.
Отговор в тема
Страница 48 от 65 ПървиПърви ... 3844454647484950515258 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 176 до 1 200 от общо 1616
  1. #1176
    Цитирай Първоначално написано от kiss_you_my Виж мнението
    a moje li nqkoi da mi kaje kakwo da naprawq kogato mi doide da sum podgotvena
    за да си винаги подготвена носи в себе си превръзка и когато ти дойде кажи веднага на мама тя ще ти помогне и ще ти обясни най-добре

  2. #1177
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Хора, просто се успокойте. Всички момичета минаваме по тоя път и няма нищо страшничко.
    Няма какво да се подготвите, освен винаги под ръка да си имате превръзка.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #1178

    Закъснение на месечният ми цикъл

    М и аз имам проблем с месечният цикъл ;\ виждам, че отдавна са публикувани въпросите и отговорите, но се надявам все още да има някой тук та моят проблем, е че цикълът ми закъснява с около месец, на 14 години съм ще правя 15 другият месец. Не съм имала полов контакт даже си нямам и гадже и се чудя дали това е нормално, тъй като ми дойде преди 3,4 месеца за първи път ? Мерси предварително!

  4. #1179
    Цитирай Първоначално написано от Ели Ангеловва Виж мнението
    М и аз имам проблем с месечният цикъл ;\ виждам, че отдавна са публикувани въпросите и отговорите, но се надявам все още да има някой тук та моят проблем, е че цикълът ми закъснява с около месец, на 14 години съм ще правя 15 другият месец. Не съм имала полов контакт даже си нямам и гадже и се чудя дали това е нормално, тъй като ми дойде преди 3,4 месеца за първи път ? Мерси предварително!
    Не се притеснявай, това не е проблем, може да ти закъснее, да подрани, да пропусне някой месец, на мен все ми идва различно, аз съм на 13 и аз имам от 3-4 месеца, идва ми все различно, аз отдавна се успокоих по въпроса, намерих информация в интернет и разбрах, че е нормално. Всъщност отнемало няколко години, за да нормализира, така че без тревоги

  5. #1180
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от Ели Ангеловва Виж мнението
    М и аз имам проблем с месечният цикъл ;\ виждам, че отдавна са публикувани въпросите и отговорите, но се надявам все още да има някой тук та моят проблем, е че цикълът ми закъснява с около месец, на 14 години съм ще правя 15 другият месец. Не съм имала полов контакт даже си нямам и гадже и се чудя дали това е нормално, тъй като ми дойде преди 3,4 месеца за първи път ? Мерси предварително!
    Не се притеснявай изобщо.Много статии на тази тема съм чела и знам,че 1вите 2 години е нормално да ти закъснява.На една приятелка й закасня с 2 месеца веднъж.Но ако се чувстваш подтисната поговори с майка си да отидеш на гинеколог. )

  6. #1181
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    На мен пък проблемът ми е,че съм на 13 (скоро 14) и още не ми е дошло.И гърди нямам(само подутините);42-43кг съм и това е общо взето..Някой да е имал или в момента да има сходен проблем?Кажете ми какво да правяя..
    Да добавя и,че имам бяло течение от година някъде.На гинеколог ли да ходя вече не знам..TELL ME ;(

  7. #1182
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Това не е проблем. Ако цикъла ти не дойде до 17 годишнината ти, то тогава трябва да се посъветваш с гинеколог. Иначе, просто малко по-бавно навлизаш в пубертета.

  8. #1183
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Благодаря много за бързия отговор :*

  9. #1184
    Цитирай Първоначално написано от fizzyg Виж мнението
    На мен пък проблемът ми е,че съм на 13 (скоро 14) и още не ми е дошло.И гърди нямам(само подутините);42-43кг съм и това е общо взето..Някой да е имал или в момента да има сходен проблем?Кажете ми какво да правяя..
    Да добавя и,че имам бяло течение от година някъде.На гинеколог ли да ходя вече не знам..TELL ME ;(
    Не се притеснявай. Ами може би просто по-бавно се развиваш. На мен ми дойде този януари, на 13 съм, няколко момичета само от класа още нямат само. А за гърдите... еми една съученичка има от 10 годишна и затова сега е с най-големите в класа, а съм забелязала, че и на други, на които им е дошло да кажем преди около година, че им растат. Аз нямам още много-много, но вярввам ще се коригира. Веднъж дойде ли ти и вече няма от какво друго да се страхуваш, то по-страшно и гадно от това, което се случва в пубертета НЯМА, просто е ужасно, радвай се на свободата си, защото после ще прекарваш около една четвърт/една пета от месеца кървейки. А съм чела и че идвало ок 2 год след като се появи окосмяване (то го пише в статията в темата, виж). Не се страхувай, не е болка за умиране като ти дойде, шокиращо е, но предполагам с времето се свиква. Да не пиша повече, че ще се притесниш още повече. Но това е истината. Адски некомфортно е да ти е мокро. Пак почнах . Но пък си има и предимства. Така или иначе няма да се отървеш от него, все ще ти дойде. Чувала съм, че зависи донякъде и от телосложението и масата. Еми то аз съм пълничка... а пък на спортистките и гимнастичките им идвало по-късно. Но зависи и от гените... абе не се притеснявай, за всичко си има време, така че спокойно

