.
Отговор в тема
Страница 59 от 65 ПървиПърви ... 949555657585960616263 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 451 до 1 475 от общо 1616
  1. #1451
    Цитирай Първоначално написано от Vikkyytoo Виж мнението
    Здравейте, аз съм на 13 и съм 34 кг доста слаба съм и още нямам цикъл. Повечето ми приятелки имат вече и си споделят разни неща за цикъла а аз стоя и само ги слушам. Знаете ли методи как да предизвикам цикъла или поне да напълнея, защото съм чувала че цикълла идва при тегло 45 килоглама. Възможно ли е да дойде при по ниски килограми и как да напълнея ? Благодаря ви предварително.
    Онзи ден майка ми ми купи превръзки на паломита и каза да си нося в училищната чанта защото не се знае кога ще дойде, каза ми и да не се притеснявам да и кажа.
    п.п. Имам обилно бяло течение
    Това с килограмите Е пълна измислица. По тази логиката и аз да нямам. Иначе, когато ми дойде бях 35кг. някъде. Не се притеснявай на всеки му и два о различно време. На мен ми дойде Преди малко повече от половин година, също бях на 13.
    П.п. страхотна темичка, поздравления.

  2. #1452
    Здравейте, вчера говорих с едно момиче и нещо се заговорихме за цикъла....Тя ми каза, че на нея и е дошъл, когато била на 9...Направи ми впечатление и реших да попитам тук дали това е нормално

  3. #1453
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от dzhuly Виж мнението
    Здравейте, вчера говорих с едно момиче и нещо се заговорихме за цикъла....Тя ми каза, че на нея и е дошъл, когато била на 9...Направи ми впечатление и реших да попитам тук дали това е нормално
    кой решава какво е нормално или не? рядко срещано е, но е ОК.

  4. #1454
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    кой решава какво е нормално или не? рядко срещано е, но е ОК.
    Благодаря, но все пак се учудих, тя сега е на 12, но има гърди, и то доста големи..Попитах я за цикъла и леко се замислих, защото на мен ми дойде на 12

  5. #1455
    i.just.ride
    Guest
    Абе, мацки, чудех се дали ще мога да отида на плаж (закъснява ми с 1 ден) и главно въпросът ми беше дали има някакъв шанс да ми дойде във водата? Тъй като съм забелязала, че когато се къпя, като че ли цикълът ми спира за известно време. Търсих в интернет какво ли не, но никъде не намерих. Блгодаря предаварително!!
    Последно редактирано от i.just.ride : 07-23-2013 на 03:40

  6. #1456
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от i.just.ride Виж мнението
    Абе, мацки, чудех се дали ще мога да отида на плаж (закъснява ми с 1 ден) и главно въпросът ми беше дали има някакъв шанс да ми дойде във водата? Тъй като съм забелязала, че когато се къпя, като че ли цикълът ми спира за известно време. Търсих в интернет какво ли не, но никъде не намерих. Блгодаря предаварително!!
    Еми честно да ти кажа ,във водата малко трудно ще ти дойде.Смисъл такъв,че водата е студена и те 'пресича' и поне на мене ми спира И после като се затопля на плажа примерно за половин-един час ,пак ми идва.

  7. #1457
    i.just.ride
    Guest
    Искам да попитам - има ли риск да ми закъснява заради ваксина (против тетанус)? Търсих в интернет, но никъде не намерих информация, странични ефекти или каквото и да било. Моля, някой, ако знае, да сподели.

  8. #1458
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от i.just.ride Виж мнението
    Искам да попитам - има ли риск да ми закъснява заради ваксина (против тетанус)? Търсих в интернет, но никъде не намерих информация, странични ефекти или каквото и да било. Моля, някой, ако знае, да сподели.
    Едва ли. И мен ме надупчиха, но не вярвам да закъснее. Овулацията си ми беше навреме.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #1459
    Имам цикъл oт почти 2 години и искам да ви попитам дали е нормално вече четвърти месец да не ми идва

  10. #1460
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Не е нормално.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #1461
    Мацки,случвало ли ви се е цикълът ви да е с голяяяямо количество кръв?
    Имам предвид почти цялата превръзка да е в кръв и почти нищо бяло да не се вижда?
    На мен вече на две идвания ми е така и се притеснявам дали ще се нормализира...Направо никъде не мога да изляза,като стана примерно от леглото и имам чувството ,че "цялата ми кръв в тялото ще се излее...".
    Има ли някакви причини и фактори за това?
    Знаете ли някакъв лек,какъвто и да е?

  12. #1462
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    Отиди на гинеколог да те прегледа. Може да имаш проблем, но се съмнявам. За намаляване на количеството кръв, нека ти изпишат някакви противозачатъчни и ще бъде мноого по-прилично.
    nigga stole my bike

  13. #1463
    iknowyou325
    Guest
    Здравейте, искам да се допитам дали е огромен проблем ,че съм почти на 15 години и нямам цикъл.Като цяло аз се развивам бавничко.Още дори 2 зъба не са ми сменени ,но както и да е.Имам окосмяване и гърди (въпреки че са малки :Д ) ,но основния проблем е ,че АДСКИ МНОГО ме наплашиха с факта ,че понеже съм прекалено слаба няма никога да ми дойде менструацията.Аз наистина съм доста слаба 157см съм и тежа 35кг.И искам да чуя и вашето мнение, моля ви помогнете ми , страшно съм изплашена не знам какво да правя.Благодаря предварително !

  14. #1464
    Здравейте , искам да попитам дали е нормално да ми закъснява с 21 дни , при положение че бях в болницата бях се разболяла и може ли системите да забавят цикъла ? Благодаря.

