.
Отговор в тема
Страница 18 от 65 ПървиПърви ... 814151617181920212228 ... ПоследнаПърви
Резултати от 426 до 450 от общо 1616
  1. #426
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Nali e normalno purviq put kato ti doide da e leka kafqvo?

  2. #427
    Цитирай Първоначално написано от Korrnyy
    Nali e normalno purviq put kato ti doide da e leka kafqvo?
    Да моето беше така Споко мацкаа

  3. #428
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Цитирай Първоначално написано от algel4eto_1995
    аз съм на 13, на вс мои фр им е дошло, а на мене още не..някфо ми е спр гадно, щото сред тях се чувствам баси недоразвитата и все пак имам бяло течение, ама ся след 6 месеца 6те стана на 14 ебаси... гадно ми е ама все пак нормално е нали??
    Мила, много добре знам как се чувстваш и колко ти е гадно, защото аз бях ТОЧНО като теб!Дори момичетата от моя клас като ме питаха дали ми е дошло и аз като им казвах не и те се учудваха , а на мене ми ставаше адски гадно.Много ми беше кости докато и не ми дойде и тва стана на 14 години и половина.И ти чакай то все ще дойде!
    ами сега имам бяло течение, но все пак се надявам да е скоро...всички ме мислят за детенце.. и все пак, благодаря ти много, поне знам 4е не съм само аз..

  4. #429
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Пфах като започнат да те мъчат коремните болки ще ти се иска да си се родила момче..повярвай
    Ама за всеки случай ако нещо те боли много пий Бускулизин, Нош па и там някви други..на мен от тия ми минава

  5. #430
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    здравейте


  6. #431
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Абе принципно не е нормално, но при всички е така..ако идеш на гинеколог ще ти изпише нещо и ще се оправи..и аз бях така 6 месеца не ми дойде и се притесних вече и тъкмо да ида на лекар и ми дойде..
    При всички е така спокойно

  7. #432
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903
    Значи не е само при мен и мога да бъда спокойна

  8. #433
    az imam edin vapros,no nz dali e za tuk iskam da vi popitam kak kazahte za prav pat na roditelite si (po-skoro na maikite si)4e vi e do6lo?a sa6to iskam da popitam sa6toto i za best fr-da? molq vi pomognete

  9. #434
    Цитирай Първоначално написано от sweety_kitty
    az imam edin vapros,no nz dali e za tuk iskam da vi popitam kak kazahte za prav pat na roditelite si (po-skoro na maikite si)4e vi e do6lo?a sa6to iskam da popitam sa6toto i za best fr-da? molq vi pomognete
    Не се притеснявай, просто я викни и й кажи. Няма нищо страшно, нито срамно. А за приятелката ти - ако искаш не й казвай. Не си длъжна.

  10. #435

    Re: здравейте

    Цитирай Първоначално написано от evalongoriq
    Аз съм на 13 години.Цикалът ми дойде за първи път тази година на 3 август!След това на 21 септември!Оттогава не ми е идвал.Четох че в началото е нередовен и може да закъснее с 3 месеца-при мен вече са 4 месеца и половина почти 5!Това нормално ли е!
    i na men mi doide na 8mi septemvri za 1 put ama posle ne mi e idvalo.
    i btw ot septemvri sa - oktomvri,noemvri,dekemvri i o6te moje da ti doide qnuari kude gi vidq 5 nz taka 4e spox
    Дори да умра,не ще загина
    не ще увехне мойта кожа,
    защото алкохола който ще изпия
    не ще ми позволи да се разложа.
    Не сипвайте на гроба ми вода,
    на онзи свят не искам да се мия,
    но ако възкръсна от пръстта,
    ще бъде само за да се напия.

  11. #436
    az iskam da kaja na nai-dobrata mi priqtelka,no za maika mi pak se pritesnqvam prosto nz s kakvi dumi to4no

  12. #437
    Голям фен Аватара на gret4ety
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    599
    Цитирай Първоначално написано от aN4eto0o0
    Цитирай Първоначално написано от gret4ety
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Цитирай Първоначално написано от Summer_game
    много ви моля за съвет на вас случвало ли ви се е и как мислите дали е нещо страшно: вчера забелязах вместо редовното ми бяло течение имам едно като желе почти прозрачно и не мирише ама в доста голямо количество и изобщо не прилича на бяло течение
    ако има нещо общо с цикъла(в което се съмнявам) дойде ми преди 3 месеца за първи път и от тогава не ми е идвало но не мисля че има нещо общо
    момиче съм (то се подразбира де) на 13 години
    Мила спокойно това е така наречената цервикална слуз, която е прозрачна, в голямо количество е при повечето жени и е точно като желе и ако я пипнеш ще видиш, че се разтяга.Тази цервикална слуз се появява когато си в овулация, а щом като си в овулация това означава, че до 15 дни ще ти дойде!Не си го измислям, а съм го чела из нета и при мене е така-като имам такава прозрачна слуз и до 15 дни си ми идва цикъла.И това е всеки път при мене. Е успех дано да ти дойде
    E dobre de ama ako ne mi e do6lo o6te i imam takova
    zna4i skoro bi trqbvalo da ti doide...6tom ima6 bqlo te4enie...
    Prava be6e naistina mi doide



    OOhh spokoina s1m

  13. #438
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    000

    Немога да разбера защо се притесняваш да кажеш на майка си че си в цикъл.според мен това е първият човек с когото трябва да споделиш.замисли се тя е човекът които най-добре може да те разбере.защо се притесняваш все пак тя има голям опит в това и е добре информирана.

