.
Отговор в тема
Страница 61 от 65 ПървиПърви ... 1151575859606162636465 ПоследнаПърви
Резултати от 1 501 до 1 525 от общо 1616
  1. #1501
    Цитирай Първоначално написано от lenka1818 Виж мнението
    Az se pritesnqvam zapochnah 12 god. i na moite priqtelki im doide az precenih i mislq che shte mi doide april 2014 , no vse pak ne moga da predcenq
    Daite mi saveti pzz!
    Не можеш да преценяваш кога точно ще ти дойде. Не се притеснявай има време , все още си на 12 . Това , че на твоите приятелки им е дошло не значи , че и на теб трябва да ти дойде.

  2. #1502
    Цитирай Първоначално написано от lenka1818 Виж мнението
    Az se pritesnqvam zapochnah 12 god. i na moite priqtelki im doide az precenih i mislq che shte mi doide april 2014 , no vse pak ne moga da predcenq
    Daite mi saveti pzz!
    Няма за какво да се притесняваш едва на 12 си тепърва започваш да се развиваш (освен ако не си започнала вече) така,че това че твоите приятелки вече имат а ти нямаш не е проблем при всеки му идва различно на тебе може на 13 или 14 дори на 17 аз съм почти на 15 години и нямам но това не ме притеснява живея си живота и тва е :Д така че не се притеснявай живей си когато ти дойде тогава..

  3. #1503
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Искам да питам на приятелката ми и закъснява цикъла вече 16-ти ден и се притесняваме, прави си 3-4 теста за бременност и са отрицателни, от какво може да е, възможно ли е да е бременна, но тестовете да са отрицателни?

  4. #1504
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Искам да питам на приятелката ми и закъснява цикъла вече 16-ти ден и се притесняваме, прави си 3-4 теста за бременност и са отрицателни, от какво може да е, възможно ли е да е бременна, но тестовете да са отрицателни?
    Ако е момиче с регулиран вече цикъл и това положение е по-скоро оклонение (за нея), причините освен бременност може да бъдат с психологически или хормонален произход.
    Може да си направи вече кръвен тест и след 3-4 дни пак (за бременност). Щом уринарните са все отрицателни, кръвен. Калкулатор - http://www.zachatie.org/index.php?op...article&id=542

  5. #1505
    elinceto1818
    Guest
    Dali bez bqlo techenie e vazmojno da ti doide?

  6. #1506
    Ами не съм сигурна, но мисля че не! Не съм срещала до сега такъв случей. Пък и бялото течение с времето променя цвета си и се превръща в цикъл! При мен така стана. Но имах бяло течение в продължение на година. Мислех, че нещо не е на ред, но ето че е!!! Ако си на повече от 16 и нямаш бяло течение потърси генеколог.

  7. #1507
    Цитирай Първоначално написано от WhatNow Виж мнението
    Ами не съм сигурна, но мисля че не! Не съм срещала до сега такъв случей. Пък и бялото течение с времето променя цвета си и се превръща в цикъл! При мен така стана. Но имах бяло течение в продължение на година. Мислех, че нещо не е на ред, но ето че е!!! Ако си на повече от 16 и нямаш бяло течение потърси генеколог.
    Това въобще не е вярно не плаши момичето повечето ми приятелки които имат цикъл преди първия си цикъл нямаха бяло течение така че има много случаи да няма бяло течение и да ти дойде това че човек няма не означава че нещо не е наред всеки организъм си е индивидуален така че може на теб да е имало но на нея да е нямало...

  8. #1508
    Ако имате много болезнен цикъл тук ще намерите малко съвети за облекчаване на болките.

