.
Затворена тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Ако имате някъде ранички по тялото...

    Здравейте!Днес се регистрирах в този сайт и забелязах много теми в които хора се оплакват от някакви ранички по тялото им а и не само рани но и пъпки и разни такива неща!Аз предлагам тук да сложите вашите снимки с нещата които ви притесняват а ако можем да помогнем!
    Моля без подигравки защото темата е много полезна!
    P.S.Моля да не се слагат снимки с мъжки и женски полови органи Вие сте!

  2. #2
    А ти как по-точно си представяш хората да тръднат да си пускат снимки на пъпките,раничките,етц. Не мислиш ли,че едва ли някой би го направил?
    Look deep inside me ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Заключвам темата поради следната причина.Ние тук не сме дерматолози,нито лекари и така само по една снимка не може да се даде диагноза,ако ставаше толкова лесно,въобще никой нямаше да учи медицина.
    П.С.-Модераторските ми правомощия също са ми отдадени от днес,така че и аз съм нова в това отношение.Моля да бъда извинена,в случай,че не съм извършила правилно задълженията си.Мерси.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  4. #4
    ramaiana
    Guest
    Отключвам темата поради сериозния интерес към нея
    Айде...пишете на воля
    Но моля...без никакви предписваници на лекарства.
    Давайте мнения само ако мислите,че сте виждли подобно нещо и предполагате че е...еди какво си.
    Не се гарантира павилна диагноза,просто предположение и насока към подходящ лекар

  5. #5
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Голями критики,отнесох заради тази тема.Вече,се аргументирах в предишния си пост,защо съм счела за правилно да я заключа.Нормално е да има недоволни,хора,които не са съгласни с мен и с мнението ми по въпроса.
    П.С-нека,някой да се заеми да следи темата и това дали,се спазват въведенити правила-дано няма много недоразумения.Аз направих каквото можах...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си