.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Киста на опашката-няколко въпроса

    Добар вечер . Откриха ми киста на опашката Трябва да ми бъде направена операция . Много ме е страх
    Дали ще боли ... колко продължава ... какви са последиците .. .
    офф не знам
    мн ми е зле
    помогнете !!

    Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.от правилника.

  2. #2
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585

    Re: Киста ???

    Цитирай Първоначално написано от bolen```
    Добар вечер . Откриха ми киста на опашката Трябва да ми бъде направена операция . Много ме е страх
    Дали ще боли ... колко продължава ... какви са последиците .. .
    офф не знам
    мн ми е зле
    помогнете !!
    не се страхувай!все пак животът без адреналин е малко скучен ,не мислиш ли??
    всеки има проблеми.... ето и аз наското колабирах ,глътнах си езика... всички се стреснаха и сега по болници и тн.искаха да ме вкарат в болница заради този припадък аз мн се тръшках и не исках и в крайна сметка си казах че това е за мое добро.След това тръгнах пак по болниците иии накрая ми казаха че за сега няма да ме вкаврат в болница.
    ходих и продължавам да ходя и вече ми е мн по-добре

    недей да се страхуваш! всичко ще се оправи и ти ще се чувстваш много по добре!

    успех

  3. #3
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Ех, тея лекари беее....
    Ако ги питаш тях това нещо ще ти скъсат главата нали?
    - Всички авто-части на едно място!

  4. #4
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    такам...
    Пич ам операцията е 30 минути.И е много гадно упойката да ти слагат ама търпи бабо за хубост са казали хората.По добре е да те оперират от колкото , да ти тече през задника тая мърсотия и да се увеличава.В болницата ще престоиш около 1 седмица или малко повече.Гадното е само да те шият
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  5. #5
    Повече от фен Аватара на EvilBrunette
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    In the clowds
    Мнения
    417
    Ем, зависи от кистата. Но по принцип кистите (повечето) са образувания на твоето тяло и лесно се отстраняват. Но за по-подробна информация се порови в нета, след като няма с кои специалист да поговориш.
    I was born to live into a world that doesn't care...
    http://eventful.com/demand/D0-001-000246207-2
    Дайте глас за HIM в България.
    http://chocosville.myminicity.com/

  6. #6
    Тази манипулация със сигурност е с упойка. Известно време ще ти е криво, докато се възстановиш, но всичко ще премине бързо, и ще си спокоен, че всичко ти е наред! Не се притеснявай излишно! Скорошно оздравяване!

  7. #7
    Гадничка е операцията, но не се мре За твое инфо - ако е дермоидална киста..85% от хората имат такова нещо, но просто при повечето никога не се възпалява и така и не разбират, че имат - най-често се образува от косъм, растящ навътре и натрупване на съединителна тъкан около него - брат ми имаше такъв проблем...но за твое успоконие - с пълна упойка е, ако няма усложнения след около седмица свалят конците, после около 2-3 седмици няма да можеш да сядаш..след месец два нищо няма да ти има.Иначе по-добре е наистина да я махнеш, защото иначе периодично се възпалява и като гнояса трябва да ходиш да те цепят, ако се спука - пак ходиш да я чистят и това може да се повтаря многократно.Айде успех, няма да се плашиш и бързо оздравяване!
    ГОТИНО Е ДА СИ ВАЖЕН, НО ПО-ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН!

  8. #8
    Здравейте. Нов съм в сайта и незнам как да направя нова тема, така че моля да ме извините, че пиша на стара тема. На 17 год. Съм... Наскоро ме оперираха, имах киста на опашката.... Цепнаха я два пъти защото първия път не са успели да я изчистят както трябва "уж*... Казаха ми след месец да отида да я махнат напълно, но от страх не отидох. (Сменянето на превръзки и тези глупости направо ме накараха да откача, едвам търпях.) сега на същото място, където са ме цепнали се появи някакво малко топче, което е твърдо, точно където са ме цепнали и боли много, боли даже когато не седя на задника си ( съжелявам, че се изразявам така, но е така . ) въпроса ми към вас е какво да правя? Четох нещо за ихтиол, но незнам дали ще помогне.... Дайте някакъв съвет умирам от болки... Благодаря.

  9. #9
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от DimoBG Виж мнението
    Здравейте. Нов съм в сайта и незнам как да направя нова тема, така че моля да ме извините, че пиша на стара тема. На 17 год. Съм... Наскоро ме оперираха, имах киста на опашката.... Цепнаха я два пъти защото първия път не са успели да я изчистят както трябва "уж*... Казаха ми след месец да отида да я махнат напълно, но от страх не отидох. (Сменянето на превръзки и тези глупости направо ме накараха да откача, едвам търпях.) сега на същото място, където са ме цепнали се появи някакво малко топче, което е твърдо, точно където са ме цепнали и боли много, боли даже когато не седя на задника си ( съжелявам, че се изразявам така, но е така . ) въпроса ми към вас е какво да правя? Четох нещо за ихтиол, но незнам дали ще помогне.... Дайте някакъв съвет умирам от болки... Благодаря.
    Консултирай се с лекар или направо хирург, във всички случаи ще се наложи да те оперират.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #10
    Друг начин?

  11. #11
    Друг начин освен лекар няма. Отивай преди да е станало нещо по-сериозно
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #12
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    По-добре да се консултираш с лекар а не по сайтовете
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си