.
Отговор в тема
Страница 11 от 65 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 1616
  1. #251
    значи, имам цикъл от 2 години. първите няколко месеца си беше редовен, после почна да ми върви по няколко седмици...(тогава бях девствена)... ходих на гинеколог и пих някви хапчета и се пооправи, но след 3-4 месеца пак същата история... (тогава вече не бях девствена). та искам да питам дали това, че водя полов живот влияе по някакъв начин на цилъла?
    ПП не ме съветвайте да ходя на гинеколог, защото това трябва да е с майка ми, а тя не трябва да разбира че правя секс....
    Let's get drunk tonight!

  2. #252

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    453
    Цитирай Първоначално написано от CrazY SunchO
    значи, имам цикъл от 2 години. първите няколко месеца си беше редовен, после почна да ми върви по няколко седмици...(тогава бях девствена)... ходих на гинеколог и пих някви хапчета и се пооправи, но след 3-4 месеца пак същата история... (тогава вече не бях девствена). та искам да питам дали това, че водя полов живот влияе по някакъв начин на цилъла?
    ПП не ме съветвайте да ходя на гинеколог, защото това трябва да е с майка ми, а тя не трябва да разбира че правя секс....
    Не претендирам эа особено компетентна по таэи тема,но не мисля,че половият живот може да окаже влияние върху менструяцията ти.И не подценявай проблемите си,неэависимо на какво се дължат.По-добре отиди отново на гинеколог.3ащо да трябва да отидеш с майка си?Просто вэеми пари уж эа нещо,или ако си имаш,отиди с твой е готово.А и на колко си?Няма файда да се крие от родителите,че водиш полов живот.Не е престъпление и е редно да энаят.Няма да те иэядат...на колко си ?
    But all the miles that separate,
    They disappear now when I’m dreaming of your face.

  3. #253
    Цитирай Първоначално написано от EmanueLa^_^
    Цитирай Първоначално написано от CrazY SunchO
    значи, имам цикъл от 2 години. първите няколко месеца си беше редовен, после почна да ми върви по няколко седмици...(тогава бях девствена)... ходих на гинеколог и пих някви хапчета и се пооправи, но след 3-4 месеца пак същата история... (тогава вече не бях девствена). та искам да питам дали това, че водя полов живот влияе по някакъв начин на цилъла?
    ПП не ме съветвайте да ходя на гинеколог, защото това трябва да е с майка ми, а тя не трябва да разбира че правя секс....
    Не претендирам эа особено компетентна по таэи тема,но не мисля,че половият живот може да окаже влияние върху менструяцията ти.И не подценявай проблемите си,неэависимо на какво се дължат.По-добре отиди отново на гинеколог.3ащо да трябва да отидеш с майка си?Просто вэеми пари уж эа нещо,или ако си имаш,отиди с твой е готово.А и на колко си?Няма файда да се крие от родителите,че водиш полов живот.Не е престъпление и е редно да энаят.Няма да те иэядат...на колко си ?
    На колкото и да съм, не смятам, че наште трябва да знаят... И все пак мерси
    Let's get drunk tonight!

  4. #254
    Този профил не се използва!

  5. #255
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от Mitsa
    хехе дойде ми мн се радвам и не мога да повярвам дано вс е ок за напред
    Браво радвай се и аз като ми дойде за 1 път се раздвах/карче ти е идвало още 2 пъти ноо то не е било точно цикъл /Дано за на пред всичко да е ок с цикъла ти.На мен пък пак ми закъснява от жегата, но не ми пука и то ХИЧ
    дам не ми пукаше и за тва ми дойде щото друг път се притеснявам и не ми идва

  6. #256
    Здравейте, реших да не пускам отделна тема и да попитам тук. Аз съм на 13, все още нямам цикъл, но напоследък бялото ми течение е доста по-силно, боли ме леко корем и малко ми се върти свят.. посъветвайте ме нещо също така, ако ми дойде в училище какво да правя, ъй като мн се притеснявам... мерси много

  7. #257
    Цитирай Първоначално написано от fmlyhm_
    Здравейте, реших да не пускам отделна тема и да попитам тук. Аз съм на 13, все още нямам цикъл, но напоследък бялото ми течение е доста по-силно, боли ме леко корем и малко ми се върти свят.. посъветвайте ме нещо също така, ако ми дойде в училище какво да правя, ъй като мн се притеснявам... мерси много
    Здр. И аз бях така. Дойде ми някъде като бях на 13-14. За училището, за по-безопасно можеш да носиш ежедневна превръзка. Иначе носи си винаги с теб по някоя превръзка, така че като усетиш, че "теква" да имаш време да я сложиш.. Ако питаш мен избягвай и много цветлите дрехи, че ако случайно стане гаф, ще си личи много.


