.
Отговор в тема
Страница 54 от 65 ПървиПърви ... 44450515253545556575864 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 326 до 1 350 от общо 1616
  1. #1326
    Само да попитам нещо :на мен скоро ми дойде и в последните няколко дни цикалът ми стана на цвят някакво кафеникаво ...и ако може да ми отговорите дали това е за притеснение ?!?!!

  2. #1327
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    ^ Съвсем нормално е, спокойно.

  3. #1328
    Имам проблем..На 14 съм и ми дойде преди 2 години и 1-2 месеца. Първите 6 месеца цикъла ми беше редовен, но от около година и нещо ми идва на 20-21 дена. 2-3 поредни пъти ми беше идвало на 19 дена и един път ми дойде на 17. Искам да попитам, нормално ли е?!

  4. #1329
    Фен Аватара на bib
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Wonderland
    Мнения
    225
    Здравейте трябваше да ми дойде в Сряда(09.01.2013) и тогава буквално "умрях" от болки в корема,кръста и гърдите,но дотам...още не ми е дошло(няма как да съм бременна)..по принцип ми се е случвало да закъснява с 1-2дена макс...на вас случвало ли ви се е??И какви точно са факторите оказващи влияние върху цикъла?

  5. #1330
    Мисля, че още нямаш повод за притеснения. Факторите, които оказват влияние на редовността на цикъла, могат да бъдат най-различни, като включват климат, диета, хормонални проблеми, прием на лекарства и други причини свързани със здравето.

  6. #1331
    а само да попитам аз съм 7 клас (края на лятото ставам на 14) все още не ми е дошло.Да се притеснявам ли?

  7. #1332
    Няма защо да се притесняваш, при всеки идва различно

  8. #1333
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    а само да попитам аз съм 7 клас (края на лятото ставам на 14) все още не ми е дошло.Да се притеснявам ли?
    Всичко е нормално. Повод за притеснения можете да имате едва когато навършите 16 години и все още нямате цикъл, но пак е относително.

  9. #1334
    може ли да ми кажете кои храни и напитки карат менструацията да тече по-бързо ?

  10. #1335
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Да, то от кафето примерно, вместо за 5 дни, ще ти изтече за 15 минути над кенефа

  11. #1336
    преди малко отидох до тоалетна. избърсах се и имаше малко кръв по салфетката. това признак ли е. и как да кажа на майка ми за това. (аз съм на 13) и да попитам какви превръзки да използвам БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

  12. #1337
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    преди малко отидох до тоалетна. избърсах се и имаше малко кръв по салфетката. това признак ли е. и как да кажа на майка ми за това. (аз съм на 13) и да попитам какви превръзки да използвам БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
    Да,може би ще ти идва. При мене се беше получило леко кафяво зацапване. И не се притеснявай да говориш с майка си по тази тема-и тя е минала по този път. По-добре сподели с нея. При мене беше лесно да й кажа,даже се успокоих ,когато й споделих. Успех!!

  13. #1338
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Ох, знам, че сигурно е адски глупав въпрос, но съм притеснена. Трябва да ми дойде на 10ти февруари, но ме изненада днес. Вчера бях адски бясна и притеснена и мисля, че в следствие на стреса ми е дошло по - рано. Менструация, която се е подранила в следствие на стрес по -различна ли е като протичане от другите /знам, че ми е тъп въпроса, но ми се случва за първи път/.

  14. #1339
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Имаш предвид за консистенцията ли? Може да се различава, както и продължителността. И наистина ти е подранило, това са си две седмици.

  15. #1340
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    А има ли опасност да е цветна бременност? Не искам да те плаша ,но тогава менструацията подранява в повечето случаи , с различна консистенция и цвят е.
    maDamn

  16. #1341
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    лекарства? здравословни проблеми? отиди на гинеколог след като ти свърши. Такива менструални проявления най-често са свързани със здравословни проблеми.

  17. #1342
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    лекарства? здравословни проблеми? отиди на гинеколог след като ти свърши. Такива менструални проявления най-често са свързани със здравословни проблеми.
    Да, задължително на лекар.

    По това време трябва да овулираш, не да ти идва.

    Сигурна ли си, че не е просто зацапване от овулацията?
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  18. #1343
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението

    Сигурна ли си, че не е просто зацапване от овулацията?
    Мхм. Щото и аз така се бях притеснила от едно зацапване лятото, ама се оказа овулация, а не менструация.

  19. #1344
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    преди малко отидох до тоалетна. избърсах се и имаше малко кръв по салфетката. това признак ли е. и как да кажа на майка ми за това. (аз съм на 13) и да попитам какви превръзки да използвам БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
    Вероятно.
    Иначе просто й кажи, няма от какво да се притесняваш. Жена е, ясно й е какво е това - тя също е минала по този път, така че нищо срамно.

  20. #1345
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Благодаря на всички, които ми отговориха! Мисля, че наистина е най - добре да се консултирам с гинеколог след като свърши, защото може и от антибиотиците, които приемах през ноември и декември да е станало нещо. Още веднъж благодаря!

  21. #1346
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Оооо,щом си пила антибиотик ,вероятността да е от тях е огромна.Но все пак си иди при лекар.
    maDamn

  22. #1347
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Благодаря на всички, които ми отговориха! Мисля, че наистина е най - добре да се консултирам с гинеколог след като свърши, защото може и от антибиотиците, които приемах през ноември и декември да е станало нещо. Още веднъж благодаря!
    Вероятността това да е в резултат от прием на антибиотици е много голяма. Все пак консултация със специалист няма да ти е излишна.

  23. #1348
    mnogo ti blagodarqqq The Smile :*
    Последно редактирано от sladki6_love : 01-30-2013 на 18:27

  24. #1349
    само още един въпрос. трябва ли да спазвам някакви диети ( напр. да пия мн вода) или др

  25. #1350
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    ^ Не.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си