.
Отговор в тема
Страница 4 от 65 ПървиПърви 123456781454 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 1616
  1. #76
    Oле мерси много нямаш си и на представа колко ме успокои

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от ~bloody^romance~
    Oле мерси много нямаш си и на представа колко ме успокои
    няма защо,за 1 път ти е и по-нормално не може да бъде!

  3. #78
    За всеки случай си сложи превръзка щото първо при мене беше само такова кафаво,но после стана червено и взе много силно да тече!
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  4. #79
    Ами аз носа превръзки защото имаше кръв вчера както казах вече но днес няма само течението е но всепак носа,защото течението е доста .

  5. #80
    Цитирай Първоначално написано от SexY_LipS
    =D>
    Bring me to life...

  6. #81
    ами на мен ми идва за трети път .като ходядо тоалетната и като се истрия разбира се има кръв но на места има и някакви като(кървави суполчета)от кръв и малко сепритеснявам смисел сичко е нормално обаче немога точно да рзбера от какво са тия ..може би се насабира кръв и се получава..незнам затова ре6их дапопитам тук дано сте ме разбрали ..
    Когато се изкачваш по стълбата поздравявай,защото когато слизаш срещаш същите хора!

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от KiSs^
    ами на мен ми идва за трети път .като ходядо тоалетната и като се истрия разбира се има кръв но на места има и някакви като(кървави суполчета)от кръв и малко сепритеснявам смисел сичко е нормално обаче немога точно да рзбера от какво са тия ..може би се насабира кръв и се получава..незнам затова ре6их дапопитам тук дано сте ме разбрали ..
    дам, разбрах те всеки ги има тези работи-това е нещо нормално и се отделя от лигавицата на матката-напълно нормално е спокойно-и аз ги имам

  8. #83
    PEPITO SLADKATA-много ти благодаря успокой ме
    Когато се изкачваш по стълбата поздравявай,защото когато слизаш срещаш същите хора!

  9. #84
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от KiSs^
    ами на мен ми идва за трети път .като ходядо тоалетната и като се истрия разбира се има кръв но на места има и някакви като(кървави суполчета)от кръв и малко сепритеснявам смисел сичко е нормално обаче немога точно да рзбера от какво са тия ..може би се насабира кръв и се получава..незнам затова ре6их дапопитам тук дано сте ме разбрали ..
    А попринцип имаш ли бяло течение ?

    А, и сигурна ли си,че не са кръвни сесиреци?Эащото ако са,може и да не е толкова беэобидно.
    [size=7][b][u]fosse cos

  10. #85
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Цитирай Първоначално написано от KiSs^
    ами на мен ми идва за трети път .като ходядо тоалетната и като се истрия разбира се има кръв но на места има и някакви като(кървави суполчета)от кръв и малко сепритеснявам смисел сичко е нормално обаче немога точно да рзбера от какво са тия ..може би се насабира кръв и се получава..незнам затова ре6их дапопитам тук дано сте ме разбрали ..
    А попринцип имаш ли бяло течение ?

    А, и сигурна ли си,че не са кръвни сесиреци?Эащото ако са,може и да не е толкова беэобидно.
    Напълно "безобидно" и естествено е, много хора ги наричат кръвни съсиреци и всъщност това са ендометриуми- меки, порести тела състоящи се от кръв и тъкан които се удебеляват във вътрешноста на матката, хранят по принцип ембриона по време на бременност, а в противен случай се изхвърлят по време на менструация.

  11. #86
    presley`n`sum-са имам бяло течение _butterfly_ мерси много мерси на всички че ми обарнахте внимание
    Когато се изкачваш по стълбата поздравявай,защото когато слизаш срещаш същите хора!

  12. #87
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    378
    moje6 li da mi pomogne6... mn sam pritesnena 5 meseca mi zakasnqva samo vednyj mi doide i ne mi e idvalo vtori pyt

  13. #88
    Цитирай Първоначално написано от babylove
    moje6 li da mi pomogne6... mn sam pritesnena 5 meseca mi zakasnqva samo vednyj mi doide i ne mi e idvalo vtori pyt
    Хм........ Ами мисля, че 5 месеца не е нормално-май е нормално най-много 4 Ами майка ти знае ли-кажи и и тя сигурно ще те заведе на лекар-успех а ако си водила полов живот може да си бременна, а ако не си кажи на майка си!A и ако водиш полов живот си направи тест за бременност.Упех

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от babylove
    moje6 li da mi pomogne6... mn sam pritesnena 5 meseca mi zakasnqva samo vednyj mi doide i ne mi e idvalo vtori pyt
    За 1 път ти е дошло преди 5 месеца, така ли? Според мен е напълно нормално, на организмът му е нужно време да се адаптира първите 1-2 години цикълът е нередовен.

