.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    много рядко ходя по голяма нужда-защо?

    Най вероятно ми има нещо хора.Много рядко ходя до тоалетна по голяма нужда.Някъде около 1-2 пъти на седмица.Последно ходих тази седмица във вторник,а днес е събота.Някой знае ли какво трябва да правя че да ми се ходи по често до тоалетната по голяма нужда?Какво да пия или ям ? А някой като мен да има?

    Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.от правилника

  2. #2
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Еми аз не съм като тебе , но все пак може да пиеш кафе и да я деш грозде.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    ми има супер много неща които може да ядеш и пиеш за тази цел вклучително и неща от аптеката,но на първо време мога да ти прерорачам да пиеш студено прясно мляко , само не прекалявай
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на EvilBrunette
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    In the clowds
    Мнения
    417
    Мисля, че е индивидуално при всеки човек. Някъде четох, че е най-добре веднъж на ден, но че има им много хора, които ходят 2-3 на седмица. така че не се притеснявай.
    I was born to live into a world that doesn't care...
    http://eventful.com/demand/D0-001-000246207-2
    Дайте глас за HIM в България.
    http://chocosville.myminicity.com/

  5. #5
    колкото повече ядеш - толкова повече и ще сереш ,ако тренираш,спортуваш и се храниш нормално няма да ходиш често до кенефа ,защото тялото ти употребява всичките ресурси от храната без да я изхвърля ,но ако само лежиш и ядеш ,и не сереш проблема е голям
    Спасете форума от глупави спамери, пишете все повече смислени теми, и сложете този текст в подписа си!

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    boje ...............moje da imash zapek konslultirai se s lekar ako izkash
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  7. #7
    edinstveniq na4in koito deistva nai dobre e da qde6 med i sled tva da izpie6 1 4a6a voda...tova go pravi pone 2 puti sedmi4no,taka si pro4eistva6 organizma

  8. #8
    Като цяло ходенето по голяма ннужа се влияе адски много т хранителните ти навици. Но ако смяташ, че се храниш правилно, имаш нужда от лекар. Неходенето редовно по голяма нужда е проблем, колкото и безобидно да ти изглежда. Можеш да опиташ да пиеш прясно мляко, на мен много ми помага. Също сутрин да хапвап по една ябълка, всякакви други плодове, както и да пиеш много течности. Наблягай на течните храни, не яж сухари, Бейк Ролси, Кубети и нз какво ще в тоя ред намисли. Но ако с правилен хранителен режим не се оправи- консултирай се с гастролог.

  9. #9
    Освен казаното до тук, гледай да се храниш редовно по няколко пъти на ден (поне 4-5).

  10. #10
    Забравих да ви кажа че понякога ми се ходи по голяма нужда но като отида и всичко отминава.Напъвам се и не излиза.Също така не ви казах че правя анален секс редовно,почти всеки ден.Дали не е от това?

  11. #11
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    [b]Замисли се над това,дали не се налага да въведеш някакви промени в хранителния си режим.Нормаллно е,ако ядеш предимно сандвичи,дюнери,хот-дог и т.н.Наблегни на супите и плодовете-полезни са.

    Ако имаш,по-сериозни притиснения,можеш да се консултираш с лекар.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  12. #12
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Забавен метаболизъм.
    Към аптеката, питаш за нещо хомеопатично за забързване(по-скоро нормализиране, де) обмяната на вещества.И...воаля

  13. #13
    Ауу и аз съм така и ми казаха, че имам натрупване на слуз в дебелото черво Най-добре се консултирай с лекар.

  14. #14
    колкото повече ядеш - толкова повече и ще сереш ,ако тренираш,спортуваш и се храниш нормално няма да ходиш често до кенефа ,защото тялото ти употребява всичките ресурси от храната без да я изхвърля ,но ако само лежиш и ядеш ,и не сереш проблема е голям
    vsi4ko,koeto kazva6 e tolkova gre6no..dvijenieto spomaga za peristaltikata na 4ervata ...ot druga strana ti moje6 da qde6 mn....no pak da ne hodi6 4esto,tui kato zavisi ot vida na hranata ,ot tova dali ima6 zasegnata 4revna flora i fauna i mn drugi ne6ta.....da ne govorim,4e nikoga organizma ne upotrebqva vsi4ko na pulno,za6toto dori i da priema malko hrana..to toi zapazva 4ast ot neq(poleznite ve6testva,kato gi skladira),no vinagi se obrazuva fekalna masa.....
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  15. #15
    Аз лично не съм имала такъв проблем, но знам за едни разхлабващи шоколадчета (Comfort мисля, че се казваха) които наистина помагат. По аптеките ако попиташ ще ти предложат. Но ако си се притесняваш се консултирай с лекар.

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Qdenetu mu e maikata Zakuska,obqd,vecherq;] Kakto sa kazva qj mn,mn,mn,mn,mn kato "svinq" s izvinenie

  17. #17
    Очистително. Или най добре лекар.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  18. #18
    Qj slivi.te mnogo otpuskat stomaha.ama puk im mina sezona.za tozi sezon ne znam kakvo moje da ti pomogne.

  19. #19
    ami nz nai veroqtno qj ne6to koeto da te razxlabi no nz vse pak ne sam doktor az xodq daje po 3-4 pati na den a nqkoi pat mi se slu4va da ne xodq 2-3 dena
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210 --- влезте няма да сбъркате

  20. #20
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Яж изгнили круши и банани и ти гарантирам че няма да можеш да излезнеш WC-то и да искаш
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  21. #21

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    В нас
    Мнения
    177
    Това не е нормално.Трябва да се ходи всеки ден защото е вредно да задържаш в себе си токсините.Ама чичко лекар не е лошо да ти прегледа акопровода,че може да имаш смущения там

  22. #22
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Явно се храниш неправилно и нездравословно! Обързи внимание на режима си на хранене!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от swords1010
    Явно се храниш неправилно и нездравословно! Обързи внимание на режима си на хранене!
    Този път се изказваш неподготвен.Не е "явно", може да има куп други причини.

  24. #24
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615
    Цитирай Първоначално написано от LuCiFer`s AngeL
    Ауу и аз съм така и ми казаха, че имам натрупване на слуз в дебелото черво Най-добре се консултирай с лекар.
    И как ти казаха,че се оправя този проблем???


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си