    Първия път като ти дойде ще е слабо, така че не се притеснявай, че като ти дойде и за 10 мин ще се появи огромно кърваво петно по четала.

  8. #258
    ni6to ne se znae imah ogromni problemi dori lejah v bolnica taka 4e kolkoto i da iskam da vi uspokoq moje i ot vednaj kran4eto da iztyrve i da se slu4i nai lo6oto (Da si izcapa6 nai hubavite ga6ti4ki ili poli4ka)

  9. #259
    Имам един въпрос свързан с цикъла си.Значи минялия път като ми дойде и първите 1-2 дема си ми течеше кафяво, което ми се стори странно, но като се оправи ии за тва не съм писала в форума.Ноо този път вече 3-ти ден си ми тече едно такова тъмно кафяво.Това нормално ли е??На какво може да се дължи??По принцип само последните 1-2 дена ми тече кафяво.Имам цикъл от 1 година и 3 месеца.

  10. #260
    napylno normalno e nese bezpokoi i az to4no ne znam na kakvo se dylji ni mai na po4ti vsi4ki a moje bi na vsi4ki e taka

  11. #261
    Цитирай Първоначално написано от BeCuTy93
    napylno normalno e nese bezpokoi i az to4no ne znam na kakvo se dylji ni mai na po4ti vsi4ki a moje bi na vsi4ki e taka
    мерси успокоих се иначее още си ми е кафяво, а ми е 6 ден ноо явно е нормално.И другото дет ми е чудно чее ми е по слабо от преди-нормално ли е тва ???

  12. #262
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от BeCuTy93
    napylno normalno e nese bezpokoi i az to4no ne znam na kakvo se dylji ni mai na po4ti vsi4ki a moje bi na vsi4ki e taka
    мерси успокоих се иначее още си ми е кафяво, а ми е 6 ден ноо явно е нормално.И другото дет ми е чудно чее ми е по слабо от преди-нормално ли е тва ???
    Пффф, чакам отговор на тази въпрос от 2 дена и нищо.Кажете моля ви

  13. #263
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от BeCuTy93
    napylno normalno e nese bezpokoi i az to4no ne znam na kakvo se dylji ni mai na po4ti vsi4ki a moje bi na vsi4ki e taka
    мерси успокоих се иначее още си ми е кафяво, а ми е 6 ден ноо явно е нормално.И другото дет ми е чудно чее ми е по слабо от преди-нормално ли е тва ???
    Пффф, чакам отговор на тази въпрос от 2 дена и нищо.Кажете моля ви
    98% от младото поколение слуша чалга!
    Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!

  14. #264
    Цитирай Първоначално написано от the_slayer93
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от BeCuTy93
    napylno normalno e nese bezpokoi i az to4no ne znam na kakvo se dylji ni mai na po4ti vsi4ki a moje bi na vsi4ki e taka
    мерси успокоих се иначее още си ми е кафяво, а ми е 6 ден ноо явно е нормално.И другото дет ми е чудно чее ми е по слабо от преди-нормално ли е тва ???
    Пффф, чакам отговор на тази въпрос от 2 дена и нищо.Кажете моля ви
    Не знам какво да ти кажа ,нормално е предполагам.И на мен ми е така един път по-силно др път по-слабо.Моята е 10 дни и последните няколко пъти имах само по няколко капки последните 5-6 дни абе ужас
    Aми ся като се замислих и мисля, че е нормално да е слабо илиии да е кафяво.Мисля че се дължи на жегата! аБЕЕ КВО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ И АЗ ЗА ГЛУПОСТИ...няма за кво да се притесняваме!

  15. #265
    Имам един малък(надявам се) проблем!
    Значи цикълът ми закъснява вече три поредни пъти!
    Първият път когато ми закъсня беше с 1 месец,второто закъснения беше с 2 месеца и сега вече една седмица пак не ми идва...та,искам да попитам дали това е нормално?Имам цикъл от 10 месеца...

  16. #266
    Цитирай Първоначално написано от Krisito93
    Имам един малък(надявам се) проблем!
    Значи цикълът ми закъснява вече три поредни пъти!
    Първият път когато ми закъсня беше с 1 месец,второто закъснения беше с 2 месеца и сега вече една седмица пак не ми идва...та,искам да попитам дали това е нормално?Имам цикъл от 10 месеца...
    Щом като имаш цикъл само от 10 месеца това е нормално защото цикъла ти още не е станал редовен, но след време ще стане .То и аз съм като теб!!Имам цикъл от 1 година и 3 месеца ии първия път ми прескочи 2 месеца, втория път 1 месец, а третия път 10 дена

  17. #267
    доста полезно инфо, за което вс благодарим...има доста неща, които не знаех досега
    You are drop in the rain, just a number not a name
    You won't see it
    You don't believe in it
    Nothing can change us, nothing can save us from ourself

  18. #268

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    18

    ..

