.
Отговор в тема
Страница 12 от 65 ПървиПърви ... 289101112131415162262 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 1616
  1. #276
    Цитирай Първоначално написано от schhhhhhh
    Здравейте!
    Първо да кажа,че темата е повече от полезна \/ =D> =D> =D>
    Но имам един въпрос. Значи за последно ми дойде юни месец и оттогава не ми е идвало.Имам цикъл от около две години ( почти винаги ми закъснява с по няколко дена,даже един път мисля че прескочи 1 месец но този път са вече 3 месеца без да ми е идвало и започвам да се притеснявам ) Знам,че това може да се дължи на стрес,напрежение,хормоналн и проблеми и ред други причини, но аз пак си търся обяснение .Както и да е, исках да ви попитам ако знаете други възможни причини ,поради които да не ми идва вече 3ти месец. btw девствена съм.
    Ми незнам други причини-единствената причина която остава е да имаш някъква болест, но това е малко вероятно.Ако и 4ти месец не ти дойде по добре поговори с майка си за да те заведе на лекар!И на мен ми е прескачало, но само с 2 месеца, а не с 3!

  2. #277

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Навъртам се наоколо ;d
    Мнения
    377
    мерси до някаква степен се успокоих ама още не ми е спряло
    Зов стон, отворено писмо към себе си,написано за днес,
    но с букви от онези дни,
    на нов фон, изтрива всички стари белези,
    замества ги с чисти подредени в стремежа ни.


    DNB

  3. #278
    здравейте за първи път пиша,имам въпрос.вече ми закъснява 4 или 5 дни много и е или малко и трябва ли да ме е страх,водя полов живот?

  4. #279
    Цитирай Първоначално написано от bubkka_
    здравейте за първи път пиша,имам въпрос.вече ми закъснява 4 или 5 дни много и е или малко и трябва ли да ме е страх,водя полов живот?
    Aми на мен ми е закъснявало с 2 месеца, иии постоянно ми заксънява с по месец, за това 5 дни са нищо!!!И мен сега ми закъснява и то точно с 5 дена!Но ако до 1 месец не ти е дошло си направи тест за бременност!

  5. #280
    predi malko mi doide ina4e se beh izpla6ila ma ve4e sam spokoina

  6. #281
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    хора имам въпрос нз дали е свързано с тази тема, но ще попитам тук .. просто за да споделя на първи трябваше да ми дойде , но както обикновенно ми закъсня .. закъснявало ми е и с три месеца един път .. и значи преди първи някъде четири дена започна да тече едно кафяво и аз мислех че ще ми дойде, но на първи спря и започна да тече бяло , ама като ви казвам бяло просто една ежедневка се пълни за около пет часа и ми пробива на гащичките и е много гадно и е много сериозно просто никога не ми е било бялото течение толкова и знам да трябва да ида на гинеколог , но и аз съм момиче и не мога да се реша още .. както всяко момиче на моята възраст (14) ме е срам и сега ще пробвам със смрадлика промивки тъй като една фр ми каза че и е намаляло от това и така просто исках до споделя

  7. #282
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    хора имам въпрос нз дали е свързано с тази тема, но ще попитам тук .. просто за да споделя на първи трябваше да ми дойде , но както обикновенно ми закъсня .. закъснявало ми е и с три месеца един път .. и значи преди първи някъде четири дена започна да тече едно кафяво и аз мислех че ще ми дойде, но на първи спря и започна да тече бяло , ама като ви казвам бяло просто една ежедневка се пълни за около пет часа и ми пробива на гащичките и е много гадно и е много сериозно просто никога не ми е било бялото течение толкова и знам да трябва да ида на гинеколог , но и аз съм момиче и не мога да се реша още .. както всяко момиче на моята възраст (14) ме е срам и сега ще пробвам със смрадлика промивки тъй като една фр ми каза че и е намаляло от това и така просто исках до споделя
    Aз съм мн против промивките без лекарско предписание!Чрез тях може да се нарушиш естественото Ph и да станеш още по зле!Това не значи, че като на твоята фр и е подейставала добче смрадликата, че ще ти подейстава и на теб добре!За това се замисли!!!Аз ако съм ня твое място бих изчакала 1 седмица и ако не съм се оправила бих отишла на гинеколог!

  8. #283
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    на мене от една седмица ми е се така ама наистина много тече и е бяло и е сато слуз

  9. #284
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    на мене от една седмица ми е се така ама наистина много тече и е бяло и е сато слуз
    Mи изчакай още 3 дни и ако е същото поговори с майка си и иди на лекар!Все пак може да ти има нещо!

  10. #285
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    аз казах на майка ми ... и от смрадликата ми намалява вече ама мн малко

  11. #286
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    аз казах на майка ми ... и от смрадликата ми намалява вече ама мн малко
    Mн малко нали знаеш, че нищо не значи!Майка ти какво ти каза???

  12. #287
    Искам помощ ако може значи ще се изразя възможно най-кратко и ясно!доиде ми за 1-ви път на 3 Март и ми продължи 5 дена разбира се после ме прекъсна 3 месеца и ми дойде Юни и от там нататък нормално Юли ми дойде на 4... след това август на 6 и ме държа 6 дена ....септември на 5 и пак 6 дена...обаче идва проблема октомври трябваше да ми доиде на 4-5 или най-късно 6 и още нямам да оточня девствена съм!Пооооооомооооощ!