  14. #439
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    000

    моя цикъл сега го чакам да дойде за 3 път днеска имах болки долу в корема и от ляво много гадни.Много е хубаво в форума!Приятно е да споделяш с някого такива неща.

  15. #440
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    000

    междудругото първият път когато ми дойде беше ужасно.беше 8 кошмарни дни а вторият път беше 7 дни ужасс

  16. #441
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    0000

    да питам винаги ли приди цикъл се появява цервикална слуз

  17. #442
    ve4e po4ti ne se pritesnqvam,no se 4udq kak da i kaja,vie kak kazahte na maika vi po-to4no s kakvi dumi (mai ve4e stavam dosadna )

  18. #443
    Цитирай Първоначално написано от sweety_kitty
    ve4e po4ti ne se pritesnqvam,no se 4udq kak da i kaja,vie kak kazahte na maika vi po-to4no s kakvi dumi (mai ve4e stavam dosadna )
    ми аз лично първия път като ми дойде си бях обещала от отдавна първия човек на който да кажа да е кака и й казах -не беше страшно тя нямаше почти никаква реакция и после се чух с мама по телефона и й казах- "На мене между другото ми дойде" и тя - "ААааа верно ли как си кво си добре дошла в клуба някви такива"... Според мене най-тъпото нещо което можеш да напраиш е да не й кажеш представи си имаш дете и то не ти казва се едно не иска да споделя такива неща с тебе...гадно е

    Бтв дойде ми за втори път.....ужас направо не издържам.Сичко е кръъъв и превръзкииии
    Дори да умра,не ще загина
    не ще увехне мойта кожа,
    защото алкохола който ще изпия
    не ще ми позволи да се разложа.
    Не сипвайте на гроба ми вода,
    на онзи свят не искам да се мия,
    но ако възкръсна от пръстта,
    ще бъде само за да се напия.

  19. #444

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    на мен първите пъти пък толкова малко кръв имаше,че с ежедневни си карах без никакъв проблем.И след това един път гледам само баси навсякъде кръв и така се уплаших,че нз напрао.Сега вече си свикнах и много се радвам,че нито ме боли корем,нито нищо

  20. #445
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    989

    еми мен като ми дойде просто веднага и казах а вторият път като ми дойде мама беше на работа и веднага и се обадих да ми взема още превръзки

  21. #446
    Цитирай Първоначално написано от Summer_game
    Цитирай Първоначално написано от sweety_kitty
    ve4e po4ti ne se pritesnqvam,no se 4udq kak da i kaja,vie kak kazahte na maika vi po-to4no s kakvi dumi (mai ve4e stavam dosadna )
    ми аз лично първия път като ми дойде си бях обещала от отдавна първия човек на който да кажа да е кака и й казах -не беше страшно тя нямаше почти никаква реакция и после се чух с мама по телефона и й казах- "На мене между другото ми дойде" и тя - "ААааа верно ли как си кво си добре дошла в клуба някви такива"... Според мене най-тъпото нещо което можеш да напраиш е да не й кажеш представи си имаш дете и то не ти казва се едно не иска да споделя такива неща с тебе...гадно е

    Бтв дойде ми за втори път.....ужас направо не издържам.Сичко е кръъъв и превръзкииии
    Пий витамин С... Ще ти успокои течението

  22. #447
    Цитирай Първоначално написано от mumiikataa
    Цитирай Първоначално написано от Summer_game
    Цитирай Първоначално написано от sweety_kitty
    ve4e po4ti ne se pritesnqvam,no se 4udq kak da i kaja,vie kak kazahte na maika vi po-to4no s kakvi dumi (mai ve4e stavam dosadna )
    ми аз лично първия път като ми дойде си бях обещала от отдавна първия човек на който да кажа да е кака и й казах -не беше страшно тя нямаше почти никаква реакция и после се чух с мама по телефона и й казах- "На мене между другото ми дойде" и тя - "ААааа верно ли как си кво си добре дошла в клуба някви такива"... Според мене най-тъпото нещо което можеш да напраиш е да не й кажеш представи си имаш дете и то не ти казва се едно не иска да споделя такива неща с тебе...гадно е

    Бтв дойде ми за втори път.....ужас направо не издържам.Сичко е кръъъв и превръзкииии
    Пий витамин С... Ще ти успокои течението
    da i az taka si misleh 6toto dneska 4ak se nacapah ama mama mi kaza da ne piq ni6to sa e po slabo slava bogu
    Дори да умра,не ще загина
    не ще увехне мойта кожа,
    защото алкохола който ще изпия
    не ще ми позволи да се разложа.
    Не сипвайте на гроба ми вода,
    на онзи свят не искам да се мия,
    но ако възкръсна от пръстта,
    ще бъде само за да се напия.

  23. #448
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :


  24. #449
    Цитирай Първоначално написано от sweety_kitty
    ve4e po4ti ne se pritesnqvam,no se 4udq kak da i kaja,vie kak kazahte na maika vi po-to4no s kakvi dumi (mai ve4e stavam dosadna )
    mi tq be36e3 s gr1b k1m me3n i az samo "mamo v menzis s1m" i tq se obr16ta uxilena i vika "koga" i t.n.

  25. #450
    здр може би има вече такъв зададен въпрос но нямам време да прегледам всички отговори искам да попитам нормално ли е да ми идва на 17-18 дена и дали може да е нещо сериозно че малко се притеснявам от няколко месеца е така?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си