.
Отговор в тема
Страница 19 от 65 ПървиПърви ... 915161718192021222329 ... ПоследнаПърви
Резултати от 451 до 475 от общо 1616
  1. #451
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    000

    зависи.първите 2 години може да закъснява много с месеци дори.но ако от по-одавна имаш цикъл отиди на гинеколог

  2. #452
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    момент закъснява ти с 17-18 дена или ти идва на 17-18 дена

  3. #453
    идва ми на 17-18 дена и се получава така че по два пъти месечно дефакто ..

  4. #454
    Цитирай Първоначално написано от sweety_kitty
    ve4e po4ti ne se pritesnqvam,no se 4udq kak da i kaja,vie kak kazahte na maika vi po-to4no s kakvi dumi (mai ve4e stavam dosadna )
    spox az bqh su6tata mn me be6e sram ama q viknah i i kazah mamo traa da ti kaja ne6ty mn mn vajno i tq mi vika doide ti nali i az vikam da i tq koga kolko i sekvi tak i se be6e uhilila i samo me gleda6e

  5. #455
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    за да бъдеш спокойна по-добре посети гинеколог.

  6. #456

    :)

    И аз имам въпрос на 15 съм цикъла ми е редовен (веднъж лятото ми е закъснявал с няколко дена),но този месец ми закъснява с 20 дена.Това нормално ли е?(с приятеля ми правим секс всеки път с презерватив и всичко е точно).Ако има такъв въпрос съжалявам че пак питам но просто не мога да чета всичко.

  7. #457

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от bebety007
    И аз имам въпрос на 15 съм цикъла ми е редовен (веднъж лятото ми е закъснявал с няколко дена),но този месец ми закъснява с 20 дена.Това нормално ли е?(с приятеля ми правим секс всеки път с презерватив и всичко е точно).Ако има такъв въпрос съжалявам че пак питам но просто не мога да чета всичко.
    Може да е от времето или да е станал гаф.Направи ли си тест?Ако не си спокойна-гинеколог.
    Bring me to life...

  8. #458

    Re: 000

    Цитирай Първоначално написано от evalongoriq
    междудругото първият път когато ми дойде беше ужасно.беше 8 кошмарни дни а вторият път беше 7 дни ужасс
    A аз кво да кажа катоп моят винаги е 7

  9. #459
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    ===

    еми той първия път ми беше 8 вторият път 7 и сега третия път днес ми е 7 ден

  10. #460
    Imam vupros. Na 14 sum i ot nqkolko meseca cikulut mi e neredoven. Daje 1 mesec me propusna i na sledva6tiq teche dvoino. Sega prez dekemvri si be6e dobre, ama toq mesec pak teche mnogo. Edna priqtelka mi kaza, che ako spra da qm shokolad shte spre da mi teche i az sprqh. Sega samo kape. Dali naistina problema e v shokolada ili prosto se sluchva da e neredoven ili trqbva da ida na doktor..? Naistina se pritesnqvam veche

  11. #461
    Цитирай Първоначално написано от ShadowsPrincess
    Imam vupros. Na 14 sum i ot nqkolko meseca cikulut mi e neredoven. Daje 1 mesec me propusna i na sledva6tiq teche dvoino. Sega prez dekemvri si be6e dobre, ama toq mesec pak teche mnogo. Edna priqtelka mi kaza, che ako spra da qm shokolad shte spre da mi teche i az sprqh. Sega samo kape. Dali naistina problema e v shokolada ili prosto se sluchva da e neredoven ili trqbva da ida na doktor..? Naistina se pritesnqvam veche
    Всичко сие напълно нормално-в началото цикъла е нормално да е нередовен и да е ту силен ту слаб ту нормалне.След време ще стане един и същ, иначе това за шоколада и аз съм го чувала но нз дали е вярно.

