.
Отговор в тема
Страница 55 от 65 ПървиПърви ... 545515253545556575859 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 1616
  1. #1351
    iskam da popitam dali e normalno: Predi 5 meseca mi doide cikalat za 1vi put ot togava ne mi e idvalo ?

  2. #1352
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ми в началото може да ти идва през няколко месеца,въпреки че на мен 5 ми се струват много.
    maDamn

  3. #1353
    а и още нещо да попитам когато не съм в цикъл трябва ли да нося някакви по-мънички превръзки и какви препоръчвате

  4. #1354
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Да, препоръчително е. Лично аз, откакто почнах да си слагам евридейки, не мога да пропусна и ден без. И е по- хигиенично (стига да не я държиш по цял ден! - тогава микробите започват да се увеличават, за това няколко часа макс). На мен Аlways Platinum ежедневните ми харесват.

  5. #1355
    аз ползвам bella planti и са ми мн удобни а през лятото когато ходя на басейн не трябва да се притеснявам (когато не сам в цикъл) ако нещо стане нали (примерно да ми потече или нещо друго)

  6. #1356
    Здравейте , искам да ви попитам нещо . За последно ми дойде на 18 януари , но тогава имах шарка и лекарката ми беше предписала витамин C . Пих по 6 таблетки и то през цялата седмица , докато бях в цикъл . Трябваше да ми дойде вчера или днес. От 4-5 дни ме боли кръста , корема и гърдите , но не ми идва . Възможно ли е след като съм приемала витамин C , да не ми дойде този месец ?

  7. #1357
    Аз искам да ви попитам дали някой си е купил от кутийките за превръзки на always,сега вървят в DM превръзки Plantinum Normal Duo с кутийка за 4.39.Дали ще са хубави?И по-хубави ли ще са от тези на libresse?
    П.С.:Ето я брошурата,в която гледах промоцията http://www.dm-drogeriemarkt.bg/cms/s...=1360218888000
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  8. #1358
    така на 25.01 13. ми дойде за пръв път а този месец ми тече от 19 и то кафяво а и на сутринта когато се събудих само имаше мъничко жълто да се тревожа ли за нещо ???????????????????????

  9. #1359
    Аз съм на почти 14 и не ми е дошло искам да попитам какво точно представлява "бялото течение" долу горе съм запозната но може ли да обясниш. Нещо като лигава бяла течност? И ако е нещо такова аз имам от 3-4 месеца и се притеснявам ако ми дойде как да го кажа на майка ми и каква да очаквам да бъде реакцията и.

  10. #1360
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от ♀dali 6te vleze♂ Виж мнението
    Аз съм на почти 14 и не ми е дошло искам да попитам какво точно представлява "бялото течение" долу горе съм запозната но може ли да обясниш. Нещо като лигава бяла течност? И ако е нещо такова аз имам от 3-4 месеца и се притеснявам ако ми дойде как да го кажа на майка ми и каква да очаквам да бъде реакцията и.
    Бяло течение без никакви симптоми означава предменструално течение. Кажи на майка си, не се притеснявай.

  11. #1361
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    така на 25.01 13. ми дойде за пръв път а този месец ми тече от 19 и то кафяво а и на сутринта когато се събудих само имаше мъничко жълто да се тревожа ли за нещо ???????????????????????
    По принцип, когато си в легнало положение, не тече много, даже изобщо не тече (поне при мен е така...) .
    А само кафяво ли ти тече, или е било така само в началото? Защото в началото на менструацията кръвта е леко кафява.

  12. #1362
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    само още един въпрос. трябва ли да спазвам някакви диети ( напр. да пия мн вода) или др
    Храни се здравословно, докато си в цикъл. Пий повече вода. Също така,докато имаш менструация трябва да спортуваш.

