.
Отговор в тема
Страница 5 от 65 ПървиПърви 1234567891555 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 1616
  1. #101

  2. #102
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Амиии имам един въпрос. Значи, преди 3 дена (на 25-ти значи) забелязах, че бялото ми течение е станало кафеникаво. На другия ден пак беше така и на следващия ден отново така (значи 3 дена беше така). Ама то беше малко нали, колкото си е по принцип, само че беше кафяво. И сега забелязах, че вече е както си е по принцип (такова бяло). Та въпросът ми е защо може да е така? (знам, че въпросът ми сигурно е много тъп, но все пак реших да попитам ... )
    Ами имаш ли цикъл-понякога на някои жени докато са в овулация им става такова течението и мисля, че е напълно нормално

    Ами нямам още цикъл...
    А я кажи кафеникавото течение беше ли някакво такова зацапване и мноого слабо или беше по такова ясно (в смисъл не зацаапване)?

  3. #103

  4. #104
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Амиии имам един въпрос. Значи, преди 3 дена (на 25-ти значи) забелязах, че бялото ми течение е станало кафеникаво. На другия ден пак беше така и на следващия ден отново така (значи 3 дена беше така). Ама то беше малко нали, колкото си е по принцип, само че беше кафяво. И сега забелязах, че вече е както си е по принцип (такова бяло). Та въпросът ми е защо може да е така? (знам, че въпросът ми сигурно е много тъп, но все пак реших да попитам ... )
    Ами имаш ли цикъл-понякога на някои жени докато са в овулация им става такова течението и мисля, че е напълно нормално

    Ами нямам още цикъл...
    А я кажи кафеникавото течение беше ли някакво такова зацапване и мноого слабо или беше по такова ясно (в смисъл не зацаапване)?

    Ами не беше много малко, ама и не беше много. Съвсем малко повече от бялото ми течение по принцип.
    Ама в смисъл беше зацапване или си беше плътно на цвят?Не мога да го обясня точно

  5. #105

  6. #106
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от dan4ety
    Амиии имам един въпрос. Значи, преди 3 дена (на 25-ти значи) забелязах, че бялото ми течение е станало кафеникаво. На другия ден пак беше така и на следващия ден отново така (значи 3 дена беше така). Ама то беше малко нали, колкото си е по принцип, само че беше кафяво. И сега забелязах, че вече е както си е по принцип (такова бяло). Та въпросът ми е защо може да е така? (знам, че въпросът ми сигурно е много тъп, но все пак реших да попитам ... )
    Ами имаш ли цикъл-понякога на някои жени докато са в овулация им става такова течението и мисля, че е напълно нормално

    Ами нямам още цикъл...
    А я кажи кафеникавото течение беше ли някакво такова зацапване и мноого слабо или беше по такова ясно (в смисъл не зацаапване)?

    Ами не беше много малко, ама и не беше много. Съвсем малко повече от бялото ми течение по принцип.
    Ама в смисъл беше зацапване или си беше плътно на цвят?Не мога да го обясня точно

    Ами като зацапване сякаш беше.
    Aми щом като е било като зацапване според мен не е цикъл ама нз от какво е най добре поговоти с майка си(ако не беше като зацапване можеше да и цикъл ама щом е било зацапване май не е-е ако другия месец пак имаш такова значи ти е дошло )

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Aми щом като е било като зацапване според мен не е цикъл ама нз от какво е най добре поговоти с майка си(ако не беше като зацапване можеше да и цикъл ама щом е било зацапване май не е-е ако другия месец пак имаш такова значи ти е дошло )
    Мерси за това, че ми отговори все пак

  8. #108
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    На мен пък ми дойде преди две години и от тогава през 7-8 даже 9 месеца ми идва,бях на гениколог и той ми каза че било нормално пък аз не мисля така ама щом той казва го приемам...

  9. #109

  10. #110
    Цитирай Първоначално написано от JuSt..dO..iT
    Zdraveite na vs! Taq tema spored mene e mnogo polezna! Imam edin vapros! Az sam na 13 godini i imam bql sekret ot okolo 2 godini! Sega predi 1 mesec po4naha da me bolqt gardite oba4e o6te nqmam cikul! Spored vas dali 6e doide skoro??
    Ами мисля, че да, но не мога да съм сигурна-на съм лекар!Но може и да не ти дойде-и аз преди така много често си мислих, че ще ми дойде ама то пък взе, че ми дойде в най неочаквания момент

