.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Тамони или превръзки

    zdr,reshih da napisha takava tema zashtoto mi e ljubopitno koe e po bezopasno
    Заглавието трябва да е написано на кирилица
    ramaiana

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    превръзките,не искам да ти обеснявам защо,просто ем е по-лесно ем по-удобно,поне за мен
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Spored men prevryzkite,no vseki ima razlichni predpochitaniq.Ako ti e doshlo ili shte ti idva-izpolzvai prevryzki.Mislq che tamponite se polzvat ot jeni,koito veche ne sa devstveni.Imai v predvid,che tamponite sa vytre v tqloto,a prevryzkite prikrepeni za belioto ti

  4. #4
    Аватара на otherworldly
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Ямайка:)
    Мнения
    517
    По безопасни превръзките..
    Because when I’m with you My heart stops
    And when I’m not near
    It’s Bleeding on the floor
    Someone get a mop!!!

  5. #5
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    И двете средства са безопасни.Просто трябва да знаеш как да ги поставиш правилно(визирам основно тампоните). И определено предпочитам тампоните пред превръзките!
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  6. #6
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    za men sa po-udobni tampnite a i ima po-malka veroqtnost da ti probusnat no vsi4ko si e do predpo4itanie i nai-vajnoto e kak da gi izpolzva6 pravilno!!!!

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    ПрИ Теб
    Мнения
    439
    Тампоните са по-добри според мен.Дамските превръзки те карат да се чувстваш некомфортно!
    дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О, нЕкА вЪрШиМ лУдОрИи дО зОрИ {P}

  8. #8
    az sum za prevruskite i sushto sum 4uvala 4e tamponite se izpolzvat ot jeni,koito ne sa devstveni

  9. #9
    Аватара на YaNcHeToOo
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    някъде там...
    Мнения
    600
    Въпрос на личен избор!Но и двете имат своите предимства и своите недостатъци!

  10. #10
    vypros na lichen izbor...i btw tamponite stavat i za detstveni

  11. #11
    Ами тампоните са по удобни и според мен има по малка вероятност да се нацапаш с тях, но пък има по- голяма верочтност от инфекция!Докато превръзките може да не са многто удобни или пък да има вероятност от изцапване(но ако си взимаш от по дългите няма да се нацапаш!), но почти никаква вероятност от инфекция няма при тях!Само най-много от копринрните да ти станат пъпки-нищо друго-е има 1 на 1000 вероятност от инфекция!

  12. #12
    Emi zavisi. V pove4eto slu4ai slagam tampon,ponqkoga prevruzka.. a ima slu4ai v koito mi e mnoo silno i si slagam tampon i prevruzka tuni4ka..
    Don't confuse hate with jelousy...bitch!

  13. #13

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    Ами по принцип май превръзките по простата причина, че са извън тялото, но ако се сменя тампона често няма никакъв проблем...Аз лично мразяяя превръзките мн ми е некомфортно с тях...И от къде го измислихте, че тампоните не могат да се ползват от девственици???

  14. #14
    principno,ako ti e obilen cikulut e po-dobre prevruzka,za6toto s tampona moje da ima golemi problemi...no ako e slab...tamponite sa pove4e ot perfektni..az li4no izpolzvam tamponi,4uvstvam se po-udobno i komfortno,no ne izklu4vam i prevruzkite kato variant....
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  15. #15
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615
    Превръзки...


  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nA lUnAtA
    Мнения
    701
    prevryzkite sa po bezopasni no sa mnogo ne udobni dokato tamponite sa po opasni i mn udobni
    az lichno kato sym si v nas sym s prevryzka no izlezna li navyn si slagam tampon za da mi e po konfortno


    0biChkam SlyNcEt0 :}

  17. #17
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от malko mace
    Превръзки...

  18. #18
    И тампоните и превръзките са безопасни! Тампоните НЕ причиняват инфекции,НЕ са опасни и НЕ се използват само от жени,които са имали сексуален контакт. При по-обилен цикъл,превръзките са по-добрия вариант,понеже има по малка вероятност да пропуснат. Така че всичко е въпрос на личен избор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си