.
Отговор в тема
Страница 15 от 65 ПървиПърви ... 511121314151617181925 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 1616
  1. #351

  2. #352
    kajete mi kakvo da prava - az sum na 13 god i ot 3 meseca ve4e imam cikul kak da kaja na maika mi ?? sram me e moje da vi zvu4i sme6no ama az sum sramejliva

  3. #353
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    още не си и казала па тя не вижда ли кога ти е дошло .. превръзки е такива ..

  4. #354
    Голям фен Аватара на rammstein123
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    512
    моята майка много ме дразни като стане дума за това, ама пак трябва да кажеш на твоята..

  5. #355
    e da znam 4e trqbva ama mn me e sram

  6. #356
    kvo da i kaja kak da i go kaja sram me e az po takiva temi ne govora s maika mi i nz kvo da praa

  7. #357
    az sam na 12 godini
    cikala mi doide predi 7 meseca (1 den predi rojdenniqt mi den)
    mrazq da sam v cikal za6toto ne mnogo priqtno
    polzvam prevrazki
    Always Ultra s 4 kapki
    a pri men za tamponi da ne stava i vapros za6toto spored men ne e mnogo odobno. . .
    o6te ne sam hodila na ginekolog mama misli 4e na 12 o6te e rano
    pak i men me e mnogo sram
    vlezte tuk tva e nai-qkata tema
    --
    http://prize.bg/bibw

  8. #358
    Голям фен Аватара на rammstein123
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    512
    Цитирай Първоначално написано от kotenceto121
    kvo da i kaja kak da i go kaja sram me e az po takiva temi ne govora s maika mi i nz kvo da praa
    ,,Мамо, дойде ми еди-си-кога, но ме беше срам да ти кажа. Моля ти се не ми се сърди."

  9. #359
    mi 6e se probvam da i kaja ako ne me e sram

  10. #360
    Голям фен Аватара на rammstein123
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    512
    Цитирай Първоначално написано от kotenceto121
    mi 6e se probvam da i kaja ako ne me e sram
    Ами сега е моментът!

  11. #361
    Здравейте, на 15 години съм. От 2 години имам много нередовен цикъл , а попринцип го имам от 4 години .. Средата на юли месец беше първият ми полов контакт (с презерватив) ... Цикълът ми трябваше да дойде края на юли, но ми дойде чак края на август... от тогава не съм имала цикъл ... предполагам че няма нищо общо със половият акт, но ви моля да ме посъветвате какво да правя и на какво може да се дължи всичко това, че лудвам вече :S за сега друга причина ми се върти е , че е заради времето, защото и др път ми е ставало почти така ?

  12. #362
    Цитирай Първоначално написано от !~!DB!~!
    Здравейте, на 15 години съм. От 2 години имам много нередовен цикъл , а попринцип го имам от 4 години .. Средата на юли месец беше първият ми полов контакт (с презерватив) ... Цикълът ми трябваше да дойде края на юли, но ми дойде чак края на август... от тогава не съм имала цикъл ... предполагам че няма нищо общо със половият акт, но ви моля да ме посъветвате какво да правя и на какво може да се дължи всичко това, че лудвам вече :S за сега друга причина ми се върти е , че е заради времето, защото и др път ми е ставало почти така ?
    Ми мила и на мен сега ми закъснява с един месец и мисля, че е нормално закъснението на цикъла може да се дължи на мнго работи- на промяна в климата, пътуване, диета, отрслабване, надебеляване, стрес.Така, че не се притеснявай все ще ти дойде

  13. #363
    bravoooo !!! vqrvam 4e shte e mnogo polezna za mnogo momi4eta na koito tepurva shte im doide .... pak i na tezi na koito ve4e e doshlo !!! otnovo bravo !!!

  14. #364
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от !~!DB!~!
    Здравейте, на 15 години съм. От 2 години имам много нередовен цикъл , а попринцип го имам от 4 години .. Средата на юли месец беше първият ми полов контакт (с презерватив) ... Цикълът ми трябваше да дойде края на юли, но ми дойде чак края на август... от тогава не съм имала цикъл ... предполагам че няма нищо общо със половият акт, но ви моля да ме посъветвате какво да правя и на какво може да се дължи всичко това, че лудвам вече :S за сега друга причина ми се върти е , че е заради времето, защото и др път ми е ставало почти така ?
    Ми мила и на мен сега ми закъснява с един месец и мисля, че е нормално закъснението на цикъла може да се дължи на мнго работи- на промяна в климата, пътуване, диета, отрслабване, надебеляване, стрес.Така, че не се притеснявай все ще ти дойде
    Ами наистина съм си доста претиснителна пък и напоследък ми се насъбраха мн проблеми .... но все пак 2 месеца ми се видяха много пък и не е за първи път, и за това реших да питам, то че трябва да ида на преглед не е лъжа ама не искам още

