.
Отговор в тема
Страница 56 от 65 ПървиПърви ... 646525354555657585960 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 376 до 1 400 от общо 1616
  1. #1376
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Baby Veni Виж мнението
    iskam da popitam dali e normalno: Predi 5 meseca mi doide cikalat za 1vi put ot togava ne mi e idvalo ?
    Нормално е .На някой момичета не им е идвало 6 месеца след 1-я път.Не се притеснявай

  2. #1377
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от ♀dali 6te vleze♂ Виж мнението
    Аз съм на почти 14 и не ми е дошло искам да попитам какво точно представлява "бялото течение" долу горе съм запозната но може ли да обясниш. Нещо като лигава бяла течност? И ако е нещо такова аз имам от 3-4 месеца и се притеснявам ако ми дойде как да го кажа на майка ми и каква да очаквам да бъде реакцията и.
    Каква да бъде реакцията й ? И тя е минала през този път,не се притеснявай да и кажеш!!!

  3. #1378
    Цитирай Първоначално написано от Your.Passion Виж мнението
    Каква да бъде реакцията й ? И тя е минала през този път,не се притеснявай да и кажеш!!!
    da no kakvo to4no preedstavlqva bqloto te4enie

  4. #1379
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от ♀dali 6te vleze♂ Виж мнението
    da no kakvo to4no preedstavlqva bqloto te4enie
    http://bg.lmgtfy.com/?q=%D0%BA%D0%B0...BD%D0%B8%D0%B5

  5. #1380
    Много полезна тема и особено за девойките който им идва за пръв път

  6. #1381

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    fsdfsdfs
    Мнения
    4
    Zdraveite, az sum na 15 godini i mi izpisaha "Dufaston" zashtoto ne mi beshe idvalo 3 meseca, a az principno cikula si go imam ot 3 godini. Pishe v stranichnite efekti che mojelo da se nadebelee i mnogo me e strah. Trqbva da go piq 5dni po 2 puti na den... Molq pomognete

  7. #1382
    vesitooobeee
    Guest

    Angry menstrualen cikal

    na men mi idva redovno noo redovno me bolii mnogoo koremaa nishto drugo nz tova normalno li ee az i na ginekolog sam xodila ama nishto ne pomaga vseki mesec me boli super mnogoooo a mii mi doide za 1-vi putt na 13 godinii

  8. #1383
    vesitooobeee
    Guest

    Unhappy

    na men mi idva redovno noo redovno me bolii mnogoo koremaa nishto drugo nz tova normalno li ee az i na ginekolog sam xodila ama nishto ne pomaga vseki mesec me boli super mnogoooo a mii mi doide za 1-vi putt na 13 godinii

  9. #1384
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    да се оплача и аз. имам цикъл от близо 4 години, тъкмо се беше стабилизирал (е, освен че принципно подранява с 4-5дни) и днес оп - събуждам се аз и гледам всичко в кръв, буквално. долнището ми беше подгизнало, а бях с нощна превръзка. пих витамин С и малко намаля, сега си е нормално.. но нямам идея какво е било през нощта, сега ме наплашиха да не е било кръвоизлив.. да тичам на лекар ли, кво да правя? ://

  10. #1385
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от vesitooobeee Виж мнението
    na men mi idva redovno noo redovno me bolii mnogoo koremaa nishto drugo nz tova normalno li ee az i na ginekolog sam xodila ama nishto ne pomaga vseki mesec me boli super mnogoooo a mii mi doide za 1-vi putt na 13 godinii
    Но шпа? Аз пия аналгин ,макар че не е много хубаво защото течението ти става по-обилно ,ама поне ПРИ МЕН помага.

  11. #1386
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    да се оплача и аз. имам цикъл от близо 4 години, тъкмо се беше стабилизирал (е, освен че принципно подранява с 4-5дни) и днес оп - събуждам се аз и гледам всичко в кръв, буквално. долнището ми беше подгизнало, а бях с нощна превръзка. пих витамин С и малко намаля, сега си е нормално.. но нямам идея какво е било през нощта, сега ме наплашиха да не е било кръвоизлив.. да тичам на лекар ли, кво да правя? ://
    Не ми се струва нещо опасно.И на мен ми се е случвало.Но наистина за да си сигурна и за да ти е спокойно,ако прецениш отивай на лекар.

  12. #1387
    всяка сутрин като се събудя (когато не съм в цикъл и по принцип не нося превръзка ми тече все едно като вода и ми мокри бельото Какво е това????

  13. #1388
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    всяка сутрин като се събудя (когато не съм в цикъл и по принцип не нося превръзка ми тече все едно като вода и ми мокри бельото Какво е това????
    Вагинален секрет - http://www.puls.bg/illnes/issue_532/

  14. #1389
    За пръв път ми дойде, когато бях 5 клас, а сега съм 10. Февруари месец се разболях доста сериозно, имах ангина и лекарят ми изписа антибиотици. На следващият месец не ми дойде и нямах никакви симптоми, че ще ми дойде. От два дни насам гърците ме болят както никога досега и съм страшно притеснена. Никога досега не ми се е случвало.. Посъветвайте ме какво да направя като изключим това да посетя лекар.

