.
Отговор в тема
Страница 14 от 65 ПървиПърви ... 41011121314151617182464 ... ПоследнаПърви
Резултати от 326 до 350 от общо 1616
  1. #326
    Цитирай Първоначално написано от ^DarknessAngel...^
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    A днес като се прибрах от даскало и като отидах до тоалетната и като се избърсах след като чишках имах една такава малка слуз, кафява, и беше като сополче.Кво е тва??Като се избърсах втори път и втора имаше ама е мн малка!Да не би тва да значи че до утре ще ми дойде??Щото ми закъснява с 12 дена!А и забравих да кажа нещо друго което ме притеснява-минялия път катои ми дойде и нали си ми течеше нормално количество но и 7те дена ме изкара само на кафяво течение тва нормално ли е?
    И ся може пак да ми е дошло или да ми дойде заради тва кафявото.
    Офф вече чакам един ден а отговор няма Неска като отидах до тоалетната преди малко и пак като се избърсах имах такава слуз малка и мътно кафява, ама само като се избърсах имах, но не и на гащите!И вчера само един път кат се избърсах имах-Кво е тва кво ми има
    Това е нормално,не се притеснявай ... означава,че скоро ще ти дойде.
    Гарантирам ти. По-добре е отколкото да ти додат капка или половин капка за 3 дена и после чакай....
    Ми ще изчакам още 1-2 дена и ако не дойде ще хода на лекар!

  2. #327
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    Пожелавам ти успех,а колкото до мене - все още чакам.

  3. #328
    Цитирай Първоначално написано от ^DarknessAngel...^
    Пожелавам ти успех,а колкото до мене - все още чакам.
    Мерси-аз сигурно на 16.10.08 ще хода на гинеколог Иначе още нищо няма даже и тва кафявото кат се бърша го няма

  4. #329
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    хей ако си отишла на лекар кажи как е минали че ми е интересно а за това къде викаш като слуз аз имах такова само че бяло и два пъти си направих промивка със смрадлика и вичи нямам тая слуз и бялото ми течение е много малко

  5. #330
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    хей ако си отишла на лекар кажи как е минали че ми е интересно а за това къде викаш като слуз аз имах такова само че бяло и два пъти си направих промивка със смрадлика и вичи нямам тая слуз и бялото ми течение е много малко
    Ем ся се връщам от гинеколога.Отидах тама седнах и ме пита за цикъла, за полов живот и тем подобни и беше супер мила .После ми сложи като гел на коремчето и ме гледа за кисти и каза, че нищо ми няма.Каза, че и ако другия път кат ми дойде ми е кафяво да ида пак И тва беше и няма нищо страшно и каза, че тва че ми е нередовен цикъла е нормално за моята възраст и вика кат станеш на 18 ако е нередовен тогава вече не е нормално!

  6. #331
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    хмм браво и аз искам да ида ама мене сигурно ще ме гледа и отдолу

  7. #332
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    хмм браво и аз искам да ида ама мене сигурно ще ме гледа и отдолу
    Е и да те гледа кво ти пука тя вижда по 100 п***и на ден. с извинение/ така, че кво се притесняваш!И мен можеше да ме гледа, но какво от това, по-важно е здравето!

  8. #333
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    хей ужас дойде ми и ми боли корема ужасно и ми и мн ама мн лошо и така ама айде пак ми дойде прескочи ми 20 дена

  9. #334
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    хей ужас дойде ми и ми боли корема ужасно и ми и мн ама мн лошо и така ама айде пак ми дойде прескочи ми 20 дена
    MM на мен не ми е дошло, а и съм болна и съм на хапчета, и от тях ся мои да не ми дойде...

  10. #335
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    аз направо се побърквам много ме боли корема, гадими се, лошо ми е , вие ми се свят .. всеки път едно и също ..

  11. #336
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    аз направо се побърквам много ме боли корема, гадими се, лошо ми е , вие ми се свят .. всеки път едно и също ..
    A защо не кажеш на майка ти???

  12. #337
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    оо тя знае .. при нея е същото положение ..

  13. #338
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    оо тя знае .. при нея е същото положение ..
    Eм значи просто си ви е ген и така се ви боли корема и ви е гадно докато сте в мензис!Тва е пий хапченца и друго няма кво да правиш!

  14. #339
    Аватара на stanimirka_94
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    88

    ..............

