.
Отговор в тема
Страница 3 от 65 ПървиПърви 12345671353 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 1616
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от KoKoScHe{F}
    Spoko,na 1 fr tei i zakysnqvashe 2 meseca.Nakraq otide da i dadyt napravlenie.Lekarkata kaza ela utre v 2 chasa da ti napisha napravlenieto.Otide tq,vze si go ama syshtiq den det shteshi da hodi pri ginekolog i dodi
    Aми на нея и е дошло ама аз квато съм ''касметлийка'' няма да ми дойде сигурно

  2. #52
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    PEPITO SLADKATA,
    чакаш до 1 декември да речем.Отиваш при личната и и каэваш `Искам направление эа генеколог.`Ако тръгне нещо да ти се обяснява просто и кажи ,че искаш направление и това е.Покажи и ,че няма да стане нейното.Дръж си на правата.
    Но темата не е эа правата ,така ме спирам Това е ,дано ти дойде до тогава.Ако не-действай.Ако трябва и с майка ти отиди,тя да пойска направлението.
    [size=7][b][u]fosse cos

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    PEPITO SLADKATA,
    чакаш до 1 декември да речем.Отиваш при личната и и каэваш `Искам направление эа генеколог.`Ако тръгне нещо да ти се обяснява просто и кажи ,че искаш направление и това е.Покажи и ,че няма да стане нейното.Дръж си на правата.
    Но темата не е эа правата ,така ме спирам Това е ,дано ти дойде до тогава.Ако не-действай.Ако трябва и с майка ти отиди,тя да пойска направлението.
    Ами оки така ще направя много ти благодаря за помоща Ако до 1-2 декември тази тема не е заключена ще разказвам как е минал прегледа

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Темата е важна и няма да бъде эаключена.
    Айде желая ти късмет.
    [size=7][b][u]fosse cos

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Темата е важна и няма да бъде эаключена.
    Айде желая ти късмет.
    Oки-миси-на 1-2 ще разказвам

  6. #56
    дойде ми няма да хода на лекар

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    дойде ми няма да хода на лекар

    Честито

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    дойде ми няма да хода на лекар
    super mnoo se radvam za tebe

    Ako imah 10 sredni prusta i desete 6tqha da sa za vas!!!! :*

  9. #59
    Днес бях на гинеколог - нищо страшно Не ме слагаха на онова 'магаре', защото все пак съм нямала полови контакти. Видя ме на видеозона и каза, че всичко е нормално, но такаи не разбра причината Сега ми изписа едни хапчета, които до 1-2 седмица каза, че ще ми дойде :P

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от LadyDead
    Днес бях на гинеколог - нищо страшно Не ме слагаха на онова 'магаре', защото все пак съм нямала полови контакти. Видя ме на видеозона и каза, че всичко е нормално, но такаи не разбра причината Сега ми изписа едни хапчета, които до 1-2 седмица каза, че ще ми дойде :P
    ахам и радвам се за теб

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от LadyDead
    Днес бях на гинеколог - нищо страшно Не ме слагаха на онова 'магаре', защото все пак съм нямала полови контакти. Видя ме на видеозона и каза, че всичко е нормално, но такаи не разбра причината Сега ми изписа едни хапчета, които до 1-2 седмица каза, че ще ми дойде :P
    Като ти дойде кажи

  12. #62
    pozdravleniq za temata mn rqdko sre6tam niastina smisleni temi =D> tazi tema moje da pomogne na mn momi4eta koito teparva im predstoi az imam cikal ot 5 godini i vs e ok \/

  13. #63
    Значи искам да попитам още нещо свързано с цикъла ми-неска ми е 5ти ден и течението ми е нормално-друг път петия ден ми е 2 капки!Това ознаава, че цикъла ще ми продължава повечко дни щото ме пропусна 2 месеца?Така ли е както мисля?

