.
Отговор в тема
Страница 60 от 65 ПървиПърви ... 1050565758596061626364 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 476 до 1 500 от общо 1616
  1. #1476
    Нормалната продължителност на цикъла е от 24 до 32 дни. Смята се от първи ден на идване до следващия първи ден. Разбира се, че е и закъснява, и избързва. Зависи от много фактори

  2. #1477
    Нередовното хранене повлиява на всякакви процеси в тялото ти. Всъщност може да има множество щети, затова се придържай към пълноценно и разнообразно меню, в много важен период на развитие си.
    Относно цикъла, в ранен етап си, ще се регулира постепенно. Гладуването определено може да доведе до смущение на функциите на половата система. Храни се и спортувай умерено, другото ще се нареди.

    П.С. Предлогът за период от време е "през". "В" е предлог за място.

  3. #1478
    Благодаря за съвета

  4. #1479
    Как да предизвикам идването на менструация?
    Аз съм на 11 години,33 кг, 152 см висока.
    Искам да ви попитам дали има начин да предизвикам да ми дойде менструация! Моля ви искам да ми дойде по-скоро,няма значение защо! Трябва ли да ям определена храна за да ми дойде или да пия някакви хапчета за заразяване? Моля помогнете ми? Веднъж ми дойде когато бях на зелено училище след това още веднъж и спря! С мама смятаме , че са само сигнали за идването му но все още не знаем! Моля ви помогнете ми!
    Последно редактирано от Hrissy-broken heart : 12-27-2013 на 07:53

  5. #1480
    Цитирай Първоначално написано от Hrissy-broken heart Виж мнението
    Как да предизвикам идването на менструация?
    Аз съм на 11 години,33 кг, 152 см висока.
    Искам да ви попитам дали има начин да предизвикам да ми дойде менструация! Моля ви искам да ми дойде по-скоро,няма значение защо! Трябва ли да ям определена храна за да ми дойде или да пия някакви хапчета за заразяване? Моля помогнете ми? Веднъж ми дойде когато бях на зелено училище след това още веднъж и спря! С мама смятаме , че са само сигнали за идването му но все още не знаем! Моля ви помогнете ми!
    До колкото съм информирана не можеш няма начин да го предизвикаш единствено можеш да чакаш или да отидеш на лекар не знам.

  6. #1481
    Искам да попитам когато си болен това влияе ли върху цикъла?

  7. #1482
    Цитирай Първоначално написано от Hrissy-broken heart Виж мнението
    Как да предизвикам идването на менструация?
    Аз съм на 11 години,33 кг, 152 см висока.
    Искам да ви попитам дали има начин да предизвикам да ми дойде менструация! Моля ви искам да ми дойде по-скоро,няма значение защо! Трябва ли да ям определена храна за да ми дойде или да пия някакви хапчета за заразяване? Моля помогнете ми? Веднъж ми дойде когато бях на зелено училище след това още веднъж и спря! С мама смятаме , че са само сигнали за идването му но все още не знаем! Моля ви помогнете ми!
    А това зелено училище преди колко време е било?
    На мен първия път ми беше някъде през януари , а следващия към края на октомври. (бях на 13)
    Възможно е да ти е дошло и сега просто трябва време за да ти дойде пак.
    Иначе по никакъв начин не можеш да го предизвикаш , не се занимавай с глупости.

  8. #1483
    Цитирай Първоначално написано от Meow~♥ Виж мнението
    Искам да попитам когато си болен това влияе ли върху цикъла?
    Зависи от какво си болен и за какво влияние става въпрос.

  9. #1484
    И аз да питам нещо-кафеникаво течение след цикъл нормално ли е?

  10. #1485
    Цитирай Първоначално написано от Just a dreamer.. Виж мнението
    Зависи от какво си болен и за какво влияние става въпрос.
    Ами например хрема?

  11. #1486
    Цитирай Първоначално написано от Meow~♥ Виж мнението
    Ами например хрема?
    Не мисля , че по някакъв начин може да повлияе.

  12. #1487
    Цитирай Първоначално написано от Just a dreamer.. Виж мнението
    Не мисля , че по някакъв начин може да повлияе.
    Много благодаря.

  13. #1488
    Цитирай Първоначално написано от Just a dreamer.. Виж мнението
    И аз да питам нещо-кафеникаво течение след цикъл нормално ли е?
    да

  14. #1489
    Момичета вчера и днес имам някакво кафеникаво течение и кръв но в не големи количества. Мислите ли, че ще стане нормално ?

  15. #1490
    Здравейте след като прочетох всички мнения и ми направи впечатление,че повечето момичета които нямат цикъл искат и следват отзиви които са че било гадно че няма да ти се иска да имаш като ти дойде,но всъщност момичета колкото и да е гадно трябва да се радваме че го имаме защото все пак някой ден благодарение на това ще създадем нов живот.Така че въпреки всичко не трябва да съжалявате...

  16. #1491
    Много благодаря! Днес ми дойде за първи път... Исках да попитам малко глупав въпрос, но има ли някакви проблеми при вземането на душ по време на цикъл?

  17. #1492
    Цитирай Първоначално написано от WhatNow Виж мнението
    Много благодаря! Днес ми дойде за първи път... Исках да попитам малко глупав въпрос, но има ли някакви проблеми при вземането на душ по време на цикъл?
    До колкото знам под душа спира да тече..Така че няма никакви проблеми с вземането на душ по време на цикъл..

  18. #1493
    Цитирай Първоначално написано от WhatNow Виж мнението
    Много благодаря! Днес ми дойде за първи път... Исках да попитам малко глупав въпрос, но има ли някакви проблеми при вземането на душ по време на цикъл?

    Даже е препоръчително вземането на душ.

  19. #1494
    Цитирай Първоначално написано от PlayLife09 Виж мнението
    Даже е препоръчително вземането на душ.
    Желателно е нееднкратно дневно измиване

    "До колкото знам под душа спира да тече.." Не, не спира. Но процедурата си е както обикновено. Внимава се при подсушаване, друго по-различно не мисля, че има.

  20. #1495
    Здравейте! Аз съм на 13 и лятото(края на август) ми дойде цикъла(за 3 дни). По същото време ми дойде и септември. Но оттогава нямам. Това нормално ли е?

  21. #1496
    Цитирай Първоначално написано от didi222 Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 13 и лятото(края на август) ми дойде цикъла(за 3 дни). По същото време ми дойде и септември. Но оттогава нямам. Това нормално ли е?
    Разбира се,че е нормално в началото ще ти пропуска ще ти идва и по-рано и по-късно няма за какво да се притесняваш може да ти пропусне по 6 месеца или 2 докато цикъла се регулира ще отнемат около 2 години до тогава ще е неточен..

  22. #1497
    Много благодаря, Meow~♥ !

  23. #1498
    Цитирай Първоначално написано от didi222 Виж мнението
    Много благодаря, Meow~♥ !
    Няма проблем.

  24. #1499
    Аз четох много по темата и разбрах, че на почти всички първата година им закъснява! Няма смисъл за притеснения с времето ще се регулира

  25. #1500
    lenka1818
    Guest
    Az se pritesnqvam zapochnah 12 god. i na moite priqtelki im doide az precenih i mislq che shte mi doide april 2014 , no vse pak ne moga da predcenq
    Daite mi saveti pzz!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си