  13. #1363
    ми в началото е кафяво а и от 2 дена не ми тече.......... какво да правяяя

  14. #1364
    ami iskam da popitam pri teb kogato ti doide i kaza na maika si tq li ti obqsni za prevraskite imam predvit kak se slagat koga kakvi da izpolzva6 ili ti pokaza maiko sme6en vapros no tova me trqvoji

  15. #1365
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    ми в началото е кафяво а и от 2 дена не ми тече.......... какво да правяяя
    Нормално е в началото да е кафяво. Искаш да кажеш,че ти закъснява с два дни? Да ти закъснява или да пропуснеш също е нормално,защото една или две години ще ти е нередовно. Ето- на мен трябваше да ми дойде още на 21.02.13, ама ми закъснява, защото и на мен циклите са ми започнали наскоро. Не се притеснявай напразно.

  16. #1366
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от ♀dali 6te vleze♂ Виж мнението
    ami iskam da popitam pri teb kogato ti doide i kaza na maika si tq li ti obqsni za prevraskite imam predvit kak se slagat koga kakvi da izpolzva6 ili ti pokaza maiko sme6en vapros no tova me trqvoji
    Кирилицата е задължителна тук...

  17. #1367
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Кирилицата е задължителна тук...
    ОК исках да попитам при теб когато ти дойде и каза на майка си тя ти каза как да ги използваш и те остави сама да се оправиш (надявам се да ме разбра)
    или тя ти показа как се слагат малко тъп вапрос , нооо....

  18. #1368
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от ♀dali 6te vleze♂ Виж мнението
    ОК исках да попитам при теб когато ти дойде и каза на майка си тя ти каза как да ги използваш и те остави сама да се оправиш (надявам се да ме разбра)
    или тя ти показа как се слагат малко тъп вапрос , нооо....
    Ами, успокои ме ,обясни ми и ми каза какви превръзки са най-подходящи като за мен.
    А на теб за това бяло течение ти трябват мънички, без крилца.

  19. #1369
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от ♀dali 6te vleze♂ Виж мнението
    ami iskam da popitam pri teb kogato ti doide i kaza na maika si tq li ti obqsni za prevraskite imam predvit kak se slagat koga kakvi da izpolzva6 ili ti pokaza maiko sme6en vapros no tova me trqvoji
    За какво те тревожи това? Няма страшно, ако нямаш цикъл до 17 години. Не се притеснявай напразно. Ии...повярвай ми- да си в менструация си е гадничко, защото все трябва да се подмиваш, защото мирише гадно, никак не е удобно с превръзки ,например, когато имаш физкултура. Така че се радвай ,че нямаш. Аз даже се радвам ,че този месец пропуснах.

  20. #1370
    Цитирай Първоначално написано от HeIsMyWorld Виж мнението
    Здравейте , искам да ви попитам нещо . За последно ми дойде на 18 януари , но тогава имах шарка и лекарката ми беше предписала витамин C . Пих по 6 таблетки и то през цялата седмица , докато бях в цикъл . Трябваше да ми дойде вчера или днес. От 4-5 дни ме боли кръста , корема и гърдите , но не ми идва . Възможно ли е след като съм приемала витамин C , да не ми дойде този месец ?
    Най-вероятно проблема ви няма да е свързан с приема на витамин С. Това твърдение, че този медикамент може да влияе на менструацията е само един мит.

  21. #1371
    здравейте! На 17 съм и цикъла ми винаги е бил нередовен, но напоследък започна да ми идва на една и съща дата .. За януари месец ми дойде на 30ти и понеже февруари няма 30 дена (няма дори 29) и не ми дойде .. Та въпросът ми е в началото на март ли да очаквам да ми дойде или пак към края .. ?

  22. #1372
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^ти как мислиш?

  23. #1373
    мисля, че в началото, но исках да попитам все пак, защото за 1ви път ми се случва такова нещо

  24. #1374
    -.- Не, цикъла ти ще пропусне, защото е сърдит, понеже някой безсрамник е решил да направи февруари месец САМО с 28 дни.

  25. #1375
    Благодаря страхотна тема!
    Едно въпросче:преди 3 дена ми дойде за пръв път и е ту червено ту кафяво. Това нормално ли е? Защо е кафяво? Тече ми много малко, около 1 и 1/2 сп. л. за трите дена. Не би ли трябвало първите дни да ми е по обилно?
    Много съм объркана, помогнете!
    Мерси предварително!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си