  13. #288
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    еми и тя ми каза че е хубаво да ида на гинеколог тъй като вече на мойта възраст трябва да се ходи ама мене ме е срам ако трябва да ме гледат там .. ама то аз мисла че ако не ме погледнат няма как да разберат дали ми има нещо по сериозно

  14. #289
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от vilincety
    Искам помощ ако може значи ще се изразя възможно най-кратко и ясно!доиде ми за 1-ви път на 3 Март и ми продължи 5 дена разбира се после ме прекъсна 3 месеца и ми дойде Юни и от там нататък нормално Юли ми дойде на 4... след това август на 6 и ме държа 6 дена ....септември на 5 и пак 6 дена...обаче идва проблема октомври трябваше да ми доиде на 4-5 или най-късно 6 и още нямам да оточня девствена съм!Пооооооомооооощ!
    значи на мене не ми беше идвало 4 месеца и след това ми продължи 8 дена а на колко си ?? а и всеки ще каже спокойно нормално е или трябва да се иде на гинеколог

  15. #290
    ми на 15 съм и съм страшно притеснена..... нали ви казвам че както е нормално за 1-ви път ме прекъсна 3 месеца....ама ся пак ли?

  16. #291
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    аз ако чаках да ми дойде на датата при мене е кога си иска .. прескача с месец .. седмици .. дни .. гадно е

  17. #292
    а има ли нужда да хоа на гинеколог щото не ми се хои много много все пак пък и прочетох в др. теми че като не ти доиде така навреме или ако ти е нередовен и имаш някаква болест.....

  18. #293
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    ми трябва .. то и аз трябва да ида ама ме е много срам се пакк .. ама се някога трябва да ида за да не вземе да стане нещо .. а на мене мн пъти са ми казвали че още кога ти дойде трабва да идиш за да те види се пак ..

  19. #294
    мерси миличка ще вида какво ще права със връзка гинеколог но всепак ме е мн шубе.....

  20. #295
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    оо и мене и нз как ще се реша да ида

  21. #296
    Оф бе хора не се научихте. Това че може да ти закъснее и прескочи при положение че имаш цикъл от има няма половин година не значи че имаш болести,че си бременна и т.н и т.н.Аз имам от 3 години и пак си ми закъснява понякога.НОРМАЛНО Е!

  22. #297
    Цитирай Първоначално написано от ЕкЗеКуТоPкаТа
    Оф бе хора не се научихте. Това че може да ти закъснее и прескочи при положение че имаш цикъл от има няма половин година не значи че имаш болести,че си бременна и т.н и т.н.Аз имам от 3 години и пак си ми закъснява понякога.НОРМАЛНО Е!
    Здр, пиша, защото ми направи впечатление какво каза-каза, че при положение, че имат цикъл от половин година и им закъснява не значи, че имат болести.АА след това каза, че ти имаш цикъл от 3 години и пак ти закъснява, но сигурно при теб е само с дни нали ?Та искам да попитам нещо за мен защото аз имам цикъл от година и 5 месеца и пак е някъв никъв цикъла :
    В началото първите 4 месеца си ми идваше редовно/е с по 4-5 дена закъсняваше, което нищо не е/ и след това ми прескочи с 2-3 месеца После пък стана пак 4-5 месеца редовно и после закъсня с 15-20 дена!После след това закъснение имаше още едно пак с 15-20 дена!И после с един месец ми закъсня!/общо 3 закъснения едно след друго/.И сега трябваше да ми дойде на 1ви октомври, но днес сме 9ти и пак закъснява!На какво се дължи това закъснение.И то ту ми е редовно ту закъснява Вече свикнах да ми закъснява постоянно и като ми закъснява не се шашкам както преди, но сега като прочетах последната страница от темата и се замислих!

  23. #298
    миличка имам същия проблем и за тва се обърнах за повече инфо. на мен трябваше да ми дои на 4-5 или наи късно 6 и не ми доиде ллли все още нямям...ето ако иска6 прочети ми предишните отговори и ми виж проблема ако не си го направила вече.... пиши ми....

  24. #299
    Цитирай Първоначално написано от vilincety
    миличка имам същия проблем и за тва се обърнах за повече инфо. на мен трябваше да ми дои на 4-5 или наи късно 6 и не ми доиде ллли все още нямям...ето ако иска6 прочети ми предишните отговори и ми виж проблема ако не си го направила вече.... пиши ми....
    Да прочетах мнението в което обясняваш как и на теб ти е прескочило с три месеца и сега че пак ти закъснява както и на мен.Ами аз знам какво ти е и ти съчувствам и аз вече незнам кво да правя...

  25. #300
    Нормално е бе хора.Не се филмирайте толкова.Ето например майка ми-идва й когато й падне а има цикъл повече от 30 години.Няма болести.На мен понякога ми закъснява с дни,седмици,подранява,идва о ми е 2 пъти.Няма защо да се притесняваме-нито аз нито вие.Има хора, при които още от 2-3 месец може да почне да идва супер редовно, но има и хора при които може да минат години и пак да си прави каквото иска.До организъм си е.Все пак ако сте толкова притеснени отидете на гинеколог, но не вярвам да ви каже нещо по-различно или да ви предпише някакви хормонални хапове,което не е много за предпочитане.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си