.
Отговор в тема
Страница 7 от 65 ПървиПърви ... 345678910111757 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 1616
  1. #151
    Imam cikal 9 dena i oshte ne mi q sprql na kakvo moje da se dylji tova... Pls Help me

  2. #152
    Темата е много полезна...........!!!!!!!!

  3. #153
    Цитирай Първоначално написано от xhuxhu
    Imam cikal 9 dena i oshte ne mi q sprql na kakvo moje da se dylji tova... Pls Help me
    Ами цикъла да не би да ти е бил закъснял и сега да ти е дошло ида ти продъкжава 9 дена?Щото на мен така ми беше станало и 10 дена бях с менструация А ако не ти е закъсня изчакай да станат 13-14 дена и ако не ти е свършило тичай на лекар!

  4. #154
    Цитирай Първоначално написано от Mitsa
    predi vreme pak pitah za tove 4e imah 4erverni kapki kruv po ka6tite prez dekemvri i sledva6tiq mesec ne mi doide togava be6e 22 dekemvri a seka na 22 april pak imam takiva kapki ama malko kato minaliq put.DO6LO LI MI E ILI IMANE6TO DRUGO??
    p.s imam bqlo te4enie ot 2 godini dano da ste razbrali ne6to
    10x predvaritelno
    Ами я кажи тея капчици през декември месец колко дена продължаваха и през април колко?Кажи и ще ти помогна с каквото мога

  5. #155
    ami samo 1 den produljiha i prez 2-ta meseca
    mn sum buzliva i da ne me pla6ite mnogo mersi predvaritelno

  6. #156
    Цитирай Първоначално написано от Mitsa
    ami samo 1 den produljiha i prez 2-ta meseca
    mn sum buzliva i da ne me pla6ite mnogo mersi predvaritelno
    O щом е само по един ден по-добре говори с майка си щото тва не ми се струва нормално!

  7. #157
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    здравейте на сички.мн ми харесва тая тема и почти всичсите страници исчетох.аз нямам някъв проблем за който да питам, но просто реших да пиша моя случай какъв е.значи на мен за първи път ми дойде на 13 години абе демек 14 щото ми оставаше един месец и нещо до 14 и когато ми дойде продължи пет дена.така но алед това не ми идваше 4 месеца бях се наплашила, защото имах и бяло течение и мислех да отида на гинеколог, но вчера ми дойде мн се кефех въпреки че е мн гадно друго е да знаеш че ти е дошло винаги както и първия път като ми дойде втория ден е най гаден, най мн тече сега малко се притеснявам колко дни ще ми бъде тъй като почти 5 месеца не ми идваше.ми друго нз какво да ви кажа.видях на 2 страница че на едно момиче са му пораснали гърдите след като му е дошло, а преди нея едно момиче попита дали има значение и наистина това няма нищо общо.аз сега съм 7 клас и носа сутиен от 5 клас.така че няма значение ми това е ако има нещо питайте и така и пак мн яка тема и инфото е супер полезно и интересно

  8. #158
    Изчетох всичко от 1 стр. до 11 и наистина това ми помогна да не се притеснявам толкова за бъдещия ми цикъл...да странно е , че още не ми е дошло, а на ВСИЧКИ от моя клас им е дошло (момичета, де ) ...вътрешно се притеснявам, че съм единствената 'различна' . Всички други някакси искат да ме направят за смях пред момчетата...а пък аз нищо не мога да направя по въпроса... ): S.O.S. =( !

  9. #159
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    ооо споко и при мене беше така.от моя клас както и на мойте фр им беше дошло и на мене ми беше мн гадно щото като им дойде и си говорат за цикъла разни неща и на мене ми беше гадно и се виках че искам да ми дойде и те се ми викаха ти не си добре. наистина гадно е ама е хубаво да ти дойде за да знаеш че всичко е наред.а ти на колко си?

  10. #160
    Цитирай Първоначално написано от Mitsa
    ami samo 1 den produljiha i prez 2-ta meseca
    mn sum buzliva i da ne me pla6ite mnogo mersi predvaritelno
    Говори ли с майка си?По-добре говори за да се успокоиш и за да видим аккво ще каже

  11. #161
    Аз съм на 13, почти 14...

