.
Отговор в тема
Страница 53 от 65 ПървиПърви ... 34349505152535455565763 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 1616
  1. #1301
    ^Като ти дойде ще видиш какво му е гадното.

  2. #1302
    само 1 път ми е идвало на 9 юни. Вече сме 9 октомври и капка цикъл нямам! Първия път беше с продължителност 7 дни! На 14 съм защо толкова закъснява??? Притеснена съм, ПОМОЩ!

  3. #1303
    Моля кажете ми нещо!!!Идва ми от 3 месеца (сега ще е 3-ти)и преди да ми дойде имах разтройство и двата пъти ??Каква е причината и означава ли това,че ще имам разтройство и сега ,защото точно тогава ще сме на екскурзия с преспиване и се колебая дали да ходя утре трябва да потвърдяяяя

  4. #1304
    Цитирай Първоначално написано от tqjenata Виж мнението
    Моля кажете ми нещо!!!Идва ми от 3 месеца (сега ще е 3-ти)и преди да ми дойде имах разтройство и двата пъти ??Каква е причината и означава ли това,че ще имам разтройство и сега ,защото точно тогава ще сме на екскурзия с преспиване и се колебая дали да ходя утре трябва да потвърдяяяя
    Аз мисля, че разтройството е от нещо друго. Ядене или краткотраен ентеро вирус. Но за всеки случай вземи някакво лекарство против разтройство

  5. #1305
    На една моя приятелка не ь беше идвало шест месеца. Не се притеснявай, всичко е наред. Просто още цикъла е нередовен и е нормално.

  6. #1306

    Unhappy zdr

    както обикновено ми закъсня с 1 ден първите 2 дни ми беше супер обилно течението а на 3 ден съвсем оскъдно а на 4 даже вече го няма а по принцип ми държи 5-6 дена а тоя път и цветът не беше толкова наситено червен дали е възможно да съм бременна

  7. #1307
    Здравейте ! Когато съм пред цикъл много често съм раздразнена и разстроена. Плача за всичко и нищо. На някои може да им е познато. (( Та може ли да ми кажете как да се справя с ПМС, че последния път скъсах с гаджето си :@@ (сега сме пак заедно)

  8. #1308
    момичета гледайте да избягвате да пиете хапчета когато сте в цикъл , защото това го бави , следователно тече по-бавно.Аз изпозвам бусколизин , защото хапчетата са мънички.А и спазмалгон е много силен.Така ,че избягвайте да пиете хапчета.А кокото до стабилизирането на цикъла.Ще ви трябва година за да ви идва точно навреме (:

  9. #1309
    Цитирай Първоначално написано от pebals94 Виж мнението
    както обикновено ми закъсня с 1 ден първите 2 дни ми беше супер обилно течението а на 3 ден съвсем оскъдно а на 4 даже вече го няма а по принцип ми държи 5-6 дена а тоя път и цветът не беше толкова наситено червен дали е възможно да съм бременна
    ако си бременна въобще няма да тече.препоръчвам ти да се консултираш с лекар (:

  10. #1310
    Препоръчвам ти Но-шпа. Аз лично съм много доволна от него.

  11. #1311
    Аз вече съм на 16 и половина .. а още не ми е дошло .. ?

  12. #1312
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от dieyoung_bitch Виж мнението
    А кокото до стабилизирането на цикъла.Ще ви трябва година за да ви идва точно навреме (:
    Не е така. При всички е различно.

    А иначе, до 16 годишната потребителка без цикъл - мине ли 17 годишният ти рожден ден и нямаш менструация все още е хубаво/задължитлено да се консултираш с гинеколог.

  13. #1313
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от vania.balova Виж мнението
    Аз вече съм на 16 и половина .. а още не ми е дошло .. ?
    И чий дириш във форума, та не търсиш помощ при Л-Е-К-А-Р?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #1314
    На мен ми дойде за първи път на 12, сега съм на 15. Идваше ми през един-два месеца. Понякога през три, но идваше... Поне до тази година. Понеже бях по пълна и тази година и миналата свалих 14 кг, бях 53кг. Но, ако добавим и това, че съм нисичка. И за последно ми дойде през август. А започнах да се храня нормално, без да се ограничавам. Освен от шоколад де. С майка ми ще ходим да ме види лекар. Дали има възможност да се оправи? Тотално съм се отчаяла...