  15. #1390
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от pergale Виж мнението
    За пръв път ми дойде, когато бях 5 клас, а сега съм 10. Февруари месец се разболях доста сериозно, имах ангина и лекарят ми изписа антибиотици. На следващият месец не ми дойде и нямах никакви симптоми, че ще ми дойде. От два дни насам гърците ме болят както никога досега и съм страшно притеснена. Никога досега не ми се е случвало.. Посъветвайте ме какво да направя като изключим това да посетя лекар.
    E защо да изключваме посещението при лекар ?!
    Според мене е от антибиотиците,но не съм много сигурна.И точно поради тази причина трябва да отидеш на лекар.

  16. #1391
    anonimous971
    Guest
    Тъй като не ми се правеше нова тема и според мен няма смисъл въпроса ми е следния : имам базедова болест , пия хапчета и т.н. обаче цикълът ми не е идвал от доста време , според докторите е нормално както и да е , обмислям вече да го направя защото все още съм девствена , та въпроса ми е с презерватив който е здрав има ли някаква възможна опасност от забременяване и подобни болести и възможен проблем за моето здраве ?

  17. #1392
    Презерватив, който е здрав, правилно поставен и ако е нужно допълнителни овлажнители - проблеми с ПП болести няма да имаш и няма да отваряш теми дали си бременна

  18. #1393
    Не ми е идвало от 2-3 месеца.Преди това ми пропусна 1 месец,дойде ми и от тогава нищо.От 1год имам цикъл. Дали може да е от времето
    или заради някакви лични емоции? Да се притеснявам ли?

    П.с. Девствена съм.

  19. #1394
    ahfuksf
    Guest
    iskam da spodelq neshto .. tozi mesec mi doide za 2 put .. i e mnogo ubilno . molq vi kajete kakvo da pravq. normalno li e?

  20. #1395
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от WPotter Виж мнението
    Не ми е идвало от 2-3 месеца.Преди това ми пропусна 1 месец,дойде ми и от тогава нищо.От 1год имам цикъл. Дали може да е от времето
    или заради някакви лични емоции? Да се притеснявам ли?

    П.с. Девствена съм.

    Смяната на климата също може да е повлияло.
    Около втората година започва да се нормализира цикъла.
    Според мен е нормално.
    Все пак допитай се до майка си .

  21. #1396
    Здравейте имам една приятелка която ме помоли да попитам и за вашето мнение тя е на 14 и има диабет и все още няма цикъл, а лекарите и са казали че може никога да не и дойде спред вас това нормално ли е или не? Разказвала ми е, че има бяли петна по бельото си а това обикновено е признак, че в скоро време може да и дойде до година или две, но тя получава тези петна от 1 години би трябвало до сега да и е дошъл.Както и разстежът на гърдите и те са такъв признак.

  22. #1397
    Уфф,честно казано се чудя как се цапам през нощта.С такива превръзки съм–> http://s3.ozncdn.com/product/001/113/03-89399-big.jpg ,слагам ги правилно,но все се намира някоя капка,която пада върху бельото ми,попива и дори ми цапа пижамата...Вие какви нощни превръзки ползвате?
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  23. #1398
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Bonbonchencetyy Виж мнението
    Уфф,честно казано се чудя как се цапам през нощта.С такива превръзки съм–> http://s3.ozncdn.com/product/001/113/03-89399-big.jpg ,слагам ги правилно,но все се намира някоя капка,която пада върху бельото ми,попива и дори ми цапа пижамата...Вие какви нощни превръзки ползвате?
    Уф и аз бях така преди ,но с какви превръзки бях - не помня.Та смених ги с always night и нямам проблеми.

  24. #1399
    Аз да взема да похваля малко Libresse.В Билла се продаваха преди седмица кутийки с 18-20 бройки превръзки за 3 лв. и взех такива: http://img2.labelsdb.com/1001PX.1330....jpg.1350x.jpg с такава кутийка(оградената): http://prikachi.com/images/615/6101615n.png .Кутийката е много хубава,цялата в жълто,цветна и лъчезарно изглеждаща.Идеална за пролетта,носи пролетно настроение.
    Превръзките са опаковани практично,а самите те са хубави.Изглеждат малки,но не са.Днес ми започна и засега съм доволна,да видим по-нататък как ще е...
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  25. #1400
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Bonbonchencetyy Виж мнението
    Аз да взема да похваля малко Libresse.В Билла се продаваха преди седмица кутийки с 18-20 бройки превръзки за 3 лв. и взех такива: http://img2.labelsdb.com/1001PX.1330....jpg.1350x.jpg с такава кутийка(оградената): http://prikachi.com/images/615/6101615n.png .Кутийката е много хубава,цялата в жълто,цветна и лъчезарно изглеждаща.Идеална за пролетта,носи пролетно настроение.
    Превръзките са опаковани практично,а самите те са хубави.Изглеждат малки,но не са.Днес ми започна и засега съм доволна,да видим по-нататък как ще е...

    Хм и аз си взех само ,че такива http://static1.framar.bg/product/libresse-normal-20.jpg . И със зелена кутийка. И аз съм много доволна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си