.
Отговор в тема
Страница 6 от 65 ПървиПърви ... 23456789101656 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 1616
  1. #126
    Цитирай Първоначално написано от SweEety
    дискрийт ама тия най-тънките део нали те са най-удобни
    \От дискриит всички са еднакви по дължина и дебелина!И ароматизираните и другите са едни и същи!Само където от ароматизирани може а се получи някоя инфекция така че ги използвай рядко!

  2. #127
    ama za6to vsi4ki govorqt protiv aromatiziranite prevrazki az gi haresvam i gi izpolzvam postoqnno i mi e mn dobre

  3. #128
    Цитирай Първоначално написано от kateto_sladkata
    ama za6to vsi4ki govorqt protiv aromatiziranite prevrazki az gi haresvam i gi izpolzvam postoqnno i mi e mn dobre
    Да така е-всеки ги харесва и наисина са хубави, защото с тях се чувстваш свежа, но те могат да доведат до инфекции-не си измислям, а съм чела така че трябва да не се прекалява с тях

  4. #129
    znam 4e temata e za cikula ...ama kajete ne6to i za tva bqlo te4enie .....sled kat ti doide cikula to produljava li spira li ...vsi4ko koeto znaete za nego

  5. #130
    Аз имам един проблем с менструалния цикъл. Имам вече от почти 3 години,но абсолютно всеки месец ми закъснява (не съм сигурна защото не си правя календар) , но този месец въобще не ми е дошло . Трябваше някъде към 15-20 да ми дойде , а не ми дойде . От 2 дена имам главоболие и болки в кръста и постоянна температура 37,3 , което значи че трябва да ми дойде , но не ми идва ?! Температура я имам повече от 1 седмица , а болките се появиха преди 2 дена . Не мисля , че може да съм бременна тъй като съм използвала презерватив и нямам никакви симптоми като гадене и леко зацапване,но днес за всеки случай ще си направя тест .Кажете ми какво да правя . Страх ме е да споделя на майка ми , защото ще си помисли , че съм бременна и ще стане голям скандал ...

  6. #131

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    старчески дом
    Мнения
    243
    Цитирай Първоначално написано от Janity
    ....
    Напълно е възможно да си бременна.

  7. #132
    molq nqkoi da mi otgovori na vuprosa za bqloto te4enie i vuob6te kvo ob6to ima s cikulai vsi4ko koeto znaete

  8. #133

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    старчески дом
    Мнения
    243
    Цитирай Първоначално написано от scout4e94
    molq nqkoi da mi otgovori na vuprosa za bqloto te4enie i vuob6te kvo ob6to ima s cikulai vsi4ko koeto znaete
    http://dar-center.com/article/?article=543
    http://dar-center.com/article/?article=542
    http://dar-center.com/article/?article=541

  9. #134
    Цитирай Първоначално написано от scout4e94
    znam 4e temata e za cikula ...ama kajete ne6to i za tva bqlo te4enie .....sled kat ti doide cikula to produljava li spira li ...vsi4ko koeto znaete za nego
    Значи искам да те попитам дали правиш разлика между бяло течение и цервикална слуз???Бялото течение не е нормално, а цервикалната слуз на 100% е нормална-тя е прозразна или бяла като не мирише лошо!Докато бялото течение е жълто или бяло, но мирие лошо и може да има и сърбеж!А точно по самия въпрос-ами като ти дойде си тече само цикъл без бяло течение!

  10. #135
    Цитирай Първоначално написано от 7oup
    Цитирай Първоначално написано от scout4e94
    molq nqkoi da mi otgovori na vuprosa za bqloto te4enie i vuob6te kvo ob6to ima s cikulai vsi4ko koeto znaete
    http://dar-center.com/article/?article=543
    http://dar-center.com/article/?article=542
    http://dar-center.com/article/?article=541
    Всъщност сега като прочетах разбрах, че съм се заблуждавала и имам бяло течение Ами какво да правя бе хора??????