  10. #1185
    Така.. днес ми дойде.. 26 април.. обаче както го смятам, ако всичко е точно май месец трябва да ми дойде около 23.. а, съм абитуриентка.. след това отивам и на екскурзия..няма как да съм в цикъл.. роклята ми е къса.. и не знам.. сега след като ми свърши да почвам ли да пия нещо, за да ми дойде някъде средата на май, та преди 24 да ми е свършило.. знам няколко вида хапчета, трябва да видя имената..но, ако знаете някои добри и сиг или имате др. добро предложение ще ви бъде благодарна, ако ми съдействате..

  11. #1186
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от BamByNa Виж мнението
    Така.. днес ми дойде.. 26 април.. обаче както го смятам, ако всичко е точно май месец трябва да ми дойде около 23.. а, съм абитуриентка.. след това отивам и на екскурзия..няма как да съм в цикъл.. роклята ми е къса.. и не знам.. сега след като ми свърши да почвам ли да пия нещо, за да ми дойде някъде средата на май, та преди 24 да ми е свършило.. знам няколко вида хапчета, трябва да видя имената..но, ако знаете някои добри и сиг или имате др. добро предложение ще ви бъде благодарна, ако ми съдействате..
    Чувала съм от братовчедките ми,че от Витамаин Ц закъснява.Не знам дали ще ти свърши работа,но..

  12. #1187
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от Silver_flower Виж мнението
    Не се притеснявай. Ами може би просто по-бавно се развиваш. На мен ми дойде този януари, на 13 съм, няколко момичета само от класа още нямат само. А за гърдите... еми една съученичка има от 10 годишна и затова сега е с най-големите в класа, а съм забелязала, че и на други, на които им е дошло да кажем преди около година, че им растат. Аз нямам още много-много, но вярввам ще се коригира. Веднъж дойде ли ти и вече няма от какво друго да се страхуваш, то по-страшно и гадно от това, което се случва в пубертета НЯМА, просто е ужасно, радвай се на свободата си, защото после ще прекарваш около една четвърт/една пета от месеца кървейки. А съм чела и че идвало ок 2 год след като се появи окосмяване (то го пише в статията в темата, виж). Не се страхувай, не е болка за умиране като ти дойде, шокиращо е, но предполагам с времето се свиква. Да не пиша повече, че ще се притесниш още повече. Но това е истината. Адски некомфортно е да ти е мокро. Пак почнах . Но пък си има и предимства. Така или иначе няма да се отървеш от него, все ще ти дойде. Чувала съм, че зависи донякъде и от телосложението и масата. Еми то аз съм пълничка... а пък на спортистките и гимнастичките им идвало по-късно. Но зависи и от гените... абе не се притеснявай, за всичко си има време, така че спокойно
    Благодаря за мнението (hug)

  13. #1188
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Ели Ангеловва -и аз съм 97 набор... Миналата година ми пропусна един месец, тази година също. Не се притеснявай хич, щом даже не си имала полови контакти с никой. Като се има предвид , че аз имам цикъл от 3 години Нормално е всичко. Стабилизира се още.

  14. #1189
    Здравейте аз съм на 16 години и имам приятел от 8 месеца. Преди околко месец го направихме за първи път, но нормално ли е сега да ми закъснява? Много хора ми казват, че е нормално защотото ми е за първи път, но мене все нещо ме човърка. Моля ви кажете ми дали е нормално много ще ви бъда благодарна.

  15. #1190
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Използвахте ли презерватив?
    Беше ли в овулация?

  16. #1191
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от elika_a2 Виж мнението
    Здравейте аз съм на 16 години и имам приятел от 8 месеца. Преди околко месец го направихме за първи път, но нормално ли е сега да ми закъснява? Много хора ми казват, че е нормално защотото ми е за първи път, но мене все нещо ме човърка. Моля ви кажете ми дали е нормално много ще ви бъда благодарна.
    Презервативи използвахте ли? Цикълът ти през какъв интервал е? Пресметна ли си в овулацията?
    Принципно е възможно да ти закъснее поради първия път, но ако всичко е било точно и сте използвали предпазни средства - няма от какво да се притесняваш.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  17. #1192
    На 15 години съм,за първи път ми дойде преди две години,но имам гаден проблем.Първите три дни от цикъла са ужасни...губя мн кръв (или поне на мен така ми се струва) и не знам какво да направя,за да намаля кръвотечението.Някакви съвети?

    Нека съм безсрамна, но си в мен отдавна
    в устните, в думите дори.
    Ти си там като клетва и не,не съм ти поредна,
    лъжеш знам, и знам че боли те.