  9. #1509
    Преди пак писах в темата,но проблема продължава,не мога да отида на гинеколог и реших да пиша отново.Цикълът продължава да ми идва с 10 дена по-рано,почти всеки път.На 13 съм,имам цикъл от май месец (знам,че е малко,но си представете всеки месец да имате цикъл по 2-3 пъти) и просто не мога да го търпя.С майка ми много не си говорим за тези неща,но ако продължи така и другия месец (или този,понеже ми идва по-рано) мисля да й кажа да пробвам с някакви хапчета за регулиране,но качели не ми се иска да се тъпча с хапчета заради това.Дайте ми съвет какво да правя,дали не е нещо инфекциозно?

  10. #1510
    Petq1524
    Guest
    Имам нужда от вашето мнение!Значи на 7-ми ми дойде, на 11 нямаше вече нищо на превръзката и реших да я махна, но днес видях че пак има кръв по бельотоми.Нормално ли е това, защото преди не ми се е случвало(ако помага, имам цикъл вече точно от 1 година) Съжалявам за глупавия ми въпрос!
    Много хубава тема btw

  11. #1511
    Нормално си е. След превръзките ползвай няколко дни ежедневни за остатъчното кървене.

    П.С. Що се извинявате, че не знаете

  12. #1512
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    Преди пак писах в темата,но проблема продължава,не мога да отида на гинеколог и реших да пиша отново.Цикълът продължава да ми идва с 10 дена по-рано,почти всеки път.На 13 съм,имам цикъл от май месец (знам,че е малко,но си представете всеки месец да имате цикъл по 2-3 пъти) и просто не мога да го търпя.С майка ми много не си говорим за тези неща,но ако продължи така и другия месец (или този,понеже ми идва по-рано) мисля да й кажа да пробвам с някакви хапчета за регулиране,но качели не ми се иска да се тъпча с хапчета заради това.Дайте ми съвет какво да правя,дали не е нещо инфекциозно?

    Говори с майка си, тя ще ти каже най-добре. Или ще те заведе на лекар, но предполагам нищо ти няма.
    Сигурно още не се е регулирал като хората. Водиш ли си календарче, за да знаеш какво да кажеш на доктора, ако майка ти те заведе? Ако нямаш, то започни да си правиш, ще разбереш кога най-сетне се е стабилизирал и ще ти е по-спокойно. Изчисли си на колко дни ти идва, колко продължава, за да не те хване неподготвена.
    *сън*

  13. #1513
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    Преди пак писах в темата,но проблема продължава,не мога да отида на гинеколог и реших да пиша отново.Цикълът продължава да ми идва с 10 дена по-рано,почти всеки път.На 13 съм,имам цикъл от май месец (знам,че е малко,но си представете всеки месец да имате цикъл по 2-3 пъти) и просто не мога да го търпя.С майка ми много не си говорим за тези неща,но ако продължи така и другия месец (или този,понеже ми идва по-рано) мисля да й кажа да пробвам с някакви хапчета за регулиране,но качели не ми се иска да се тъпча с хапчета заради това.Дайте ми съвет какво да правя,дали не е нещо инфекциозно?
    Напълно нормално е цикълът ти да е нередовен ,има приложения за телефон ,които ти изчисляват продължителност на цикъл,не мисля ,че е редно да пиеш хормонални препарати толкова рано.

  14. #1514
    Здравейте, искам да попитам дали има проблем , че цикъла ми продължа вече 9 ден....малко се притеснявам. Днес се върнах от Огняново и първия ден не влизах но на сл. Започна да ми спира беше мн малка и кафяво и вчера и днес влязох в басейна и рарвия пят ми спря ама сега пак зарочна леко като е между червено и кафяво повече червено. ...мн се притеснявам да не би аз да съм....направила нещо.помогнете!!!! Моля! !!

