #2
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    когато приятелят ми замина за щатите (бригада), бях на успокоителни 2 седмици, защото имах проблеми със сърцето (и не само де)
    Собственост на Canis_Dirus

  3. #3
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Ами, смея да твърдя, че в повечето ситуации мога да действам хладнокръвно и без паника. Но е имало моменти, когато наистина съм бил доста.. странен.
    Например преди около година и нещо едни познати решиха да ме избъзикат като ми кажат, че у нас е изтекла газ и майка ми е умряла (не ме питайте що за бъзик е това, не знам) и тогава може да се каже, че наистина излезнах извън контрол, особено когато ги видях да ми се хилят и да се радват... нека кажем, че повече не са искали да се доближават до мен.

    Други случаи мисля, че не съм имал, освен една малко по-тежка раздяла, преди няколко месеца, но тогава просто бях по-сдухан известно време.
    Като цяло винаги съм с акъла си, но съм способен и да истерясам и то мн жестоко...
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  4. #4
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Никога.
    Винаги се контролирам.
    - Всички авто-части на едно място!

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    тАм кЪдетО наДеждИте УмиРат
    Мнения
    122
    oho ot nai-malkoto ne6to ponqkoga izpadam v depresiq hubo 4e barzo mi minava ina4e koi znai kvo moje da napraq \/
    ИмА сМиСъЛ дА жИвЕеШ,кОгАто иМа зАщО,КоГаТо иМа За КаКво,кОгаТО иМа зА кОгО
    !!!

  6. #6
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Хммм от тва което разбрах кво питаш мога да кажа ,чеее мн бързо се нервя и от най-малкото нещо ми кипва. Не изпадам в депресия , моментно сдухване му викам , не изпадам в некфи истерии или такива работи. случвало се е мн пъти да прибързвам с погрешни действия ,но като ме изнервят нарочали си някой нема спирка. Както не търпя с мене да се ебават , така и за приятелите ми . Много пъти се е случвало да ги защитавам , понеже те оставят да ги мачкат и ги ебават, нещо което аз не търпя А за трогването и разчувстването не съм толкова мекошва, но винаги мога да ме разчувстват трагични събития или случки, случвало се е да ме разплакват два филма накрая ..... Мн често се вълнувам дори от дребните нещица, които не са от толкова голямо значение, жест или пък дори един поглед от желания субект може да ме развълнува ъъъ надявам се да съм те разбрала за кво питаш

  7. #7
    оХ...то да беше веднъж..!До съвсем наскоро бях в депресия..заради един френд,а и отделно да не говорим колко ме изкарва извън нерви моята СЕСТРА

  8. #8
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    По принцип съм адски спокоен човек /което е супер дразнещо за околните, на моменти/ и трудно мога да истерясам, но стане ли това по-добре да се стои далеч от мен В депресия не съм изпадала, просто имам моментни сдухвания, които си отминават. Само някакво предателство би ме изкарало извън равновесие и поради тази причина гледам да не се доверявам изцяло на хората...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  9. #9
    Никога Не знам дали това е добре или лошо....Амаа не ми се е случвало още такова нещо...а може и д предстои, кой знае?!?

  10. #10
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Бързо паля и бързо ми минава... До крайности не стигам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си