.
Отговор в тема
Страница 51 от 65 ПървиПърви ... 4147484950515253545561 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 1616
  1. #1251
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от bubeto wee Виж мнението
    последната ми менструация беше на 27.05.2012 , а юни и юли не ми дойде това нормално ли е?
    Полово активна ли си?
    Правила ли си рисков полов акт?

  2. #1252
    Не имам менструация почти от 1 година и не съм имала полов акт.

  3. #1253
    Хей,дайте някакво лекарство,което да облекчи болките по време на цикъл...
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  4. #1254
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Аз пия аналгин. Помага ми. По половинка.

  5. #1255
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от bubeto wee Виж мнението
    Не имам менструация почти от 1 година и не съм имала полов акт.
    О'кей.
    Принципно имаш от скоро и е нормално. Най - добре отиди на гинеколог.

    А лекарство, което да облекчи болките по време на цикъл: на мен ми помага Но-шпа.

  6. #1256
    Хормоните бушуват из нашите тела,и не винаги цикълът е еднакъв. Понякога е с 1 до 5 дена закъснение или е по-рано.До така или иначе някой ден се изравняват датите.

  7. #1257
    полезно,браво!

  8. #1258
    Как да пресметнем кога е овулацията , и кога са най-плодовитите дни , кога не трябва да се прави секс без презерватив и кога е най безопасно.Обяснете ми че доста четох и нищо не разбрах от тия 28 30 31 дневни цикли .. приятелката ми е пълен бол с тия работи и нищо незнае ... ако аз не се поинтересувам тя няма и ше си напраим белята та кажете ми накратко кво значат тия 28 30 31 дневни цикли , кога е овулацията и нали цикъла продължава от 3 до 8 дни .. кви са тия 20 -30

  9. #1259
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    ^ Тук можеш да видиш кога си в овулация (:

    Защо не говориш с майка си по тази тема?

    По принцип трябва да го правиш с презерватив.
    Или да пиеш противозачатъчни, но не е много полезно, защото може да не забременееш, но нали знаеш колко болести се предават по полов път.
    28,30,31 - това са дните между цикълът ти този месец и другия, примерно
    Последно редактирано от Anichkaxxwee : 08-03-2012 на 21:02
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  10. #1260
    Цитирай Първоначално написано от Bonbonchencetyy Виж мнението
    Хей,дайте някакво лекарство,което да облекчи болките по време на цикъл...
    Аз пия Спазмалгон и ми помага (:

    Нека съм безсрамна, но си в мен отдавна
    в устните, в думите дори.
    Ти си там като клетва и не,не съм ти поредна,
    лъжеш знам, и знам че боли те.

    Целувай за да забравя, какво безумие правя.
    Целувай нека отричам, до глупост че те обичам.
    Целувай с мен полудявай, целувай всичко ми давай,
    дори и дявола знае - обичаш ме и това е.


  11. #1261
    дойде ми за път на 3 сега сме 7 не ме болеше корема но сега започна и ми тече повече от 1 и 2 ден нормално ли е ? и да ли трябва да ида на гинеколог за това че ми е дошло ! Нормално ли е да имам кръвни телца по превръзките и да ми е 5 дена като за начало ? моля отговорете доста се притеснявам

  12. #1262
    Здравейте ! Нова съм във форума и не знаех къде точно да питам , съжалявам ако съм сгрешила темата . Та , проблема ми е , че преди два дена ми дойде - във вторник , в събота и неделя ще ходим на плаж , а цикълът ми продължава поне седем дена като на седмият е съвсем малко и на осмият вече няма нищо . Ние рядко ходим на плаж и ми се искаше да мога малко да поплувам , ама с тоя цикъл .... Да , през лятото не ми е толкова силен дори до тогава ще е много малко - по-принцип бих искарала целият ден с превръзка , но все тая . Искам да ви питам как мога да вляза във водата при наличието че имам цикъл , да чувала съм за тампони дори си купих , беше ме страх защото съм девствена , но все пак пробвах да си сложа и ми беше супер неудобно , не се усещало ли за бога само да мръдна и болеше и веднага го извадих , има ли някакъв друг начин - сигурно е абсурдно да се влиза със превръзка във водата та дори тя да е без крилца - има ли нещо с което да намали цикълът - не искам да си цапам банският все пак .

  13. #1263
    Не е задължително. Аз получих окосмяването си още на 9. Пъпките ги получих тази година, а гърдите ми започнаха да растът още на 10. Сега съм на 12 и ми е идвало 4 пъти и е отвратително!!!

  14. #1264

    Exclamation Помощ!