  11. #136
    Цитирай Първоначално написано от 7oup
    Цитирай Първоначално написано от Janity
    ....
    Напълно е възможно да си бременна.
    Направих си тест не съм! Ох , какво да правя реве ми се не ми идва и ного се притеаснявам ! А ако съм бременна съм голям карък от възможност 3% съм забременяла и теста трябва да е поакзал грешно а възможноста е 1%.Пък и последния път когато правих секс беше пред 2 семдици и половина.Би трябвало вече да имам някакви симптоми нали ? Поне повдигане ,апетит , болки в гърдите или зацапване , а аз нямам нищо освен болки в яйчниците (от време на време) . Предполагам че е много възможно да са ми настинали яйчниците , защото имам псотояна темепраутра 37,3 , която означава възпаление . Но ако са настинали защо не ми идва ?! Моля ви помогнете ми !

  12. #137
    Момичетата ги носят в бикините си.

  13. #138
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от Janity
    Цитирай Първоначално написано от 7oup
    Цитирай Първоначално написано от Janity
    ....
    Напълно е възможно да си бременна.
    Направих си тест не съм! Ох , какво да правя реве ми се не ми идва и ного се притеаснявам ! А ако съм бременна съм голям карък от възможност 3% съм забременяла и теста трябва да е поакзал грешно а възможноста е 1%.Пък и последния път когато правих секс беше пред 2 семдици и половина.Би трябвало вече да имам някакви симптоми нали ? Поне повдигане ,апетит , болки в гърдите или зацапване , а аз нямам нищо освен болки в яйчниците (от време на време) . Предполагам че е много възможно да са ми настинали яйчниците , защото имам псотояна темепраутра 37,3 , която означава възпаление . Но ако са настинали защо не ми идва ?! Моля ви помогнете ми !
    ИМА ДОКТОРИ!
    [size=7][b][u]fosse cos

  14. #139
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Цитирай Първоначално написано от Janity
    Цитирай Първоначално написано от 7oup
    Цитирай Първоначално написано от Janity
    ....
    Напълно е възможно да си бременна.
    Направих си тест не съм! Ох , какво да правя реве ми се не ми идва и ного се притеаснявам ! А ако съм бременна съм голям карък от възможност 3% съм забременяла и теста трябва да е поакзал грешно а възможноста е 1%.Пък и последния път когато правих секс беше пред 2 семдици и половина.Би трябвало вече да имам някакви симптоми нали ? Поне повдигане ,апетит , болки в гърдите или зацапване , а аз нямам нищо освен болки в яйчниците (от време на време) . Предполагам че е много възможно да са ми настинали яйчниците , защото имам псотояна темепраутра 37,3 , която означава възпаление . Но ако са настинали защо не ми идва ?! Моля ви помогнете ми !
    ИМА ДОКТОРИ!
    +1
    най-добре наистина отиди на лекар

  15. #140
    na 18 sym, imam cikyl ot 5 godini nqkyde.ot 2-3 meseca mi idva prez to4no 2 sedmici. vseki mesec po 2 pyti. na nqkoq slu4valo li i se e ? kakvo mislite????

  16. #141
    Цитирай Първоначално написано от ffff
    na 18 sym, imam cikyl ot 5 godini nqkyde.ot 2-3 meseca mi idva prez to4no 2 sedmici. vseki mesec po 2 pyti. na nqkoq slu4valo li i se e ? kakvo mislite????
    Ами на мен ми се е случвало да ми закъснява, но не и да ми подранява.Щом като 2-3 месеца вече ти продължава така мисля, че толкова дълго време не е нормално!Най-добре отиди на лекар(гинеколог)!Не чакай, защото може да е нещо сериозно!

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от ffff
    na 18 sym, imam cikyl ot 5 godini nqkyde.ot 2-3 meseca mi idva prez to4no 2 sedmici. vseki mesec po 2 pyti. na nqkoq slu4valo li i se e ? kakvo mislite????
    Ами на мен ми се е случвало да ми закъснява, но не и да ми подранява.Щом като 2-3 месеца вече ти продължава така мисля, че толкова дълго време не е нормално!Най-добре отиди на лекар(гинеколог)!Не чакай, защото може да е нещо сериозно!
    +1
    отиди на лекар!

  18. #143

    ..

    Незнам дали тук е мястото да питам...Имам си редовен цикъл от две години, не водя полов живот..но не ми е идвало от февруари (тогава ми беше последната менструация) Страх ме е да отида на гинеколог..някои знае ли на какво може да се дължи

  19. #144

    Re: ..