  15. #1315
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Посети лекар ,той ще те посъветва. Ще се оправиш,спокойно, Рязкото сваляне на килограми много влия на цикъла. Четох ,че на 20г Каролина Куркова е страдала от менопауза,именно заради постоянни диети и сваляне на килограми,откакто започнала да се храни нормално и да спортува не прекомерно се е възстановила. Но не се разминавай с лекаря. Той си е специалист и ще ти даде решение.
    maDamn

  16. #1316
    Голям фен Аватара на Starless
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    604
    Цитирай Първоначално написано от dieyoung_bitch Виж мнението
    А кокото до стабилизирането на цикъла.Ще ви трябва година за да ви идва точно навреме (:
    Не съм съгласна. При мен минаха повече от две и още ми е нередовен.

  17. #1317
    Съгласна съм с мнението, че цикълът много се влияе от режима на хранене. Строгите диети в повечето случаи причиняват неговата липса. За редовността на цикъла има и други причини, като при всеки човек те могат да бъдат от различно естество. Ето защо не трябва всички да се слагат под един знаменател. Най-добре е при такъв проблем да се посети гинеколог, за да се избегнат други усложнения.

  18. #1318
    Цикълът зависи ли от антибиотици ?
    Последно редактирано от r0sitY : 12-07-2012 на 19:58

  19. #1319
    Искам да попитам дали е в възможно следното и нормално ли е :
    По принцип ми идваше на 15-ти , но миналия месец ми дойде на 8-ми .. възможно ли е този месец отново да ми дойде на 15-ти.. тъй като вече сме 10-ти и ми закъснява с 2 дена и се притеснявам за друго..... като цяло да знам ,че може да се случи, но нормално ли е или да се притеснявам.

  20. #1320
    Ако не ти дойде цикъла до 15-ти няма да е излишно да отидеш на преглед...

  21. #1321
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от vania.balova Виж мнението
    Аз вече съм на 16 и половина .. а още не ми е дошло .. ?
    Бягай при лекар,не е нормално още да не ти е дошло!
    По темета: Много полезна тема,благодаря!

  22. #1322
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от Киф Виж мнението
    Здравейте, значи на 13 години съм но нямам цикъл. Не се притеснявам защо не идва но вече много искам да ми идва. Какво му е толкова гадното на цикъла че ни го искате.Чудя се дали ще ми дойде скоро.Имам прозрачно зацапване кафяво беше само веднъж два пъти но малко.Гърдите ми не са толкова развити колкото на моите съученички.Пъпки онзи ден ми излязоха но са много малки и не се виждат само ги чопля и ме дразнят. В сряда четвъртък и петък имах болки в корема близо до яйчниците. Дали това са признаци на идващ цикъл ?
    Спокойно ,ще ти дойде,просто не се притеснявай толкова и той сам ще си дойде! А пък на мен ми дойде без абсолютно никакви спазми в корема,без главоболие ,без нищо. Аз даже едвам го усетих,че ми е дошло. Вчера беше много силно,днеска е по-слабо. Ще броя дните и може би ще го чакам на 4.01,не знам все още.

  23. #1323
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от r0sitY Виж мнението
    Цикълът зависи ли от антибиотици ?
    Да

  24. #1324
    Да, цикълът зависи до голяма степен от приемането на антибиотици и други лекарства, които не се изписват с рецепта. Просто трябва да погледнеш страничните ефекти от използваните медикаменти.

  25. #1325
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    botevgrad
    Мнения
    164
    Имам един въпрос.. знам, че много от вас директно ще ми кажат да ида на преглед, но сега покрай празниците няма как. Бях в чужбина и по предписание на лекар от 15.12 започнах прием на оргаметрил по 2 на ден, защото трябваше да си отложа цикъла с няколко дни.. Прибирах се 3 дни към България и нямаше как да съм неразположена тогава, защото имам тежък цикъл. Така пих лекарствата до 22.12 последното в 23:00 часа. До днес все още не ми е дошло, не знам дали трябва да се притеснявам.. може ли да ми закъснява и заради смяната на климата.. Имала съм полов контакт, но нито един не е бил рисков и всички са били с предпазни средства. Моля за някакъв съвет или поне успокоение от някой. Решила съм, че ако до 3.01 не ми е дошло ще отида на лекар.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си