  14. #64
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Значи искам да попитам още нещо свързано с цикъла ми-неска ми е 5ти ден и течението ми е нормално-друг път петия ден ми е 2 капки!Това ознаава, че цикъла ще ми продължава повечко дни щото ме пропусна 2 месеца?Така ли е както мисля?
    При мен беше така.
    И на мен от време на време ми прескачаше и след това като ми доидеше се иэтичаше Ниагарския водопад и то доста продължително..та така,мисля,че е нормално,имайки предвид че ти е прескочило.
    [size=7][b][u]fosse cos

  15. #65
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Значи искам да попитам още нещо свързано с цикъла ми-неска ми е 5ти ден и течението ми е нормално-друг път петия ден ми е 2 капки!Това ознаава, че цикъла ще ми продължава повечко дни щото ме пропусна 2 месеца?Така ли е както мисля?
    При мен беше така.
    И на мен от време на време ми прескачаше и след това като ми доидеше се иэтичаше Ниагарския водопад и то доста продължително..та така,мисля,че е нормално,имайки предвид че ти е прескочило.
    A то вчера стана много слабо значи неска или утре вече ще го няма

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Значи искам да попитам още нещо свързано с цикъла ми-неска ми е 5ти ден и течението ми е нормално-друг път петия ден ми е 2 капки!Това ознаава, че цикъла ще ми продължава повечко дни щото ме пропусна 2 месеца?Така ли е както мисля?
    При мен беше така.
    И на мен от време на време ми прескачаше и след това като ми доидеше се иэтичаше Ниагарския водопад и то доста продължително..та така,мисля,че е нормално,имайки предвид че ти е прескочило.
    A то вчера стана много слабо значи неска или утре вече ще го няма
    оффффффф. тоя цикъл скоро няма да ме остави на мира вчера цял ден ми беше супер слабо , а сега майана нали сутринта отивам на даскало с ежедневна превръзка и като се прибрах бях омацана до уши -добрече не беше отишло и по дънките, че.........

  17. #67
    Цитирай Първоначално написано от LadyDead
    Днес бях на гинеколог - нищо страшно Не ме слагаха на онова 'магаре', защото все пак съм нямала полови контакти. Видя ме на видеозона и каза, че всичко е нормално, но такаи не разбра причината Сега ми изписа едни хапчета, които до 1-2 седмица каза, че ще ми дойде :P
    На мен ме кара само 8 дена цикъла и ми свърши А на теб още ли не ти е дошло минаха поти 9 дни!

  18. #68
    Значи искам да питам и аз нещо относно цикъла.Значи бялото ми течение дойде преди има-няма 5 месеца.Преди точно 8 дни дойде и кървенето.Отначало си беше червено,но забелязах, че от два-три дни е кафевичко.Това нормално ли е или трябва да ида на гинеколог?

  19. #69
    По принцип накрая на става кафяво!
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от Forest goddess
    По принцип накрая на става кафяво!
    Глупости-при мен накрая е кафяво.И даже питах мама и тя каза и, че при нея е така и, че е нормално.

  21. #71
    Ами аз това исках да кажа,ама защо съм писала и на?
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от LadyDead
    Днес бях на гинеколог - нищо страшно Не ме слагаха на онова 'магаре', защото все пак съм нямала полови контакти. Видя ме на видеозона и каза, че всичко е нормално, но такаи не разбра причината Сега ми изписа едни хапчета, които до 1-2 седмица каза, че ще ми дойде :P
    минаха 14 дни-дойде ли ти ако не ти е тичкай пак на лекар.

  23. #73
    Хора и аз искам да питам нещо значи вчера ми дойде за 1 път и то беше доста малко кръв и повече червено-кафеникаво течение (тя разликата се разбира) и днеска нямам никаква кръв само това течение . Майка ми ми каза че е нормално 1 път да е така, но аз исках да питам и вас. Как мислите нормално ли е

  24. #74
    МОЛЯ ВИ някой да каже че съм притеснена

  25. #75
    споко!съвсем нормално е!И асз бях като теве 1 път ми беше само 2 дена ,от които през цялото време имах някфо кафеникаво червено течение точно като твоето!Втроия път няма да е така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си