    ....imam vapros4e : poprincip cikala mi idva v kraq na meseca 22....28,29 no min sed pravixme sex s priqtelq mi nqkolko pati vs bqxa s prezervativ est, no az mn se pritesnqvam 4e vse o6te ne mi e do6lo :S tova normalno li e kato po4ne6 da vodi6 taka po intenziven sexualen jivot i cikala ti da se popromeni ili e ne6to dr (tmi)
    Не съм грешна,просто живота ме срещтна с много грешници..

  19. #269
    ами аз имам проблем с цикъла,откакто ми дойде преди 2 години ,все е по 2 пъти в месеца.ще ходя на гинеколог ,но да ви попитам,акоо някой знае нещо,дали е сериозно това?да не е някаква болест?

  20. #270
    едва ли ние можем да ти дадем точна диагнозаа най-добре за такива неща направо отивай на генеколог без да се притесняваш

  21. #271

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Навъртам се наоколо ;d
    Мнения
    377
    здравеите искам ако може да ми кажете какво да правя на 14 съм и ми доиде за първи път на 21 ве4ерта но на 26 бяха изминали 5 дни и то ми те4еше ужасно силно сменях си превръската на 15 минути и отидох с мама на генеколог не ми беше за пръв път имах проблеми с тръбите и затова не ми пукаше и генеколошката ми изписа хап4ета за спиране защото аз съм слаби4ка и не мн висока не можа да ми предпише противоза4атъ4ни и ми изписа Дицинон 500 и ми каза да го пия на ден по половин хап4е днес ве4е е 30 и още не ми е спряло моля кажете нормално ли е ???
    Зов стон, отворено писмо към себе си,написано за днес,
    но с букви от онези дни,
    на нов фон, изтрива всички стари белези,
    замества ги с чисти подредени в стремежа ни.


    DNB

  22. #272
    Голям фен Аватара на schhhhhhh
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    581
    Здравейте!
    Първо да кажа,че темата е повече от полезна \/ =D> =D> =D>
    Но имам един въпрос. Значи за последно ми дойде юни месец и оттогава не ми е идвало.Имам цикъл от около две години ( почти винаги ми закъснява с по няколко дена,даже един път мисля че прескочи 1 месец но този път са вече 3 месеца без да ми е идвало и започвам да се притеснявам ) Знам,че това може да се дължи на стрес,напрежение,хормоналн и проблеми и ред други причини, но аз пак си търся обяснение .Както и да е, исках да ви попитам ако знаете други възможни причини ,поради които да не ми идва вече 3ти месец. btw девствена съм.

  23. #273

    Re: ..

    Цитирай Първоначално написано от pop-kek
    ....imam vapros4e : poprincip cikala mi idva v kraq na meseca 22....28,29 no min sed pravixme sex s priqtelq mi nqkolko pati vs bqxa s prezervativ est, no az mn se pritesnqvam 4e vse o6te ne mi e do6lo :S tova normalno li e kato po4ne6 da vodi6 taka po intenziven sexualen jivot i cikala ti da se popromeni ili e ne6to dr (tmi)
    Aми аз мисля, че е невъзможно заради половия живот да не ти идва!Или е от рязката промяна в климата която сега се получи, или от стрес и изобщо от мн неща може да ти закъснява.Споко нормално е и на мен ми закъснява и то винаги

  24. #274
    Цитирай Първоначално написано от LLLLLL
    ами аз имам проблем с цикъла,откакто ми дойде преди 2 години ,все е по 2 пъти в месеца.ще ходя на гинеколог ,но да ви попитам,акоо някой знае нещо,дали е сериозно това?да не е някаква болест?
    Ми нз може самия цикъл да си ти е такъв и да ти идва по 2 пъти в месеца, но може и да е някакъв хормонален проблем!Като идеш на лекар ще разбереш със сигурност какво ти е!

  25. #275
    Цитирай Първоначално написано от kitty9410
    здравеите искам ако може да ми кажете какво да правя на 14 съм и ми доиде за първи път на 21 ве4ерта но на 26 бяха изминали 5 дни и то ми те4еше ужасно силно сменях си превръската на 15 минути и отидох с мама на генеколог не ми беше за пръв път имах проблеми с тръбите и затова не ми пукаше и генеколошката ми изписа хап4ета за спиране защото аз съм слаби4ка и не мн висока не можа да ми предпише противоза4атъ4ни и ми изписа Дицинон 500 и ми каза да го пия на ден по половин хап4е днес ве4е е 30 и още не ми е спряло моля кажете нормално ли е ???
    Ами да ти кажа при някои момичета като им дойде първия път и им кара по 10 дена, което според мен е нормално.Ноо ако не ти спре до 13-14 дена кажи на майка си пак да те заведе на гинеколог!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си