  15. #1465
    Zdraveite, nova sam vav foruma no iskam da popitam neshto, ot 12-godishna vazrast mi idva a sega sam pochti na 18 i parvata godina mi beahe redoven cikala no sled tova zapochna da mi idva prez mesec dva, godila sam i na lekar i to ne vednaj i mi kaza che tova se dalji na neustanovenote mi hormoni, nqkoi znaeli nqkoq bilka koqto da pomaga

  16. #1466
    Здравейте. Искам да попитам дали скоро ще ми дойде, защото имам жълто-белезникаво течение, което преди беше прозрачно и остри болки в яйчниците. Понякога ми е и дискомфортно.

  17. #1467
    Цитирай Първоначално написано от tHe_COolEst_GIrl Виж мнението
    Здравейте. Искам да попитам дали скоро ще ми дойде, защото имам жълто-белезникаво течение, което преди беше прозрачно и остри болки в яйчниците. Понякога ми е и дискомфортно.
    Ние не можем да ти кажем дали ще ти дойде или-не,но да възможно е.

  18. #1468
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    Ние не можем да ти кажем дали ще ти дойде или-не,но да възможно е.
    Мерси

  19. #1469
    Здравейте Аз съм на 15 години и преди 2 месеца ми дойде за първи път... Но оттогава не ми е идвало .. Има някой път леко кафява течност по бельото , но за един два дена и после изчезва ... Полов акт никога не е имало ..
    Любовта е частна собственост на жените, която отдават под наем на мъже

  20. #1470
    Здравейте !
    Аз искам да попитам нещо и мисля че въпросите, който ще задам се отнася към тази тема !
    Аз съм на 13 и ми дойде преди 3 месеца !
    Когато ми дойде аз незнаех какво да правя и все още незная !
    Искам да попитам някой били могъл да ме посъветва какви привръзки да използвам ? И бихте ли ми казли
    някое обезболяващо хапче ? - Това е !
    Ако се питате защо не питам майка си за тия неща, аз нямам майка-починала е когато ме е раждала,
    живея с баща си !!!
    А него...........................нееееее ееее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Предварително благодаря на този, който реши да откликне.........................!!!!!!!!! !!!!!!

  21. #1471
    Ani4ka Sladkata-159000159
    Превръзки - always например, има и още много други разгледай. Видовете са най-различни .. гледай на опаковките какво пише, с колко капки са означени, тези с повечето са за когато ти е по-силно. Сменяй ги през 3-4 часа, мий се по-често когато си така. Води си календарче.
    Обезболяващи - спазмалгон, no-spa

  22. #1472
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Ani4ka Sladkata-159000159 Виж мнението
    Здравейте !
    Аз искам да попитам нещо и мисля че въпросите, който ще задам се отнася към тази тема !
    Аз съм на 13 и ми дойде преди 3 месеца !
    Когато ми дойде аз незнаех какво да правя и все още незная !
    Искам да попитам някой били могъл да ме посъветва какви привръзки да използвам ? И бихте ли ми казли
    някое обезболяващо хапче ? - Това е !
    Ако се питате защо не питам майка си за тия неща, аз нямам майка-починала е когато ме е раждала,
    живея с баща си !!!
    А него...........................нееееее ееее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Предварително благодаря на този, който реши да откликне.........................!!!!!!!!! !!!!!!

    Успокой се ,каква е тая паника?
    Отиваш в един магазин ,например ДМ и тададам!Има един огромен щанд ,от който можеш да избираш много.Има ежедневни превръзки,които в дните от менструацията,няма да ти помогнат. Избираш си с колко капчици да са,според това,колко обилно е течението ти.За тампони ти е рано според мене.Имам предвид,че ти не знаеш какви превръзки да си купиш,а пък за тампони да не говорим.Обезболяващи има много.На мен от no-spa не ми минава.Минава ми само от аналгина ,но пък от него течението се засилва.So,има Бускулизин ,Спазмалгон,no-spa и пр. Можеш да отидеш в аптеката и да попиташ.

    http://devoyka.info/ ЧЕТИ.

  23. #1473
    Цитирай Първоначално написано от Ani4ka Sladkata-159000159 Виж мнението
    Здравейте !
    Бих добавила към поста на IcyHeart, че е много важно да приемаш обезболяващи САМО, ако наистина не издържаш болката, защото и те са медикаменти и ежемесечното им приемане е нездравословно.
    2. Накрая, когато имаш само кафеникаво зацапване, може да използваш ежедневни превръзки, защото са много по-мънички, не се виждат през връхните дрехи, а и имат по-добро покритие, което е в контакт с кожата (според мен). Тях сменяш по-често, защото нямат попивателността на нормалните дамски превръзки.

  24. #1474
    Момичета помагайте. На 13 съм. В септември 2012 имах малко кръв и после малко зацапване, в декември 2012 имах само кафяво зацапване.Така и февруари,януари и в март всичко започна така и ми дойде. В април пак имах само зацапване и то за 2 дни. До сега не ми е идвало. Малко след като ми дойде започнах да се натоварвам със упражнения и бягане. Но не ядях като хората. В началото беше умерено, но после започвах да прекалявам. Бягах много и правех много упражнения. От седмица спрях и от месец започнах да ям много. Мислите ли, че ще ми дойде сега като спрях и каква е според вас причината ? Според мен е заради натоварването, а и бях много слаба.
    Последно редактирано от bitch1212 : 11-30-2013 на 18:35

  25. #1475
    Последния ми цикъл дойде на 28.10 до 2.11.Вчера трябваше да дойде,но не дойде?Със колко дни е възможно да закъснее? Случва ли ви се да го смятате да идва на една дата,но да идва на друга?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си