    Целувай за да забравя, какво безумие правя.
    Целувай нека отричам, до глупост че те обичам.
    Целувай с мен полудявай, целувай всичко ми давай,
    дори и дявола знае - обичаш ме и това е.


  18. #1193
    Фен Аватара на betunka
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Vidin :P
    Мнения
    164
    Цитирай Първоначално написано от NinaDobrev Виж мнението
    На 15 години съм,за първи път ми дойде преди две години,но имам гаден проблем.Първите три дни от цикъла са ужасни...губя мн кръв (или поне на мен така ми се струва) и не знам какво да направя,за да намаля кръвотечението.Някакви съвети?
    някъде четох, че за да ти тече по-малко трябва да се пие много вода, но не знам до колко е вярно, не съм го изпробвала все още
    Don't let go
    don't run away love
    still got feelings you are my passion
    don't let go
    don't run away love.
    You are the one for me.



  19. #1194
    Не знам ;д Аз лично пробвам и с витамин Ц.Понякога ми помага,понякога не.

    Нека съм безсрамна, но си в мен отдавна
    в устните, в думите дори.
    Ти си там като клетва и не,не съм ти поредна,
    лъжеш знам, и знам че боли те.

    Целувай за да забравя, какво безумие правя.
    Целувай нека отричам, до глупост че те обичам.
    Целувай с мен полудявай, целувай всичко ми давай,
    дори и дявола знае - обичаш ме и това е.


  20. #1195
    Аз съм на 12 и ми дойде миналия месец на 24 искам да питам понеже предболагам, че като ми дойде пак

    ще имам физическо да играя ли?

  21. #1196
    ^Не, недей. Пази се. Като си в цикъл не бива да играеш ФВС, нито да се натоварваш много, особено, че не си и свикнала още с него. И аз имам от няколко месеца (на 13 съм). Кажи на г-на/г-жата, че си неразположена, ще те разберат, спокойно. Ние днес имахме ФВС, но не казах на г-на, че съм неразположена, защото не ме кара да играя, просто си седях и часът си мина. Ако можеш и ти направи така. Не се бой, всеки нормален човек на този свят знае, за цикъла, така че няма от какво да се срамуваш. Просто кажи, аз първия път като ми дойде и имахме ФВС не казах и играх, беше ужасна грешка, много е некомфортно А, виждам, че си нова. Добер дошла

  22. #1197
    Много благодаря.Аз също знаех, че не трябва ама за всеки случай, защото г-на ни е ужасно строг.

  23. #1198
    Колкото и да е строг, не може да те провери имаш ли или нямаш. Просто да кажем, ако имаш 2-3 пъти фвс, докато си в цикъл, трябва всеки път да му кажеш, все пак, ако са ти близо дните с фвс, както при нас вторник, сряда и петък, на мен тъй като ми дойде вчера (минаха нааад 40 дни, бях се отказала вече да го чакам) не казах на г-на, той този е нов, въобще не ни кара да играем, питаш го: "Може ли да седна на пейката?" "Да, върви, върви" Да, притеснително е да му кажеш, нали е мъж, но по-добре ли е да играеш така? На мен както ми е обилно и ми се съсирва кръвта често, понякога стои като черна, само съм за спорт Не знам дали ще се коригира с времето. Но все пак, не се обездвижвай напълно. Ще си без настроение, но и това ще мине, няколко дена все се изтърпяват,просто не мисли само за това. Аз лично още не мога да свикна с цикъла си, много ми е гадно, но няма как. Все пак майката Природа те награждава за усилията ти да изтръпиш тези няколко дни, като между 7-мия и 14-тия ден е Седмицата на Венера, през която цялата ще сияеш, вътрешно и външно, ще бъдеш пълна с енергия, кожата и косата ти ще бъдат по-хубави от другите дни от месеца, въобще хормона естроген така разкрасява (е, не е чак толкова мнооого нали, но въпреки всичко ще бъдеш по-хубава и самоуверена ) , че няма да съжаляваш. А, и да ти дам един съвет, който баба ми даде: "Като си в цикъл, не лежи по гръб дълго време, защото ще ти протече по-силно." Не знам дали е вярно, но на нея й се било случвало. Извинявай, малко се отплеснах, но малко информация, надявам се, на никого няма да е излишна.

  24. #1199
    Пак благодаря, а и баба ти е права аз когато спях(по принцип спя по гръб) след това много ама много ми тече.

  25. #1200
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz Виж мнението
    Презервативи използвахте ли? Цикълът ти през какъв интервал е? Пресметна ли си в овулацията?
    Принципно е възможно да ти закъснее поради първия път, но ако всичко е било точно и сте използвали предпазни средства - няма от какво да се притесняваш.
    Да изполазвахме презерватив , не бях в овулация и всичко беше нормално, но все пак малко или много ме е страх ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си