.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Магазини за Вси свети в Плевен

    Зна4и темата е ясна куде в Плевен мога да намеря не6то за Вси сВти?
    Akcent - delight (music)

  2. #2
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Ти католичка ли си,че ще празнуваш Вси Светии?
    Според мен е детинско цялото начинание,но ще ида на creepy garbage и horror punk parti на 31ви окт. в София,по случай Хелоин.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  3. #3
    Абе не съм католи4ка просто тоя празник си ме кефи мн яко! И аиде моля ви отговаряите по темата 4е ми трябва спе6но [-o<
    Akcent - delight (music)

  4. #4
    Нем ни6то но не искам в последния момент пак да си избирам не6ту а искам дни преди вси свети да си измисля облекло и аксесоари и вси4ко останало и понеже не съм от Плевен а от там искам да си купя не6та 6тот и без тфа 6те ходя. Моля вии кажетее къде може да има некфи аксесоари или магазини за празника
    Akcent - delight (music)

  5. #5
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    преди 4 години си взех костюм от наркопа под наем
    не знам дали още има

    да не би случайно да си от езиковата, защото, доколкото знам, само ние празнуваме хелоин в града
    Собственост на Canis_Dirus

  6. #6
    Въоб6те не съм емоо. И тфа 4е ме кефи тоя празник нема ло6о и не е тфоя работа кфа съм с извинения просто помолих някои да ми каже такъв магазин, а ти ме напада6!
    Akcent - delight (music)

  7. #7
    Нем _Cuddly_ не съм от езиковата и няма да празнувам в Плевен празника просто се налага от там да си купя някои аксесоари. Бих искала да си намеря ангелски крила но нз от къде
    Akcent - delight (music)

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    да не би случайно да си от езиковата, защото, доколкото знам, само ние празнуваме хелоин в града
    Цитирай Първоначално написано от viki_beb4ety
    и понеже не съм от Плевен а от там искам да си купя не6та 6тот и без тфа 6те ходя

    А иначе аз незнам такъв магазин Само веднъж като влезох в едно от големите левчета(ммм.. няма джобнии..) по старата главна намерих някви имитаций на вещерски шапки
    И наистина може да има в Наркоп-а костюми..(той също е по центъра - почти в началото)

  9. #9
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от viki_beb4ety
    Нем _Cuddly_ не съм от езиковата и няма да празнувам в Плевен празника просто се налага от там да си купя някои аксесоари. Бих искала да си намеря ангелски крила но нз от къде

    хахааа, аз бях ангелче, когато го празнувах
    еми, провери там, където ти казах - костюмът, който си взех тогава беше едно като нощница на златисти звездички, имаше и крилца, и ореолче
    Собственост на Canis_Dirus

  10. #10
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Хеуоуин (уоу) идва от стар келтски празник.Пренесен е по-късно в западната традиция и то май само във Великобритания и САЩ...и обвързан с деняна Вси Светии. (еми ще извинявате, ако не е точно така..)
    Мисля че има такъв ден и в България... (да, аз чета много православните календарчета..)


    Като цяло идеята за страховито парти, със страшни или налудничеви костюми, с тиквени фенери и т.н. е забавна =] Всъщност голяма работа, че е някакъв чужд обичай - важното е да стане веселото =]

    А магазини в Плевен не знам
    И все пак толкова ли не може да се импровизира - черен плат за наметало, грим - за да е бледо лицето и едни зъби ^^ .. може и без тях, стига да пуснете червена струйка от устата =]
    Или конус от черен картон, накъдрена коса, зеленикав грим, пак наметало, метла и ето - вещица =]
    Толкова възможности има...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си