  15. #1515
    Цитирай Първоначално написано от alibalibg Виж мнението
    Здравейте, искам да попитам дали има проблем , че цикъла ми продължа вече 9 ден....малко се притеснявам. Днес се върнах от Огняново и първия ден не влизах но на сл. Започна да ми спира беше мн малка и кафяво и вчера и днес влязох в басейна и рарвия пят ми спря ама сега пак зарочна леко като е между червено и кафяво повече червено. ...мн се притеснявам да не би аз да съм....направила нещо.помогнете!!!! Моля! !!
    ох няколко пъти го четох и не можах да те разбера какво Огняново и какво в басейна. 9 дни е доста но е в рамките на нормалното, ако си насилиш организма по време на цикъла може да се проточи по-дълго от обичайното, ако не ти е регулиран още също може да имаш по-дълги и по-кратки периоди. Наблюдавай го още няколко дни и ако продължава да кърви говори с някой възрастен - личния лекар, гинеколог или с майка си. И на първо време спри да се тревожиш толкова защото емоционалното ти състояние също влияе на цикъла.

  16. #1516
    Здрасти. И аз не знам какво съм писала..исках да кажа че се притеснявам че не ми спира заради това ,че влизах два пъти в басейна макар да не ми беши свършило напълно .Мерси за отговора. .и определено ще се поуспокоя ..

  17. #1517
    Басейнът може да има общо с инфекция, но не и с продължителност на кървенето.

  18. #1518
    Noname1999
    Guest
    Аз съм на 14 лятото на 2013 не ми дойде 2-3 месеца но после се нормализира. Този месец съм в цикъл от почти 1 седмица и днес се появиха малки съсиреци, но не мога да отида на гинеколог моля кажете ми има ли повод да се тревожа.?Нормално ли е да продължи повече дни?

  19. #1519
    sirma26
    Guest
    Здравейте имам въпрос към вас,много съм притеснена.Трябваше да ми дойде днес,но не ми дойде,гърдите ме болят само.С приятеля ми го правихме,когато бях в деня на овулацията,но не свърши в мен.Та въпроса ми е възможно ли е да съм бременна?

  20. #1520
    Фен Аватара на Madlenita
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    267
    На моя добра приятелка й закъснява вече 54 дена.Това за нашата възраст си е напълно нормално (на 13 сме).
    По-хубавото от едно гърненце с мед,,са две гърненца с мед!!!!
    Мечо Пух

  21. #1521

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    57
    Тук пише, че се брои от началото на едната менструация до началото на следващата. А аз броя 28 дни от последния ден на едната до първия ден на другата и винаги (почти винаги) е точна. Значи, според вашата информация следва, че периодът между двете, е доста по-голям. Кой метод е правилен - вашият или моят?

  22. #1522

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    57
    Цитирай Първоначално написано от sirma26 Виж мнението
    Здравейте имам въпрос към вас,много съм притеснена.Трябваше да ми дойде днес,но не ми дойде,гърдите ме болят само.С приятеля ми го правихме,когато бях в деня на овулацията,но не свърши в мен.Та въпроса ми е възможно ли е да съм бременна?
    Щом не е свършил в теб, определено не си бременна

  23. #1523
    Цитирай Първоначално написано от tanu6a Виж мнението
    Тук пише, че се брои от началото на едната менструация до началото на следващата. А аз броя 28 дни от последния ден на едната до първия ден на другата и винаги (почти винаги) е точна. Значи, според вашата информация следва, че периодът между двете, е доста по-голям. Кой метод е правилен - вашият или моят?
    Твоят със сигурност не е правилен, има доста информация в интернет, защо не прочетеш? За нормално се води 28 ден + -7 дена, тоест в рамките на 21-35 дена е нормално.

  24. #1524
    masterfucker_kosmi_maz
    Guest
    И аз имам проблем с гостите от червен бряг- кат доят и нимоа да иба

  25. #1525
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от tanu6a Виж мнението
    Тук пише, че се брои от началото на едната менструация до началото на следващата. А аз броя 28 дни от последния ден на едната до първия ден на другата и винаги (почти винаги) е точна. Значи, според вашата информация следва, че периодът между двете, е доста по-голям. Кой метод е правилен - вашият или моят?
    Брои се от първия ден на менструацията до първия ден на следващата!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си