  11. #111

  12. #112
    Цитирай Първоначално написано от JuSt..dO..iT
    Aha qsno! Mersi za otgovora Mi nz moje i da doide moje i da ne doide skoro 6e vidime
    Абе пожелавам ти да ти дойде и аз преди като нямах цикъл многои сках да ми дойде и добрече си ми дойде

  13. #113
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    JuSt..dO..iT,а секретът има ли някакъв неприятен аромат?Эащото,ако има,може пък и да имаш някаква инфекция.Но аэ също имах бяло течение година и нещо преди да ми дойде эа пръв път.Доста момичета са така,така че е нормално.Все пак бъди подготвена И не е лошо да посетиш гинеколог ,все пак да видиш как стоят нещата.
    [size=7][b][u]fosse cos

  14. #114

  15. #115
    az imam edin malko tup moje bi za vas vupros,no vajen za men :
    zna4i na 13 i 9 meseca sum i dosega sum nqmala cikul,ot okolo 1-2 god. imam bqlo te4enie,NO v4era kum obed nqkude vidqh 4e imah kruv se edno mi e do6lo i pomislih 4e e ot tva kakto i da e govorih s maika i si slojih prevruzka i t.n.,no do dnes vtori put ne mi e teklo spored vas moje li naistina da mi e do6lo i ako ne tva ot kvo moje da e spored vas

  16. #116
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от great_mari
    az imam edin malko tup moje bi za vas vupros,no vajen za men :
    zna4i na 13 i 9 meseca sum i dosega sum nqmala cikul,ot okolo 1-2 god. imam bqlo te4enie,NO v4era kum obed nqkude vidqh 4e imah kruv se edno mi e do6lo i pomislih 4e e ot tva kakto i da e govorih s maika i si slojih prevruzka i t.n.,no do dnes vtori put ne mi e teklo spored vas moje li naistina da mi e do6lo i ako ne tva ot kvo moje da e spored vas
    Естествено,че ти е дошло.
    Нормално е да е малко.Пък и винаги в началото цикълът е нередовен.Както каэа едно момиче в темата ти-не се учузвай,ако следващия пък е след няколко месеца.
    [size=7][b][u]fosse cos

  17. #117
    imam aaaaaaabsolutno su6tiq vupros kato great_mari
    az su6to imam ot 2.3 god te4enie i na 23.24 dekemvri imah 4erveni lenti na ga6tite(kruv) kazah na mama i si na sledva6tiq den ni6to nqmah sega sme fevruary i ni6to imam si te4enie ma ni6to predi 1 sedmica nqkude me bole6e nisko dolu v ds kato bqh ma pak ni6to kajete kvo stava do6lo li mi e ne e li??
    IZVINQVAM SE ZA TUPIQ MI VUPROS no za mene su6to e vajno

  18. #118
    pls otgovorete mersi predvaritelno

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от Mitsa
    imam aaaaaaabsolutno su6tiq vupros kato great_mari
    az su6to imam ot 2.3 god te4enie i na 23.24 dekemvri imah 4erveni lenti na ga6tite(kruv) kazah na mama i si na sledva6tiq den ni6to nqmah sega sme fevruary i ni6to imam si te4enie ma ni6to predi 1 sedmica nqkude me bole6e nisko dolu v ds kato bqh ma pak ni6to kajete kvo stava do6lo li mi e ne e li??
    IZVINQVAM SE ZA TUPIQ MI VUPROS no za mene su6to e vajno
    Значи според мен тва не е много нормално Все пак ти е дошло само за един ден и от там нататък нищо до сега Обаче щом като те е болял корема може и да ти дойде-ако до 1-2 седмици не ти е дошло поговори с майка си и и обясни всичко подробно-тя сигурно ще те заведе на лекар-споко няма нищо страшно

  20. #120
    Наистина темата е мн полезна

  21. #121
    polzvate li ejednevni prevrazki?vseki den li?

  22. #122
    ohh i az se pritesnqvam

  23. #123
    Цитирай Първоначално написано от SweEety
    polzvate li ejednevni prevrazki?vseki den li?
    Първо-този въпрос не е за тази тема !!!!!И второ от мен да мине ще отговоря-ами да използвам(discreet) използвам ги когато съм в овулация и тогава има по-солно течение и когато цикъла ми свършва и вече е слаб

  24. #124
    Голям фен Аватара на Vilsy
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Wonderland
    Мнения
    527
    Браво!Темичката е яка.
    Дребните крадци ги окачаме на бесилото, а големите ги правим политици...

  25. #125
    дискрийт ама тия най-тънките део нали те са най-удобни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си