.
Отговор в тема
Страница 49 от 65 ПървиПърви ... 3945464748495051525359 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 201 до 1 225 от общо 1616
  1. #1201
    Здравейте!!Казвам се Евелина и съм на 17 години .....все още не ми е напълно редовен месечния цикъл.Та пиша ви да се посъветвам с вас ,ако някой може да ми помогне да се успокоя ,понеже почти всеки месец ме хваща паника..... става вече 31 дена не ми е идвало най-много е стигало до 35...обаче се притеснявам не знам просто не мога да спра да мисля .....правихме секс с приятеля ми ,но сме използвали предпазни мерки и дори го сменяме на често презерватива за да няма от какво да се боим.... да ама пак нещо ме яде....докато не ми дойде ще съм така...На някой случвало ли му се е?И можете ли да ми кажете по какъв начин може да предизвикаме по-ранно идване на месечния ни цикъл?

  2. #1202
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    МЦ до 35 дни е все още в нормата. По-добре не се меси с това предизвикване, че може и други поразии да си докараш.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #1203
    Благодаря ти за бързия отговор kalpazanka.. притеснено ми е все още 32 ден е вече....чакам и чакам.Знам ,че всичко е нормално смисъл той дори не свършва в презерватива докато му дойде и приключваме веднага го изкарва и така....просто не знам сигурно глупаво звучи това ,че се притеснявам толкова ,но просто защо да не ми е дошло още не знам ...:/ а дали колкото повече се притеснявам е по-зле?

  4. #1204
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Виж, трябва да се притесняваш, ако системно не идва до 35-тия ден.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #1205
    Еми не виж за втори път ще се случи явно след 30 ден... не е системно ....случвало ми се е още 1 път преди 3-4 месеца...по-принцип не ми е стабилизиран още напълно месечния цикъл. Понякога идва през 25 дена ,понякога 27 ,друг път идва на 30 ден .... нямам от какво да се притеснявам нали?смисъл имам нужда някой да ми го каже някой страничен как да се изразя и аз.....просто ,за да се почувствам по-добре и да спра да се притеснявам за нищо!!

  6. #1206
    Цитирай Първоначално написано от aniikrysteva Виж мнението
    Добре, на вас върти ли ви се свят, чувствате ли се отпаднали преди да ви дойде ... Мен 2-ра седмица вече ме болят гърдите и ми се върти свят ... :X
    Мен днес ми дойде за първи път(на 12 съм) и вчера така ме болеше главата,постоянно ми се спеше и във автобуса трябваше да съм седнала,иначе от това въртене на свят щях да падна в автобуса... x
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  7. #1207
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^ И аз бях така в началото. В последствие отминава.

  8. #1208
    Имам 1 въпрос,но не исках да пускам нова тема и се надявам да получа отговор тук.На 30 юни заминавам на море, а по моите сметки тогава ще съм в цикъл.Има ли някакъв начин (без лекарства) да го задържа,или да ми дойде по-рано?
    Ще съм благодарна,ако отговорите

  9. #1209
    Цитирай Първоначално написано от poli1910 Виж мнението
    Имам 1 въпрос,но не исках да пускам нова тема и се надявам да получа отговор тук.На 30 юни заминавам на море, а по моите сметки тогава ще съм в цикъл.Има ли някакъв начин (без лекарства) да го задържа,или да ми дойде по-рано?
    Ще съм благодарна,ако отговорите
    Значи аз знам, че с витамин Ц идва по-рано, но не съм сигурна, а ако искаш можеш просто да използваш тампони. По-добре ще е от колкото да се тъпчеш с лекарства и витамин Ц. Аз лично друг метод не знам, ако нещо може майка ти да знае някой тарикатлък.

  10. #1210
    кога ти е идвал за последно?аз съм чул че след 18 вече се е регулирал и си идва навреме!

  11. #1211
    Цитирай Първоначално написано от poli1910 Виж мнението
    Имам 1 въпрос,но не исках да пускам нова тема и се надявам да получа отговор тук.На 30 юни заминавам на море, а по моите сметки тогава ще съм в цикъл.Има ли някакъв начин (без лекарства) да го задържа,или да ми дойде по-рано?
    Ще съм благодарна,ако отговорите
    иначе редовен ли ти е?ами сложи тампон и това е!с превръзка не става на море май

  12. #1212
    значи изненедал те е мензиса!чак дънките да изцапаш.явно много ти е текло.ако има много кръв ги сменяй по често.

  13. #1213
    иначе много ли силно ти тече?както си ходиш и тече.а тампон ползваш ли?

  14. #1214
    какви превръзки ползваш?чак толкова ли тече?като се къпеш тече ли много?

  15. #1215
    Здравейте, искам съвет от вас защото вече започвам да се притеснянам. Миналия месец трябваше да ми дойде на 21, а ми додйде на 26 и от 26 до днес 5-ти съм неразположена. Това са вече 10 дена, до сега не съм имала такива проблеми (от бая време си имам цикъл и по-някога ми е закъснявало, понякога подранявало) Не знам дали е нормално като четах из нета пишеше, че е от 3 до 7 ден (аз обикновенно си го карам 6-7 дена)

  16. #1216
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Течението променило ли се е? На колко си?

  17. #1217
    ами на 17год съм (94) ами в началото много малко ме течеше придимно кафеникаво течение и от 2-рия ден си започна нормално, но след 7 ден започнах да се притеднявам. След това един ден и по-малко, др ден е повече :S

  18. #1218
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Отиди на гинеколог. 10 дена течение не е нормално, особено щом силата на течението се променя постоянно.

  19. #1219
    Може ли да е от климата/времето. Понеже живея в Бургас а weekend-a отидах малко към планината ? И времето тук е много променливо.

  20. #1220
    Така, на 13 съм и на 4 юни (понеделник) ми дойде за първи път цикъла. Сложих си превръзка, не течеше обилно. В същия ден имах тренировка по баскетбол и играх, и в сряда също имах тренировка и утре имам. Вредно ли е, когато съм в цикъл да се натоварвам много? И нормално ли е първата седмица да не тече обилно и вечерта да тече по-малко, отколкото през деня ?

  21. #1221
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Нормално е. Просто в момента си малка пък и ти е било за първи път. Не е вредно. Със слабо телосложение ли си?

  22. #1222
    Ами малко съм пълничка. Около 56 кг. съм и 166-7 см.

  23. #1223
    Закъснява ми всеки месец с по 10 дни,да посетя ли лекар

  24. #1224
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от xco0kie_ Виж мнението
    Ами малко съм пълничка. Около 56 кг. съм и 166-7 см.
    Ми, тогава предполагам и мисля че течението постепенно ще стане по обилно, но недей да се плашиш

  25. #1225
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Ми, тогава предполагам и мисля че течението постепенно ще стане по обилно, но недей да се плашиш
    Благодаря за бързия отговор

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си