.
Отговор в тема
Страница 62 от 65 ПървиПърви ... 12525859606162636465 ПоследнаПърви
Резултати от 1 526 до 1 550 от общо 1616
  1. #1526
    Здравейте, може ли да ме посъветвате ? Кога си слагате превръзка (няколко дни преди да ви е дошъл цикъла или ....) ? Като използвате превръзка носите ли допълнително бельо , което да ви притиска ?
    И да споделя аз имам някакво течение , което ми навлажнява бельото .. нормално ли е

  2. #1527
    Цитирай Първоначално написано от bubssss Виж мнението
    Здравейте, може ли да ме посъветвате ? Кога си слагате превръзка (няколко дни преди да ви е дошъл цикъла или ....) ? Като използвате превръзка носите ли допълнително бельо , което да ви притиска ?
    И да споделя аз имам някакво течение , което ми навлажнява бельото .. нормално ли е
    Може седмица преди очакваната дата да си слагаш ежедневни. Така все ще имаш време да реагираш и след зацапването да смениш с превръзка. Не се приеснявай изобщо. Няма да ти "шурне" в първия миг, а и може би ще имаш предменструални болки и ще се ориентираш и по това. По някога и 1-2 дни може да имаш само съвсем леко кървене, което на 100% се попива перектно и от тънка евридейка.
    Аз не съм носила допълнително бельо, но винаги стегнати бикини. Както си прецениш...така че да ти е спокойно. Дали ще попива добре зависи и от превръзата и от особеностите на цикъла ти. Затова всеки прави различен избор.

  3. #1528
    Здравейте всички Знам че много хора са питали за това но да попитам и аз
    Цикълът ми е редовен-всеки месец идва по едно и също време точно когато трябва,но първият и вторият ден имам зверски болки. Лекарката ми изписа хапчета,но не помагат.Миналият месец приятелят ми даже се обади във бърза помощ защото не издържах, но те му казаха че няма какво да се направи и че било напълно нормално . бях изпила 5 аулина 3 саридона 1 бускулизин и ношпа само за един ден и нищо не ми помогна..по принцип търпя на болка но това не се издържа .. предпочитам да се натровя с хапчета от колкото да търпя .. единствено се успокоявам малко с мисълта че на 3тия ден няма да боли.. някакви съвети ?

  4. #1529
    Здравейте! От около 10 дни главата ми не спира да ме боли, а последните 5 дни и кръста ме боли. Леля ми и баба ми казаха че може да ми идва първия цикъл а аз изтерзавам защото тези болки вече не се търпят! Ако е цикъл хайде вече да идва защото болките убиват! Ако не е това според вас какво може да е?

  5. #1530
    аз исках да поитам на колко години идва горе-долу и има ли връзка с това кога е дошъл на майка ти например

  6. #1531
    Цитирай Първоначално написано от radina4to Виж мнението
    аз исках да поитам на колко години идва горе-долу и има ли връзка с това кога е дошъл на майка ти например
    Няма връзка с майка ти След 11-12 год. възраст до 15-16 почти всички минаваме по реда си

  7. #1532
    Simonnna
    Guest
    Zdr te az sam na14 god imam cikal ot 5 klas sega shte sam 8 winagi mi e bil redowen no ot izwestno wreme imam bolki w qichnicite i mi idwa malko po kusno sega mi zakusnqwa weche 4 den normalno li e ? Kakwo da prawq ? Molq wi pomnognege mi dali moje da e na nerwna osnowa zashto ot izwestno wreme imam pritesneniq i nerwi .Blagodarq predwaritelno

  8. #1533
    Кирилицата е задължителна, не пиши на шльокавица.

    Може да е от нерви, от климат, от стрес, от какво ли не.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  9. #1534
    Здравейте, реших и аз да се възползвам от темичката.
    Ммм, така, нямам цикъл от два месеца.
    Миналият месец трябваше да ми дойде на 15-ти, но не дойде, а с приятеля ми го правихме един ден преди датата на която трябва да ми дойде. Това може ли да повлияе по някакъв начин ?

  10. #1535
    Не е нормално да нямаш менструация 2 месеца. Може да е симптом на някакъв медицински проблем. Посети гинеколог.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  11. #1536
    Здравейте, искам да попитам за нещо,което ме претисни. Последният ми цикъл беше нормален около 5 дни след това цветът му се промени стана кафяв и продължи още два дни. Случвало ми се е и друг път но сега усещам тежест в корема и съм доста отпаднала, а и преди да ми дойде 4,5 дни преди това правих секс с приятеля си въпроса ми е дали има вероятност за бременност? Свързах се с гинеколог чрез интернет тъй като съм в провинцията и каза, че според него няма вариант за бременност щом е имало наличие на цикъл.
    Моля да ме извините ако въпроса ми е глупав но имам нужда от съвет и малко кураж преди гинеколога моля ви.

  12. #1537

    Стори ми се подходящо за темата

  13. #1538
    Здравейте!На 17 години съм и от 13 годишна имам цикъл.Само в началото ми се случи един месец да прескочи и от тогава винаги е бил редовен.Миналия месец ми дойде няколко дни по-рано - на 24 ден, а обикновено е някъде към 26-27, а този месец закъснява.Днес е 34 ден и започвам да се притеснявам.Не водя полов живот, така че няма как да съм бременна.Нормално ли е все още по някой път да ми закъснява толкова?

