.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Херпес

  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    На луната...сред звездите в безкрайното..;]]
    Мнения
    130

    Херпес

    Моля ви спешно ми кажете как да се оттърва от херпеса .. не мога да отида в понеделник на даскало така...

  2. #2
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Къде ти е херпеса...на устата ли? .....
    Ако - да...мажи го със силицилов спирт и хлорнитромицин разтворен в него ( на прах ) той и за това помага. Опитай но едва ли за 2 дена ще се премахне.....

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    burgas mu e maikata
    Мнения
    251
    хихих и на мен ми излезе...оня ден явно ся е някво херпесово време но аз вече съм свикнала..нищо не помага само времето го лекува
    Вярвай в звездите и синьото небе,в зелените поля и безкрайната шир,в морето и планината чиста.Вярвай в недостиживото, то е там и те чака,просто иди и го вземи!

  4. #4
    Супер фен Аватара на kindergarden
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 782
    и на мен ми излезе в сряда и още не се е махнал ама вече свикнах с него и аз мисля,че времето на-добре ще го излекува

  5. #5
    abe kak sas salicilov spirt be
    sloji mu pasta za zubi i iz4akai da izsuhne i stoi taka malko 6a ta 6tipe v na4aloto ama 6a turpi6 - si4kite mi herpesi se mahat taka- probvai efekno e
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    На луната...сред звездите в безкрайното..;]]
    Мнения
    130
    Еми то и аз така знам и сега стоя така цsл ден със паста за зъби...дано да мине...че е ужаснo...

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Цитирай Първоначално написано от SlAdKy_KoTi
    abe kak sas salicilov spirt be
    sloji mu pasta za zubi i iz4akai da izsuhne i stoi taka malko 6a ta 6tipe v na4aloto ama 6a turpi6 - si4kite mi herpesi se mahat taka- probvai efekno e
    така само ще изгори и като се усмихне ще се сцепи и ще прокъви и освен това шанса да се разпространи така е супер голям. Ако държиш да го мажеш с нещо отиди до аптеката да ти дадът някое кремче специално за тая цел не са чак толкова скъпи, но и те няма да помогнат за 1-2 дена, за това най добре го остави сам да си зарасне защото колкото повече го ръчкаш и чоплич по зле ще става
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  8. #8
    И аз съм чувала за пастата за зъби. Ако не стане- в аптеката има много кремчета за херпеси.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    burgas mu e maikata
    Мнения
    251
    Какво толкова..нормално е пък не е чак кой знае какво..верно не е приятно и се чувстваш гадно ама аз свикнах на купони се ми излизат гледай да не обръщаш внимеание на това че имаш и няма да усетиш как ще мине времето
    Вярвай в звездите и синьото небе,в зелените поля и безкрайната шир,в морето и планината чиста.Вярвай в недостиживото, то е там и те чака,просто иди и го вземи!

  10. #10
    mm i men mn me ma4i tva :@ herpes :@ ama mai sam se ubedila 4e vremeto nai lekuva .. no li4no az sas spirt do maja.na men pastata za zabi ne mi pomaga ... probvala sam i krem4eta... eftinite ... s i bez krem4e mai vse po 1 sed si stoi .. nz ima nqkoi po skapi lekarstva .. nz dali pomagat

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си