    Цитирай Първоначално написано от lili_07
    Незнам дали тук е мястото да питам...Имам си редовен цикъл от две години, не водя полов живот..но не ми е идвало от февруари (тогава ми беше последната менструация) Страх ме е да отида на гинеколог..някои знае ли на какво може да се дължи
    Ами щом като не водиш полов живот значи не може да си бременна-да всеки казва, че е нормално цикъла да е нерегулиран в началото, но след две години не-но не е точно така, на всеки органимза е различен и явно твоя цикъл е нередовен!След време ще се регулира!На мен един път ми беше пропуснал цикъла 2-3 месеца!Ако до май-юни месец не ти е дошло тогава вече може и да идеш на лекар-просто колкото и да те е срам трябва, защото само лекар може да ти помогне-но според мен не ти идва, защото се притесняваш-и аз така се притеснявах и като спрях да се притеснявам си ми дойде например сега си ми закъснява с някви дни ама не ми пука, защото знам, че е нормално и, че до няколко дена ще ми дойде

  20. #145

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    72
    Аз по принцип трудно споделям с майка ми такива неща и искам да ви попитам:Вие как разговаряте с майките си? Нормално или се чувстрате или някак си неудобно,защото аз немога да разговарям с нея по такива въпроси не знам защо е така. А тя никога не ми е говорила или казвала нещо по въпроса.

  21. #146
    Цитирай Първоначално написано от sexi_06
    Аз по принцип трудно споделям с майка ми такива неща и искам да ви попитам:Вие как разговаряте с майките си? Нормално или се чувстрате или някак си неудобно,защото аз немога да разговарям с нея по такива въпроси не знам защо е така. А тя никога не ми е говорила или казвала нещо по въпроса.
    |И на мен никога не ми е говорила по еъпроса, но аз съм говорила с нея когато се е налагало-един път ми беше прескочил цикъла с 2 месеца и говорих с нея-чувствах се малко неудобно, а другия път когато говорих с нея беше когато ми дойде за 1 път и тогава ме беше по-малко срам Иначе и мен мн ме е срам от мама, но ако ме притеснява нещо я питам, защото знам, че тя ще ми даде най-правилния отговор И тя като ми каже и вече не се притеснявам По-добре говори с майак си ако те притеснява нещо-така ще се успокоиш!

  22. #147

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    72
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    И на мен никога не ми е говорила по еъпроса, но аз съм говорила с нея когато се е налагало-един път ми беше прескочил цикъла с 2 месеца и говорих с нея-чувствах се малко неудобно, а другия път когато говорих с нея беше когато ми дойде за 1 път и тогава ме беше по-малко срам Иначе и мен мн ме е срам от мама, но ако ме притеснява нещо я питам, защото знам, че тя ще ми даде най-правилния отговор И тя като ми каже и вече не се притеснявам По-добре говори с майак си ако те притеснява нещо-така ще се успокоиш!
    поне за момента не ме притеснява нищо,но просто исках да пипитам,защото ми е неудобно да говоря с нея за тези неща.
    Повярвай обич има, но трябва първо да я създадеш, защото чуждото сърце ще вземеш, когато своето дадеш!
    Усмихвай се, дори да ти се плаче!
    Усмихвай се, дори да те боли!
    Нека другите си мислят,
    че щастието с теб върви!

  23. #148

  24. #149

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    72
    след като си алергична може да е от алергията. Според мен изчакай още малко и ако до няколко седмици не ти дойде вече отиди на гинеколог.А има ли вероятност да си бременна,защото не си уточнила?
    Повярвай обич има, но трябва първо да я създадеш, защото чуждото сърце ще вземеш, когато своето дадеш!
    Усмихвай се, дори да ти се плаче!
    Усмихвай се, дори да те боли!
    Нека другите си мислят,
    че щастието с теб върви!

  25. #150
    predi vreme pak pitah za tove 4e imah 4erverni kapki kruv po ka6tite prez dekemvri i sledva6tiq mesec ne mi doide togava be6e 22 dekemvri a seka na 22 april pak imam takiva kapki ama malko kato minaliq put.DO6LO LI MI E ILI IMANE6TO DRUGO??
    p.s imam bqlo te4enie ot 2 godini dano da ste razbrali ne6to
    10x predvaritelno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си