    Az pak iskam da popitam ne6to Normalno li e,da mi idva po4ti vseki mesec po dva pati ?!?!?! A mi doide za prav pat predi 2 godini i 6 meseca

  15. #340

    Re: ..............

    Цитирай Първоначално написано от stanimirka_94
    Az pak iskam da popitam ne6to Normalno li e,da mi idva po4ti vseki mesec po dva pati ?!?!?! A mi doide za prav pat predi 2 godini i 6 meseca
    До сега винаги ли ти е идвало секи месец по два пъти???

  16. #341
    Аватара на stanimirka_94
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    88

    .......

    Ами първата година ми идваше по 1 път, а след 1 година в месеца по 2 пъти

  17. #342

    Re: .......

    Цитирай Първоначално написано от stanimirka_94
    Ами първата година ми идваше по 1 път, а след 1 година в месеца по 2 пъти
    Ами не ми се струва нормално!Защо не поговориш с майка ти???

  18. #343
    Аватара на stanimirka_94
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    88
    Ами преди 3 месеца и бях казала и тя ми отговори ами ше трябва да отидем ...Ама повече не съм и напомняла ,заштото сега следкато го направихх ,ме е страх да отидем на генеколог ,заштото той може да каже че не съм девствена

  19. #344
    Цитирай Първоначално написано от stanimirka_94
    Ами преди 3 месеца и бях казала и тя ми отговори ами ше трябва да отидем ...Ама повече не съм и напомняла ,заштото сега следкато го направихх ,ме е страх да отидем на генеколог ,заштото той може да каже че не съм девствена
    Aха, ясно!Ами иди сама, защото може и да ти има нещо знам ли??Отиваш при личната и и казваш:"Искам направление за гинеколог", а ако те пита защо и кажи защо и тя ще ти даде.Оттам питаш някоя твоя фр къде има гинеколог и тя ще ти каже отиваш в тази поликлиника даваш си направлението на рецепцията, слагат ти един печат на направлението и ти казват в кой кабинет да идеш.Преглежда те и толкова

  20. #345
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    може да е тъпо, но аз да си споделя .. защото ме дразни .. значи сега като ми е дошло и нали има съсиреци кръв .. обаче и преди съм имала ама много мънички, а сега леле много са големи може да ви е смешно ама според вас значи ли това нищо или е нормално .. просто се и дразна защото си е гнусно и ме стряска а и като нали падне на превръзката и не попива и аз го усещам .. и е гадно и пак казвам може да звучи тъпо ама е некво гадно .. преди са ми били като точици а сега наистина са много големи

  21. #346
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    може да е тъпо, но аз да си споделя .. защото ме дразни .. значи сега като ми е дошло и нали има съсиреци кръв .. обаче и преди съм имала ама много мънички, а сега леле много са големи може да ви е смешно ама според вас значи ли това нищо или е нормално .. просто се и дразна защото си е гнусно и ме стряска а и като нали падне на превръзката и не попива и аз го усещам .. и е гадно и пак казвам може да звучи тъпо ама е некво гадно .. преди са ми били като точици а сега наистина са много големи
    На една моя фр в началото като и дойде и първите 2-3 месеца и беше такова на!Но ако и другия път е така иди на лекар, а ако мн те е страх от лекара изчакай до по другия път и ако и по другия пшът е така отивай на лекар!Аз лично бих отишла още след като ми свърши на лекар, но ти си решеваш може и нищо да ти няма, защото нали ти казвам-на моита фри беше така ама нее умряла

  22. #347
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    офф мене просто ме дразни и нз дали е нормално щото на мене ми идва от декември месец и никога не е било такова чудо .. а една моя фр каца че много рядко има .. а то нали .. поне мама ми каза че нали яйчниците ти се оформат и от там се оделя това .. ама много чудо

  23. #348
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    офф мене просто ме дразни и нз дали е нормално щото на мене ми идва от декември месец и никога не е било такова чудо .. а една моя фр каца че много рядко има .. а то нали .. поне мама ми каза че нали яйчниците ти се оформат и от там се оделя това .. ама много чудо
    Ми аз имам цикъл от година и 5 месеца ии до сега имам при всяка менструациа по едно супер мижаво съсирече ! За това се чуда нормално ли е, но щом майка ти е казал значи е нормално

  24. #349
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    ми то и аз така попринцип .. ама сега нз

  25. #350
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    ми то и аз така попринцип .. ама сега нз
    Абе щом майка ти е казала така споко!Ако и другия път е по същия начин тогава вече се замисли за лекар!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си