    Нека съм безсрамна, но си в мен отдавна
    в устните, в думите дори.
    Ти си там като клетва и не,не съм ти поредна,
    лъжеш знам, и знам че боли те.

    Целувай за да забравя, какво безумие правя.
    Целувай нека отричам, до глупост че те обичам.
    Целувай с мен полудявай, целувай всичко ми давай,
    дори и дявола знае - обичаш ме и това е.


  14. #1539
    d2ara
    Guest
    аммм.... аз искам да попитам нещо
    аз съм момиче на 14 почти на 15 ,35 кг 1,50 и нямам цикъл
    това някак винаги ме притеснява,
    че няма да ми дойде и ще стана стерилна
    Може ли да се дължи на храната която ям
    защото аз ям много но нищо не ми се лепва
    това ме устройва, но със въпроса със цикала изобщо не ми харесва
    Последно редактирано от d2ara : 01-02-2015 на 20:11

  15. #1540
    Здравейте! Бих искала точно тук да повдигна моя проблем не се харесвах преди тежах около 55кг на височина от 162 лятото свалих близо 7кг но от тогава (близо вече 9-10 месеца) нямам цикъл поддържам тегло около 48-49кг знам че ако стане година вече няма оправяне моля ви кажете какво да правя бих искала да приемам какъвто и да е вид хормонални хапчета от които вероятно ще кача 10-15кг наистина се притеснявам вече (((

  16. #1541

    Без цикъл 9 месеца

    Здравейте! Бих искала точно тук да повдигна моя проблем не се харесвах преди тежах около 55кг на височина от 162 лятото свалих близо 7кг но от тогава (близо вече 9-10 месеца) нямам цикъл поддържам тегло около 48-49кг знам че ако стане година вече няма оправяне моля ви кажете какво да правя бих искала да приемам какъвто и да е вид хормонални хапчета от които вероятно ще кача 10-15кг наистина се притеснявам вече (((

  17. #1542
    Цитирай Първоначално написано от Katy5503 Виж мнението
    Здравейте! Бих искала точно тук да повдигна моя проблем не се харесвах преди тежах около 55кг на височина от 162 лятото свалих близо 7кг но от тогава (близо вече 9-10 месеца) нямам цикъл поддържам тегло около 48-49кг знам че ако стане година вече няма оправяне моля ви кажете какво да правя бих искала да приемам какъвто и да е вид хормонални хапчета от които вероятно ще кача 10-15кг наистина се притеснявам вече (((
    Няма да е лошо да отидеш на лекар.

  18. #1543
    maria_177
    Guest
    Наскоро ми се наложи да приема ескапел и се налага да ида на гинеколог , въпроса ми е при прегледа възможно ли е той да разбере че съм пила хапчето ?

  19. #1544
    joana15
    Guest
    Zdraveyte za parvi pat mi doyde na 10 qnuari i dnes vse o6te imam.Molq vi kajete mi kakvo da napravq i kak da go spra ili nqkakav savet molq vi naistina mnogo sam preitesnena.Blagodarq vi predvaritrelno ))
    ako moje mi pi6ete na li4no saob6tenie ))
    Последно редактирано от joana15 : 02-03-2015 на 09:58

  20. #1545
    Цитирай Първоначално написано от joana15 Виж мнението
    Zdraveyte za parvi pat mi doyde na 10 qnuari i dnes vse o6te imam.Molq vi kajete mi kakvo da napravq i kak da go spra ili nqkakav savet molq vi naistina mnogo sam preitesnena.Blagodarq vi predvaritrelno ))
    ako moje mi pi6ete na li4no saob6tenie ))
    Отиди на лекар. Пиши на кирилица.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  21. #1546
    Супер фен Аватара на chupachups
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 048
    Здравейте Преди 2 години и малко ми дойде цикъла и първите 5-6 пъти си ми беше нормален, през 28-29 дни и след това изведнъж 3 месеца нямах. После пак се нормализира за няколко месеца и след това почна да ми идва през един месец, тоест пропуска един път и идва точно на датата в която трябва да дойде 2ри път. И се чудя дали не е от много голямо натоварване, понеже тренирам много серизно и съм 6 от 7 дни в седмицата на тренировки и не знам на какво се дължи това прескачане на дати..

  22. #1547
    ivetoo1313
    Guest
    Искам да попитам дали е нормално първият ми цикъл да е повече от 5 дни.Проблемът е,че не съм казала на мама,че имам,защото ме е срам(а знам,че няма нищо страмно в това)Дойде ми миналата неделя,но мислех,че това не е цикъл и на другия ден ме заболя корема и се убедих,че това е цикъл.Също така искам да питам дали винаги след първият цикъл ще спре за около два или повече месеца и после пак да продължи???

  23. #1548
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    нормално е. и по каква логика ще спре?

  24. #1549
    Супер фен Аватара на weheartiit
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 529
    ^ с други думи пита дали цикъла и ще е нередовен.
    И да,сигурно ще ти пропусне един-два месеца в началото докато се нормализира.

  25. #1550
    Здравейте , имам притеснения относно менструалният ми цикъл от известно време насам. Миналия месец ми дойде 2 пъти , посетих гинеколог и той откри малка киста на десният яйчник. Да чакам ли следващият месец цикъл ? Със закъснение или изобщо няма да ми дойде ? Благодаря за вниманието!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си