.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Пъпки по интимните части

    Imam izvesten problem...Predi sedmica nai-mnogo mi se poqviha nqkakfi pupki po intimnite 4asti,koito me surbqha adski mnogo.Do takafa stepen gi 4e6ah 4e sega imam ne6tu kato rani4ki no puk po4ti ne me surbi.Imam i drug problem.Dnes zabelqzah 4e kojata po sramnite mi ustni po4va da se beli a dori neznam za6to.Priqtelkite mi kazvat 4e tofa e nqkakfa infekciq no ne moga da otida ne genekolog za6toto nqma kak da zema tam talon nito puk moga da dam 30-40 leva za pregleda Nqkakuv suvet da mi dadete ?! Pls

    Moderated by swords1010
    Т.7 от правилника!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nA lUnAtA
    Мнения
    701
    nqma nemojesh trq da idesh na ginekolog...she trq namerish nachin...


    0biChkam SlyNcEt0 :}

  3. #3
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Задължително отиди на гинеколог, може да е сериозно! Информацията която даваш за тези пъпки е много оскъдна. Опитай се да ги опишеш или оприличиш на нещо, за да ти бъдем максимално полезни!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  4. #4
    Да не би просто да си се изринала от нещо- прах за пране, синтетична материя на бельото или нещо друго. Течение имаш ли, в смисъл течение по-странно от обикновено? Ако до няколко дена не отмине, не виждам как няма да идеш на лекар.

  5. #5
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    ако си с ебръснала и след това като ти поникнат косми -те сърби
    и до такава степен си се чесла че кожата си обелила......... нз... но тва със сърбенето може да е от бръснене -ЗА ТОВА ЕПИЛИРАЙТЕ СЕ,СКУБЕТЕ СЕ ИЛИ КОЛА МАСКА!!!!!

  6. #6
    ако си с ебръснала и след това като ти поникнат косми -те сърби
    и до такава степен си се чесла че кожата си обелила......... нз... но тва със сърбенето може да е от бръснене
    И това е вярно. От бръсненето става така понякога. А да си имала полов контакт без презерватив наскоро?

  7. #7
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Възмутително Я ми кажи,според теб от здравето,по-ценно нещо има ли Липсата на пари не е оправание...винаги можеш да вземеш от приятел/познат на заем,стига да имаш желание-Родителите ти,ако им поискаш предполагам,че няма да те пренебрегнат,а ще намерят начин да ти дадат.Защо не можеш да си вземеш направление от личния лекар и всичко да се таксува за сметка на здравната каса?Може и да не е нещо сериозно,но може и да е.Не си и помисляй да прибягваш към самолечение-абсурдно е.Час по-скоро потърси лекарска помощ и колкото и да те сърби се постарй да не се чешеш. Успех,всичко е в твои ръце
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  8. #8
    А какво ти пречи да отидеш при личния си лекар и да си вземеш направление ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си