    Здравейте!Значи,на 13 съм,имам цикъл от юни месец и вече ми е за трети път.Първия път беше от 2-ри до 7-ми юни, т.е. 6 дена,следващия цикъл беше отново за 6 дена-от 13-ти до 18-ти юли.Сега това ми е третия път-от 11-ти до днес,може би.Казвам може би,защото не съм сигурна дали е свършил.Вчера например не ми тече нищо,а днес сутринта леко си бях оцапала бикините.Сложих ежедневна превръзка и отидох до тоалетната.Нямаше нищо и затова я изхвърлих.Преди малко пак ходих и имаше доста кръв.Сложих превръзка и сега ми тече.Знам,че първите 2 години и половина цикълът не е редовен,закъснява,идва по-рано и продължителността му е различна,но според вас има ли повод за притеснение?
    Нормално ли е?И какво да правя,ако продължи повече от 8 дена?Трябва ли да посетя гинеколог?
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  15. #1265
    Абсолютно нормално е от начало да има аномалии , на мен например ми е продължавало веднъж 8 дена - също беше към първата година след като ми дойде . Също е нормално някой път да ти дойде по-рано , някой път по-често , някой път да е по-малко и за по-кратко , друг път по-обилно или за повече дни , но с годините ще се нормализира .

  16. #1266
    Здравейте!Значи, аз имам следния проблем:на 13 години съм,имам малки гърди(вече нося сутиен),окосмих се,имам бяло течение от около година,общо взето-всички признаци на пубертета,но проблемът е,че от 3-4 дни ме боли корем ниско долу.Според вас това означава ли,че скоро ще ми дойде цикълът(а аз нямам още),и кога горе-долу според вас?

  17. #1267
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Karmencita Виж мнението
    Здравейте!Значи, аз имам следния проблем:на 13 години съм,имам малки гърди(вече нося сутиен),окосмих се,имам бяло течение от около година,общо взето-всички признаци на пубертета,но проблемът е,че от 3-4 дни ме боли корем ниско долу.Според вас това означава ли,че скоро ще ми дойде цикълът(а аз нямам още),и кога горе-долу според вас?
    Възможно е ,но не можем да ти отговорим със сигурност .Ние не гадаем .. :Д

  18. #1268
    Голям фен Аватара на black pearl
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    653
    Значи на мен за пръв път ми дойде Юни месец и от тогава ми е идвало 3 пъти. По принцип и трите пъти ми беше за по 3 дена.. знам че уш се води нормално ,но на всичките ми приятелки за които знам ,им тече 7-8 дена . Та въпроса ми е нормално ли е или, трябва да отида на преглед ?

    П.С- на 13 съм xD

  19. #1269
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от black pearl Виж мнението
    Значи на мен за пръв път ми дойде Юни месец и от тогава ми е идвало 3 пъти. По принцип и трите пъти ми беше за по 3 дена.. знам че уш се води нормално ,но на всичките ми приятелки за които знам ,им тече 7-8 дена . Та въпроса ми е нормално ли е или, трябва да отида на преглед ?

    П.С- на 13 съм xD

    Абе ти си си ТИ .Какво като на твоите приятелки им тече по 7 дена?! Ти не си тях .Нормално е все пак ти е дошло скоро .

  20. #1270
    Голям фен Аватара на black pearl
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    653
    Е така е , ама кат се повдигна тая тема и ме гледаха кат паднала от Марс ! -.- И та затова .. Се пак tnx :P

  21. #1271
    Цитирай Първоначално написано от black pearl Виж мнението
    Значи на мен за пръв път ми дойде Юни месец и от тогава ми е идвало 3 пъти. По принцип и трите пъти ми беше за по 3 дена.. знам че уш се води нормално ,но на всичките ми приятелки за които знам ,им тече 7-8 дена . Та въпроса ми е нормално ли е или, трябва да отида на преглед ?

    П.С- на 13 съм xD
    Нормално е. На мен също първо ми беше по 3 дни и после започна по повече спокойно

  22. #1272
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Нормалната минимална продължителност по учебник е 3 дни. ТолкоЗ. Стига сте се шашкали и сте си търсили проблеми.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  23. #1273
    имам проблем:
    4 дни след първия ми път ми дойде, като се има предвид че го направих ден след като ми свърши. това разбрах че било нормално, но сега имам парчета(парцали, съсиреци, лигавица.. не знам как се наричат.. надявам се ме разбрахте) освен менструалната кръв, което не ми се беше случвало до сега. на някой случвало ли му се е и как е действал ?

  24. #1274
    Супер нередовен ми е! Ту идва навреме, ту закъснява. Случвало ми се е да ми закъснее с три месеца! >_<

  25. #1275
    Така, да ви обясня маята странна ситуация в момента Значи този месец ми закъсняваше с 2 дена/което за мен е напълно нармално/ но вместо да ми дойде обикновеното си обилно кръвотечение ми дойде съвсем оскъдно кафеникаво кръвотечение и беше едва 3 дни...И не, няма как да е цветна бременност защото съм девствена Та въпроса ми е случвало ли ви се е и възможно ли е да е от промяната на климата или може би високи температури, защото напоследък беше адска жега? Мерси предварително :*

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си