.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441

    Някой знае ли ?

    Moje li nqkoi da mi kaje vyzmojno li e edno momiche vse oshte da ima bqlo techenie sled kato veche mu e doshlo?Edna priqtelka mi kaza za tova i tai kato az ne sym informirana po tozi vypros i ne namerih nishto reshih da pusna taq tema.Tq ne e nastinala,napylno zdrava si e,no mn q mychi tfa..ako nqkoe momiche znae neshto poveche ili e imalo syshtiq proble she sym mn blagodarna ako spodeli.Mersi predvaritelno

  2. #2
    Да може! Обикновено то се появава когато си радстроена или пък много развълнувана.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  3. #3
    Estestveno che moje ima 2452683554 temi deto sam chelo i e vazmojno vse pak kato se zamislish
    "pravia sex sas priqtelq mi no bqloto techenie vinagi me iznenadva"

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    ПрИ Теб
    Мнения
    439
    Vazmojno e!
    дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О, нЕкА вЪрШиМ лУдОрИи дО зОрИ {P}

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Mi nie s neq sme mn blizki i vs spodelqme s nai-malkata podrobnost.Propusnah da napisha che ne samo kogato e razvylnuvana se poqvqva bqlo techenie,ami vseki den.Tq si kupuva po 3 kutiiki s prevryzki i sled nqma i mesec i svyrshvat..Moje li da e samo vremenno,shtoto naskoro i doide.E,da sym tochna predi 2 meseca..

  6. #6

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    ами ако има някаква лоша миризма е признак за инфекция...иначе не мисля, че е някакъв проблем. Незнам... Може да отиде на гинеколог за всеки случай

  7. #7
    Вагиналния секрет си е нещо напълно нормално! Ако няма неприятна миризма или необичаен цвят,не е повод за притеснение !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си