  15. #90
    не че ми се е налагало но занапред ако ми се наложи да ида на гинеколог - ми не мога.срам ме е има чувството че...незнам просто при мисулта че някой си о някъде си ше ме гледа там отдоло и се шашардисвам що така незнам дайте съветчета моля ви

  16. #91

  17. #92
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Амиии имам един въпрос. Значи, преди 3 дена (на 25-ти значи) забелязах, че бялото ми течение е станало кафеникаво. На другия ден пак беше така и на следващия ден отново така (значи 3 дена беше така). Ама то беше малко нали, колкото си е по принцип, само че беше кафяво. И сега забелязах, че вече е както си е по принцип (такова бяло). Та въпросът ми е защо може да е така? (знам, че въпросът ми сигурно е много тъп, но все пак реших да попитам ... )
    Ами имаш ли цикъл-понякога на някои жени докато са в овулация им става такова течението и мисля, че е напълно нормално

  18. #93

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    44
    ооох искам да ви питам нещо..значи вчера ми дойде а утре съм на училище .. мразя когато става така защото ми е много силно и като съм в училище може да се нацапам ... слагам си превръзки (always в момента) но не са достатъчно ефективни за 6 часа в училище трябва да сменям няколко .. ако си сложа тампон през целия ден в даскало ли ще ми държи сухо или може да протече или подобно..щото е мн гадно в онея тоалетни да хода сяко междучасие да проверявам а и друго може ли с витамин ц да се намели течението и може ли някак си да ми е по-дълго ама слабичко

  19. #94
    Цитирай Първоначално написано от nadq_az
    ооох искам да ви питам нещо..значи вчера ми дойде а утре съм на училище .. мразя когато става така защото ми е много силно и като съм в училище може да се нацапам ... слагам си ежедневни превръзки но не са достатъчно ефективни за мен и дори в училище трябва да сменям няколко .. ако си сложа тампон през целия ден в даскало ли ще ми държи сухо или може да протече или подобно..щото е мн гадно в онея тоалетни да хода сяко междучасие да проверявам а и друго може ли с витамин ц да се намели течението и може ли някак си да ми е по-дълго ама слабичко
    Какво добре ли разбрах караш с ежедневни превръзки докато си в цикъл-ами и аз ако карам с ежедневни ще се цапам!Най-добре не пий никакви хапчета!Остави си цикъл;а да си протече нормално!Просто не ходи с тампон-може да се нацапаш, още по малко ходи с ежедневни превръзки-прекалено малки са за да ги изолзваш за цикъл-ако наистина ти е много силно(ма кар че щом ходиш с ежедневни не вярвам да ти е силно)си вземи големи нощни превръзки-например на олеис ултра нощните на мен ми седат като памперс-от пъпа, до края на дупето

  20. #95

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    44
    о боже какво съм писала не мога да повярвам не не мн съм зле..оххх ест че не ходя с ежедневни превръзки ама нз как съм го написала в момента съм с always ... та за въпроса с тампона не разбрах ще се нацапам ли без да го сменям примерно за 6-7 часа в даскало?

  21. #96
    Цитирай Първоначално написано от nadq_az
    о боже какво съм писала не мога да повярвам не не мн съм зле..оххх ест че не ходя с ежедневни превръзки ама нз как съм го написала в момента съм с always ... та за въпроса с тампона не разбрах ще се нацапам ли без да го сменям примерно за 6-7 часа в даскало?
    Ами мисля, че ще се нацапаш-но нали ти казах най-сигурното предпазване от нацапване според мен е огромната превръзка!Ти сигурно си ги виждала нощните превръзки на олис колко са големи-просто и половин(да не кажа цял)де да си с една няма как да се нацапаш!

  22. #97

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    44
    еми тях не ги бях пробвала ще опитам

  23. #98
    Цитирай Първоначално написано от nadq_az
    еми тях не ги бях пробвала ще опитам
    Аз само един път ги пробвах-по грешка взех нощните им и като видях колко са големи и се изплаших Повече не съм си взимала, защото цикъла си ми е нормален и си взимам always ultra sensitive Normal.Или always ultra light-koprineni.

  24. #99
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Абе научете се да иэполэвате тампони
    Слагаш един,вэимаш си кутииката с други и си си екстра.На 2 часа го сменяш и готово.
    [size=7][b][u]fosse cos

  25. #100
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Абе научете се да иэполэвате тампони
    Слагаш един,вэимаш си кутииката с други и си си екстра.На 2 часа го сменяш и готово.
    Aми аз съм на мнение, че тампони трябва да се използват в крайни случаи!Изполвам ги само когато ще ходя на плаж например-до сега съм използвала само веднъж -но все пак истината е, че една много голяма превръзка ще предложи повече защита от нацапване!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си