  12. #462
    Цитирай Първоначално написано от ShadowsPrincess
    Imam vupros. Na 14 sum i ot nqkolko meseca cikulut mi e neredoven. Daje 1 mesec me propusna i na sledva6tiq teche dvoino. Sega prez dekemvri si be6e dobre, ama toq mesec pak teche mnogo. Edna priqtelka mi kaza, che ako spra da qm shokolad shte spre da mi teche i az sprqh. Sega samo kape. Dali naistina problema e v shokolada ili prosto se sluchva da e neredoven ili trqbva da ida na doktor..? Naistina se pritesnqvam veche
    Това за шоколада,мисля че е индивидуално.И на мен ми се беше случвлао да ми тече доста силно пък не ядях шоколад.Принципно не съм му голяма убожателка.А иначе ти си все още на 14 и е нормално както каза foreverr да не ти е редовен.След време ще се оправи,въпреки че и на майка ми си спомням,че понякога й се променяше(при смяната на сезоните..)

  13. #463
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    цикълът ми и този път е 8 дни за 3 път ми идва.на места четох че е нормално да е до 7 дни а при мен са 8

  14. #464

    Re: :

    Цитирай Първоначално написано от evalongoriq
    цикълът ми и този път е 8 дни за 3 път ми идва.на места четох че е нормално да е до 7 дни а при мен са 8
    Абе какво се притесняваш-казват че по принцип е до 7 дни, но при някои жени може да е и 8-9!При мене също понякога е по 8!

  15. #465
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    мерси спокойна съм аз за този цикъл изхабих 36 превръзки

  16. #466
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    36 превръзки вика
    Да не си ги брояла
    !!!МОМИЧЕ СЪМ!!!
    Осъзнаваш, че едни са истински, а другите - нямало е смисъл да познаваш...Търся моето, пазя моето, както ти твоето, без значение кво е то..Оставам си такава каквато съм била...ВИНАГИ...И СЕГА...И ПРЕДИ...

  17. #467
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    еми аз си взимам двойни пакети на оулейз супер те са 16 в пакет аз изхабих 2 стават 32 и още 4 от единичен

  18. #468

    Re: :

    Цитирай Първоначално написано от evalongoriq
    мерси спокойна съм аз за този цикъл изхабих 36 превръзки
    И аз в началото хабих по 40 даже, защото ги сменях по често и ги сменях като не бяха пълни, защото в началото си мислех, че са за смяна.Но сега изкарвам с по 10-12 превръзки на цикъл.Като не броя на края, че използвам ежедневки/тях не ги броя/

  19. #469
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    еми при мен за час или час и половина превръзката ми цялата беше омазана цялата и за тва се наложи често да ги сменям и изхабих толкоз много другите пъти май не ми беше толкова силно.възможно ли е като не ми е идвало 3 месеца и половина този път да е текло повечко

  20. #470

    Re: :

    Цитирай Първоначално написано от evalongoriq
    еми при мен за час или час и половина превръзката ми цялата беше омазана цялата и за тва се наложи често да ги сменям и изхабих толкоз много другите пъти май не ми беше толкова силно.възможно ли е като не ми е идвало 3 месеца и половина този път да е текло повечко
    Да на мен еедин път не ми беше идвало 2 месеца и после бях като заклана-течеше прекалено силно

  21. #471
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    дамм тече с тройна сила като седях по 1-2 часа на компа и после като стана почва да тече направо.....

  22. #472

    :)

    Ако на някой може да му е полезно да ви кажа,че ходех на гинеколог и той ми каза,че след като съм полово активна а и сега е този момент,че от момиче ставам жена и на тази възраст е нормално да ми е нередовин цикъла.

  23. #473

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от bebety007
    Ако на някой може да му е полезно да ви кажа,че ходех на гинеколог и той ми каза,че след като съм полово активна а и сега е този момент,че от момиче ставам жена и на тази възраст е нормално да ми е нередовин цикъла.
    Дам знам и на мене са ми го казвали, та дори и да не си половоактивна пак е нормално да е нередовен цикъла!

  24. #474
    да но когато си половоактивна и ти спира сърцето като за пореден път ти закъснее

  25. #475
    Цитирай Първоначално написано от djuki
    да но когато си половоактивна и ти спира сърцето като за пореден път ти закъснее
    E да

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си