  12. #162
    Цитирай Първоначално написано от mims-vd
    ооо споко и при мене беше така.от моя клас както и на мойте фр им беше дошло и на мене ми беше мн гадно щото като им дойде и си говорат за цикъла разни неща и на мене ми беше гадно и се виках че искам да ми дойде и те се ми викаха ти не си добре. наистина гадно е ама е хубаво да ти дойде за да знаеш че всичко е наред.а ти на колко си?
    Na4i 1vo kakto mn momi4eta kazaha temata e super polezna, BRAVO!! Ina4e i az iz4etoh po4ti vsi4ko! Az sum na 13 i 4ak dneska mi doide za 1 put. Govorih s maika mi dosta, no vse pak re6ih da se dopitam i do vas. =] I az bqh kato tebe, vs-te mi fr imaha ,samo az i o6te 1 momi4e-ne. I vse si misleh 4e ne6to ne mi e nared i se bqh 6a6nala mn, 6toto imah i bqlo te4enie otkum 2 godini ili tam nqkude. I dneska kato mi doide bqh super 6tastliva. Oba4e mi doide nqkade i az nz kolkoto gore dolu edna 4aena lujica ne6to takova i pove4e ne. 6e vida ytre kak 6e e . A iskam da vi pitam kato hodihte na ginekolog 1viq put (govora na tezi koito ne sa go pravili o6te) i kakvo vi praviha? Gadno li be6e? 10x predvaritelno. Az ne iskam osobeno da hodq na ginekolog 1vo 6toto nz kvo 6e mi napravat(dano da razbera ako mi otgovorite) i 2ro jiveq v italiq i nz koi e nai dobriq. Ne mi e problem ezika, govora go ama nqkaksi po 6e mi e dobre ako v BG otida na ginekolog i vse pak hoda si v bg gore dolu 4esto, no abe ddz. I vse pak plz nqkoi da kaje za 1viq put pri 4i4o doktor. (v slu4aq lelq ginekolog ) Iii 10x predvaritelno
    The Prodigy = The legend!

  13. #163

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    21
    Наистина темата е много полезна аз редовно я следя но рядко пиша! Интересуват ме няколко неща
    1 Как започнахте да обсъждате темата за цикъла с най добрата си приятелка.
    2 Какво се съсътои първия преглед при гинеколог. ( знам че се повтарям с горния пост)
    3 Как говорите с мейка си за цикъла си ( също знам че въпросат ми се повтаря с по горните постове)
    Сигурно въпросъте ми са много тъпи все пак ако някой иска ще съм му мн благодарна да ми отговори!
    Believe in yourself...open your heart...then your heart will open your eyes...the answers that you want are in front of you...just believe in your destiny and jump...jump into your live!

  14. #164
    Еми лично на моята приятелка не съм и казвала,ама тя с усети след като в продължение на седмица все я мъкнех до тоалетната с мене по едно и също време По същата логика и аз разбрах кога и на нея и е дошло

    За прегледа при гинеколога не съм ходила и не мога да ти отговоря

    С мама ли?Еми на нея и казах,че ме боли отвратително корема,тя ми рече да си сложа превръзка,ама аз ината нееее,как ще го слагам това?Ест после цялата бях в червено и мама се ядоса и ме накара да пера И оттогава винаги си говорим за туй
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  15. #165

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    TRQVNA
    Мнения
    134
    искам да попитам нещо почти на 14години съм(ставам след 1 месец) имам цикъл от 2 месеца,но все оше нямам никакви гърди,ама ви казвам плоска съм като дъска имам там 2 стърчащи пъпки и толкова!това нормално ли е? и скоро ще ми пораснат ли?


    spokoino cik1la nqma ni6to ob6to s razvitieto na g1rdite da toi e na4alo na golemi promeni v tqloto ti no te ne sa samo v1n6ni taka ili ina4e ti si po4nala da se razviva6 o6te predi 3 4 godini bavno i neza belejimo i nezavisimo dali si v cik1l ili ne do 17 18 godi6na v1zrast tvoeto razvitie 6te prod1ljava taka4e nqma ot kakvo da se pritesnqva6 rano ili k1stno vsi4ko 6te si doide po mestata !!!
    jivota e kato detska dre6ka k1s i naakan

  16. #166

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    TRQVNA
    Мнения
    134
    искам да попитам нещо почти на 14години съм(ставам след 1 месец) имам цикъл от 2 месеца,но все оше нямам никакви гърди,ама ви казвам плоска съм като дъска имам там 2 стърчащи пъпки и толкова!това нормално ли е? и скоро ще ми пораснат ли?


    spokoino cik1la nqma ni6to ob6to s razvitieto na g1rdite da toi e na4alo na golemi promeni v tqloto ti no te ne sa samo v1n6ni taka ili ina4e ti si po4nala da se razviva6 o6te predi 3 4 godini bavno i neza belejimo i nezavisimo dali si v cik1l ili ne do 17 18 godi6na v1zrast tvoeto razvitie 6te prod1ljava taka4e nqma ot kakvo da se pritesnqva6 rano ili k1stno vsi4ko 6te si doide po mestata !!![/quote]
    jivota e kato detska dre6ka k1s i naakan

  17. #167

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от Forest goddess
    Еми лично на моята приятелка не съм и казвала,ама тя с усети след като в продължение на седмица все я мъкнех до тоалетната с мене по едно и също време По същата логика и аз разбрах кога и на нея и е дошло

