.
Отговор в тема
Страница 41 от 65 ПървиПърви ... 3137383940414243444551 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 001 до 1 025 от общо 1616
  1. #1001
    Голям фен Аватара на Slobbery
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    617
    Цитирай Първоначално написано от s1m0nna
    Здравейте!
    Значи аз съм на 13 години и около февруари тази година ми дойде и досега ми е идвал около 4-5 пъти.Сега също имам,но ми тече обилно кръв.Сега е 4тият ден откакто имам и ми понамаля доста,но 1вият и 2рият ден беше доста обилно и през 1-2 часа си сменях превръзката,та трябва ли да се притеснявам??? Sad Но всъщност има направо,като някакво желе ми е кръвта някой път.. знам,че звучи налудничаво и смешно,но... Моля ако може някой да ми отговори дали е нормално...
    Иначе то и на мен не ми е много редовен,ама са ми казвали,че първата година е нормално.О и още един въпрос..сега докато имам кръв пречи ли нещо водата,ако се къпя всеки ден?Знам,че на море не става,но за къпане,доколкото знам не е проблем,независимо в кой ден си.
    Благодаря и се надявам някой да ми отговори!Наистина хубава тема.Поне ще помогне на много тинейджъри с проблеми.
    Не знам.. извинявам се,ако въпросите ми са тъпи,но аз някак си се притеснявам!
    Не,не се къпи през целия период...
    лелее......

    ~

  2. #1002
    Нормално ли е на 5 ден да ми спре и другия ден да продължи отново, но със спирания. До колко дни ще ми спре напълно?
    lenka_xqxh

  3. #1003
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Напълно нормално е. Все пак последните дни количеството е доста по-малко от първите. Още ден, може би два и би трябвало да спре.

  4. #1004
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    botevgrad
    Мнения
    164

    gg

    Zdraveite .. izvinqvam se za latinicata, no sum v germaniq i nqmam kirilica.. doide mi v nedelq 14.08. (imam cikul ot blizo 2god.) poprincip mi e po 7 dena, naistina mi se nalaga da mi svur6i do chetvurtak ... ima li nqkakuv nachin prosto po-burzo da mine.. chuh za vitamin C, no ne mi e qsno v kakvo kolichestvo i kak e po-dobre na hapcheta ili ampuli??

  5. #1005
    Миналия месец ми дойде на 24-ти. Сега го очаквам на 20-ти, но от няколко дена ме боли кърстът и коремът. А много искам през уикенда да отида на море. Че така де - въпросът ми е: Горе-долу колко дена след предменструалните болки идва МЦ?
    Love to be loved by you.

  6. #1006
    Май ще ти дойде баж за морето, аз като имам такива планове си го задържам с противозачатъчни, ако ги пиеш 2-3 дни преди да ти дойде ти го задържа

  7. #1007
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Здравейте,
    Много полезна тема както всички твърдят!Браво!
    Аз имам един проблем..Преди месец станах на 13 г. и още не ми е дошло..аз съм доста слаба, (40кг. съм,но просто костите ми тежат)гърдите ми са много леко набъбнали(знаете, само зърно) и се притеснявам кога ще ми дойде...Всички мои приятелки имат и цикъл и гърди..чувствам се много подтисната..сякаш съм единствената...На майка ми и е дошло 8ми клас, та въпросът ми е дали и на мен ще ми дойде по-късно или съм индивидуална..забравих да кажа, че имам бяло течение от някъде 6-7 месеца..Ще ми дойде лии скоро ;(

  8. #1008
    На мен ми дойде мисля, че на 13. При всеки е различно. Ако вече след 16 г. нямаш може да отидеш на гинеколог.
    Иначе е супер яко да нямаш цикъл, ако питате мен..
    Love to be loved by you.

  9. #1009
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от association
    Иначе е супер яко да нямаш цикъл, ако питате мен..
    Аха да..и на мен много хора ми казват, че не е приятно ама пък аз се притеснявам и искам въпреки това А ти сега на колко си?

  10. #1010
    Не се притеснявай ще ти дойде,колкото по-късно толкова по-добре.На мене ми дойде на 15 без месец..
    Wiz Khalifa
    Ke$ha
    Taylor Momsen
    (h) ;;

    * Мъж,който не се влюбва често,обича силно !

  11. #1011
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Много момичета, които нямат цикъл искат да им дойде възможно най-бързо, а тези, които имат искат да нямат, ако ме разбрахте?

  12. #1012
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg
    Здравейте,
    Много полезна тема както всички твърдят!Браво!
    Аз имам един проблем..Преди месец станах на 13 г. и още не ми е дошло..аз съм доста слаба, (40кг. съм,но просто костите ми тежат)гърдите ми са много леко набъбнали(знаете, само зърно) и се притеснявам кога ще ми дойде...Всички мои приятелки имат и цикъл и гърди..чувствам се много подтисната..сякаш съм единствената...На майка ми и е дошло 8ми клас, та въпросът ми е дали и на мен ще ми дойде по-късно или съм индивидуална..забравих да кажа, че имам бяло течение от някъде 6-7 месеца..Ще ми дойде лии скоро ;(
    Всеки човек си е СТРОГО ИНДИВИДУАЛЕН. Пък и те уверявам,че не е хубаво да имаш цикъл,вярвай ми. Пък и си е напълно нормално. Има време,ще ти дойде.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  13. #1013
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Благодаря на всички за бързите отговори..