  15. #365
    мацки ....в по преди6ните страници написах 4е и на мен ми има6е не6то за6тото ми закасня...трябва6е да ми дои на 4 ....а ми доиде сега на 28... така 4е не се притесняваите....си4ко е наред бях и на гинеколог и тои ми каза 4е не мойе да искаме нормален цик1л...на 14-15 години

  16. #366
    Цитирай Първоначално написано от !~!DB!~!
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от !~!DB!~!
    Здравейте, на 15 години съм. От 2 години имам много нередовен цикъл , а попринцип го имам от 4 години .. Средата на юли месец беше първият ми полов контакт (с презерватив) ... Цикълът ми трябваше да дойде края на юли, но ми дойде чак края на август... от тогава не съм имала цикъл ... предполагам че няма нищо общо със половият акт, но ви моля да ме посъветвате какво да правя и на какво може да се дължи всичко това, че лудвам вече :S за сега друга причина ми се върти е , че е заради времето, защото и др път ми е ставало почти така ?
    Ми мила и на мен сега ми закъснява с един месец и мисля, че е нормално закъснението на цикъла може да се дължи на мнго работи- на промяна в климата, пътуване, диета, отрслабване, надебеляване, стрес.Така, че не се притеснявай все ще ти дойде
    Ами наистина съм си доста претиснителна пък и напоследък ми се насъбраха мн проблеми .... но все пак 2 месеца ми се видяха много пък и не е за първи път, и за това реших да питам, то че трябва да ида на преглед не е лъжа ама не искам още
    Споко бе тва 100% нбе ти идва от притеснение!Аз един път така се бях притеснила и 2 месеца и половина не ми дойде и като се успокоих си ми дойде!!!Така, че спокойно!!!И сега пак ми закъснява, но знам, че все ще дойде и си чакам

  17. #367
    мерси на всички

  18. #368
    [/img]
    Код:
    Много полезна темичка, браво.  :smt038  :smt038  :smt038  :grin: [/b][/quote]

  19. #369
    Здравейте! Искам да питам едно питане,стори ми се малко странно и затова пиша тук. Приятелката ми е на 21год и преди време стана нещо: беше и дошло и всичко мина по реда си ама след 2 седмици я повтори, пак и дойде. Възможно ли е това или ми бяга по тъч линията? Съмнявам се да не е направила някаква беля и да е пила хапчета, затова така да е станало. Вие как мислите.. може ли да и дойде пак след 14 дни ? Мерси много!

  20. #370
    Цитирай Първоначално написано от whatthefuck
    Здравейте! Искам да питам едно питане,стори ми се малко странно и затова пиша тук. Приятелката ми е на 21год и преди време стана нещо: беше и дошло и всичко мина по реда си ама след 2 седмици я повтори, пак и дойде. Възможно ли е това или ми бяга по тъч линията? Съмнявам се да не е направила някаква беля и да е пила хапчета, затова така да е станало. Вие как мислите.. може ли да и дойде пак след 14 дни ? Мерси много!
    Да, може стават и такива работи, цикъла не може винаги да е точен-понякога подранява или закъснява!

  21. #371
    Да, мерси. Ама все пак след 14 дни не е ли прекалено рано ? До 5 дни някаде знам че е възможно и затова съм . Пак мерси

  22. #372
    Super e temi4kata ... i e mn polezna

  23. #373
    Super e temi4kata ... i e mn polezna

  24. #374

    j

    da nie jenite se ma4im s tova vseki mesec.......ponyakoga mi pada kravnoto v parvite dni osobeno....ako ne sam yala stabilno predniya den ili sam bila obezdvijena mensturaciata se saprovojda i s gadni bolki
    help me..........pls........

  25. #375
    Цитирай Първоначално написано от whatthefuck
    Здравейте! Искам да питам едно питане,стори ми се малко странно и затова пиша тук. Приятелката ми е на 21год и преди време стана нещо: беше и дошло и всичко мина по реда си ама след 2 седмици я повтори, пак и дойде. Възможно ли е това или ми бяга по тъч линията? Съмнявам се да не е направила някаква беля и да е пила хапчета, затова така да е станало. Вие как мислите.. може ли да и дойде пак след 14 дни ? Мерси много!
    това е един от симптомите нa извънматочнaтa бременност

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си