.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Еднь тъпь тема

    И ся кво

  2. #2
    ami iz4kai edin dva dena , ako prod1ljavash da imash kafqvi petna po belioto 4estito =D> ve4e ti e do6lo . Pri men s16to taka po4na , be6e kafenikavo posle se zasili i t.n spodeli s maika si

  3. #3
    mi da trqbva da ti e do6lo 4estito!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Mi..temata ne e za tuk;] ,no ili veche ti e doshlo ili she ti doide.I ako si imash 1 prevryzka pod ryka za vseki sluchai nqma a e losho

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от KoKoScHe{F}
    Mi..temata ne e za tuk;] ,no ili veche ti e doshlo ili she ti doide.I ako si imash 1 prevryzka pod ryka za vseki sluchai nqma a e losho

  6. #6

    S

    aMI i pri men be6e taka oba4e sprq i mi doide sled 1-2 meseca maika mi kaza 4e i pri neq taka i e bilo [/i]

  7. #7
    Ne go gledaite!!!Shte se nabutete!!! Ако до 2 мин не копирате това съобщение в други две теми родителите ви ще бъдат брутално убити в близките дни

  8. #8
    При мен по принцип е така като ми дойде, след 1 ден вече си тече силно и червено

  9. #9
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Ами все пак.....ЧеСтИтО! =D>

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Да,най-вероятно ти е дошло.До колкото си спомням на мен ,когато ми идаваше эа първи път ,първоначално ми беше кафеникаво,после роэово и накря вече стана червено.Иэчакай и ще раэбереш ,но най-вероятно ти идва,така че бъди готова и каэвай на майка ти.
    [size=7][b][u]fosse cos

  11. #11
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Да,най-вероятно ти е дошло.До колкото си спомням на мен ,когато ми идаваше эа първи път ,първоначално ми беше кафеникаво,после роэово и накря вече стана червено.Иэчакай и ще раэбереш ,но най-вероятно ти идва,така че бъди готова и каэвай на майка ти.

  12. #12
    Щом имаш бяло течение,което ти цапа гащите,значи имаш инфекция.Бягай на генеколог.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от sexy_sladuranka___
    ami iz4kai edin dva dena , ako prod1ljavash da imash kafqvi petna po belioto 4estito =D> ve4e ti e do6lo . Pri men s16to taka po4na , be6e kafenikavo posle se zasili i t.n spodeli s maika si
    +1 и искам да добавя нещо-ако течението продължава повече от 15 дни иди на гинеколог-можее и да не е цикъл!Но според мен ти е дошло споко

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    Ами честито! Явно ти е дошло най-гадното нещо

    P.S.На мен пък като ми дойде за първи път ми беше без никакви кафяви петна и тн. ами направо и нищо не ме болеше нито кръст, нито корем, ама явно е било само първият път

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nA lUnAtA
    Мнения
    701
    Цитирай Първоначално написано от JuLieTa^
    Ne go gledaite!!!Shte se nabutete!!! Ако до 2 мин не копирате това съобщение в други две теми родителите ви ще бъдат брутално убити в близките дни
    ti mojesh li da mislish s taq glava kfi sa tiq gluposti...na kolko 10 g0dini
    i..ujaS..

    a po temata sigurno ti e doshlo ili ti predst0i


    0biChkam SlyNcEt0 :}

  16. #16

    Re: Бяло течение или .....

    Em i pri men be6e taka.4estito I naistina nqma da e lo6o da si ima6 prevruzka v 4antata da ne se iznenada6 o6te po lo6o po natatuk

  17. #17

    Re: Бяло течение или .....

    Цитирай Първоначално написано от fengirl04
    Незнам дали темата е за тук но все пак,.....

    Значи от няколко месеца имам бяло течение и съм сигурна въвтова!Даже така остава бо бельото ми коено е много неприятно!
    Преди една седмица забелязах че по бельото ми има едни кафеви петна като(извинявайте за грубия израз но няма как друго за го кажа -лайно)
    !Възможно ли е да ми е дошло?При вас ка беше първия път когато имахте мензис?
    колко време продължава течението ти (цикъла)???Кажи за да се види нормално и е

  18. #18
    na mene to4no po absolutno sa6tiq na4in mi doide .. 4estito :P \/

  19. #19
    Ами според мен ще ти дойде.Но да знаеш може да ти стане лошо.Не се шашкай,но можеш да си киупиш,ако искаш, 1 превръзка и един шоколад. \/

  20. #20
    sto pa shokolad
    ONE LIFE ONE LOVE

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си