    За прегледа при гинеколога не съм ходила и не мога да ти отговоря

    С мама ли?Еми на нея и казах,че ме боли отвратително корема,тя ми рече да си сложа превръзка,ама аз ината нееее,как ще го слагам това?Ест после цялата бях в червено и мама се ядоса и ме накара да пера И оттогава винаги си говорим за туй
    Еми аз и мойта приятелка до преди месец се криехме когато ходехме до тоалетна да си сменяме превръзките. Но миналия месец тя ме замъкна 3 подредни дни до тоалетната после и аз нея. А и един ден нещо ми се беше ядосала и ми се развика и ме пита "Ти да не си в цикъл?" после имахме още няколко доближавания до тази тема през деня и аз очаква от самосебе си да започнем да го обсъждаме по често, но до там тя си мълчи и аз си мълча и така. Затова питах защото знам че има много момичета който си говорят на тази тема и исках да ми дадете съвет как да "разтопя ледовете" без да изглежда нагласено. Попринцип ние сме в един клас от 5ти клас миналата година кандидатствахме в едно и също училище и се паднахме отново в един калс от тогава сме изключително близки но тази и още една две теми винаги ги избягваме което е тъпо защото това е нещо съвсем нормално.

    А за майка ми и аз бях същия инат и майка ми постъпи по същия начин, но от тогава всеки път когато тя започне да ми казва нещо аз се правя на ударена и инстиктивно бягам от темата.
    Мерси много за отговора
    Believe in yourself...open your heart...then your heart will open your eyes...the answers that you want are in front of you...just believe in your destiny and jump...jump into your live!

  18. #168
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    bojeee nie s moita fr nai dobrata, a i s drugite mi fr (momi4eta) mn si govorime i s moita best fr kogato ni e do6lo vinagi si govorime, a i e imalo mn pati kogato sme opsajdali taq tema, a i dr jenski temi i taka kakvo ni6to sramno nqma v tova pa az ako negovora s neq s koi da govora s neq sam si non stop.s maika mi nema da govorq

  19. #169

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Благоевград
    Мнения
    176
    Лично за мен е полезна,но съм седми клас!На някой им идва много по-рано и те не могат да разберат много от термините!Все пак темата е чудесна!
    TWILIGHT :* :* :* H. POTTER :* :* :*
    [=
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211342 http://www.priqtelstvo.hit.bg
    Ще намериш всичко ,което искаш да научиш за някого,в погледа му! Smile
    love..JB..love..Joe..love

  20. #170
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    hmmm i az sam 7 klas i na si4kite mi fr momi4eta ot klasa im e do6lo i taka

  21. #171
    на 14 съм.имам цикъл от 2 год. и половина.винаги ми е бил супер редовен.всеки месец ми идваше на една и съща дата,но...откакто януари ми дойде 2 пъти,от тогава почна да ми е супер нередовен.смисъл само ми закъснява или подранява.а януари беше много ужасен месец за мен...не съм правила секс.не си го обяснявам.още от първата менструация,сичко 6 и са...оф...някви идеи...

  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от ЕкЗеКуТоPкаТа
    на 14 съм.имам цикъл от 2 год. и половина.винаги ми е бил супер редовен.всеки месец ми идваше на една и съща дата,но...откакто януари ми дойде 2 пъти,от тогава почна да ми е супер нередовен.смисъл само ми закъснява или подранява.а януари беше много ужасен месец за мен...не съм правила секс.не си го обяснявам.още от първата менструация,сичко 6 и са...оф...някви идеи...
    Еми незнам може да е хромонален дисбаланс щом като винаги ти е бил редовен и ся нещо изведнъж е станало.Поговори с майка си и ако тя реши отидете не лекар.

  23. #173
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от ЕкЗеКуТоPкаТа
    на 14 съм.имам цикъл от 2 год. и половина.винаги ми е бил супер редовен.всеки месец ми идваше на една и съща дата,но...откакто януари ми дойде 2 пъти,от тогава почна да ми е супер нередовен.смисъл само ми закъснява или подранява.а януари беше много ужасен месец за мен...не съм правила секс.не си го обяснявам.още от първата менструация,сичко 6 и са...оф...някви идеи...
    Еми незнам може да е хромонален дисбаланс щом като винаги ти е бил редовен и ся нещо изведнъж е станало.Поговори с майка си и ако тя реши отидете не лекар.
    проблема е че с майка ми не сме толкова близки и много рядко разговаряме...

  24. #174
    здравейте.имам проблем относно цикъла ми.трябва да ми дойде някъде към 21 май,а на мен ми предстои едно много важно събитие и не мога да съм неразположена тогава. може ли някой да ми даде съвет какво да пия, за да ми дойде по-рано?искам да предизвикам цикъла си да дойде на по-ранна дата.възможно ли е?
    Padam, Stavam, Otryskam se i Prodyljavam.......takyv e JIVOTA!

  25. #175
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    На мен ми дойде за пръв път някъде в края на миналата година.През декември средата ми дойде за последно.Оттогава нямам менструация.Притеснявам се.

    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си