  14. #1014
    Здравейте, аз съм на 13-14 години и за първи път ми дойде този месец на 14 август. Видях от прочетеното в първия пост каквото ми е нужно, но искам все пак да проверя правилно ли съм започнала да смятам кога ще ми дойде следващия месец, така значи ако съм разбрала правилно септември месец ще ми дойде около 4 септември, след това октомври месец ще дойде към 2 октомври, след това на 30 октомври, след това на 27 ноември, моля кажете ми дали правно съм се научила да смятам

  15. #1015
    Здравейте, вярно ли е че винаги първият цикъл е по обилен?

  16. #1016
    Цитирай Първоначално написано от Tiniiii
    Здравейте, аз съм на 13-14 години и за първи път ми дойде този месец на 14 август. Видях от прочетеното в първия пост каквото ми е нужно, но искам все пак да проверя правилно ли съм започнала да смятам кога ще ми дойде следващия месец, така значи ако съм разбрала правилно септември месец ще ми дойде около 4 септември, след това октомври месец ще дойде към 2 октомври, след това на 30 октомври, след това на 27 ноември, моля кажете ми дали правно съм се научила да смятам
    Щом ти е за първи път,може да не дойде на датата,на която ти го изчисляваш,ами може да подрани или закъснее.
    Wiz Khalifa
    Ke$ha
    Taylor Momsen
    (h) ;;

    * Мъж,който не се влюбва често,обича силно !

  17. #1017
    Да питам нещо. Значи днес ми дойде за 2 път от както имам цикъл. Не е обилно както първият път и сега ми капят само някакви нищожни капчици все едно съм в последния ден на цикъла а аз съм в първия

  18. #1018
    Цитирай Първоначално написано от Anesha17
    Цитирай Първоначално написано от Tiniiii
    Здравейте, аз съм на 13-14 години и за първи път ми дойде този месец на 14 август. Видях от прочетеното в първия пост каквото ми е нужно, но искам все пак да проверя правилно ли съм започнала да смятам кога ще ми дойде следващия месец, така значи ако съм разбрала правилно септември месец ще ми дойде около 4 септември, след това октомври месец ще дойде към 2 октомври, след това на 30 октомври, след това на 27 ноември, моля кажете ми дали правно съм се научила да смятам
    Щом ти е за първи път,може да не дойде на датата,на която ти го изчисляваш,ами може да подрани или закъснее.
    Аз знам че може да не дойде на дата защото сега започва да ми идва още съм малка, но мисалта ми е дали съм се научила да смятам правилно- така значи ако съм разбрала правилно септември месец ще ми дойде около 4 септември, след това октомври месец ще дойде към 2 октомври, след това на 30 октомври, след това на 27 ноември, моля кажете ми дали правно съм се научила да смятам

  19. #1019
    Не,не е така броиш 28 дена от идването,приблизително 28 дена
    т.е. би трябвало да ти дойде на 11ти.
    Wiz Khalifa
    Ke$ha
    Taylor Momsen
    (h) ;;

    * Мъж,който не се влюбва често,обича силно !

  20. #1020
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Tiniiii, броиш от първия ден на менструацията до първия ден на следващата- това е месечен цикъл. Продължителността му варира от 21 до 35 дни. Предвид факта, че ти е дошло за пръв път на 14-ти този месец, няма как да знаеш кога ще е следващата менструация. Принципът си го схванала, това бяха само тънкостите.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #1021
    Цитирай Първоначално написано от Anesha17
    Не,не е така броиш 28 дена от идването,приблизително 28 дена
    т.е. би трябвало да ти дойде на 11ти.
    Значи чакай да видим дали съм схванала вече правилно, на 14 ми дойде тоя месец и ако съм вече в редовен трябва да ми дойде септември на 11 сред това на 9 октомври после на 6 ноември и след това на 4 декември, правилно ли се научих да смятам вече

  22. #1022
    Привет! Препоръчайте нещо за менструалните болки мен толкова ме боли че ме водиха по спешност в бърза помощ и там ми биха мускулизин оправих се и като стигнах у дома и си викам лягам да ми мине и започнах да виждам размазано буквите, часа на телефона, мама всичко легнах и като станах ми нямаше нищо. Сега взех спазмалгон но не ми минава и нош шап не ми помага

  23. #1023
    Цитирай Първоначално написано от Tiniiii
    Цитирай Първоначално написано от Anesha17
    Не,не е така броиш 28 дена от идването,приблизително 28 дена
    т.е. би трябвало да ти дойде на 11ти.
    Значи чакай да видим дали съм схванала вече правилно, на 14 ми дойде тоя месец и ако съм вече в редовен трябва да ми дойде септември на 11 сред това на 9 октомври после на 6 ноември и след това на 4 декември, правилно ли се научих да смятам вече
    Да,с точност не може да се каже,но приблизително към тези дати.Може с 1/2 дена по-рано или по-късно.Но ти ще усещаш кога ще ти дойде,не се притеснявай
    Wiz Khalifa
    Ke$ha
    Taylor Momsen
    (h) ;;

    * Мъж,който не се влюбва често,обича силно !

  24. #1024
    Здравейте! Сега съм в цикъл и умирам от болки направо ми се плаче. Пих но-шпа не ми помага пих спазмалгон не ми помага Ако пия Бусколизин дали ще ме отпусне, защото имам чуство че ще се хвърля от някъде такава нетърпима рболка имам. Ту спре за малко после пак започне

  25. #1025
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Попитай твоя гинеколог дали да пиеш Герикапс по схема, вместо да се тъпчеш със спазмолитици.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си