.
Отговор в тема
Страница 57 от 65 ПървиПърви ... 747535455565758596061 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 401 до 1 425 от общо 1616
  1. #1401
    Искам да си взема такива: http://www.always.com/en-us/product/...ads-wings.aspx и да ги пробвам,обаче сигурно няма да са хубави...Например bella for teens не ми харесва,защото ми пропуска,много е тънка самата превръзка или има малка попивателност и ми пропуска.Иначе какви храни е добре да се ядат по време на цикъл?
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  2. #1402
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Тия на Always до сега не съм ги виждала никъде
    Ежедневни са нали? Ако ти трябват ежедневни по-добре на Дискрийт. Тънки са ,въобще не се усещат и ухаят много свежо
    Чувала съм ,че трябва да се отбягва солените храни по време на цикъл.
    Шоколад - съдържа магнезий , веществото което се изчерпва най-много по време на цикъл.
    Плодове , пълнозърнести храни , ядки и т.н ..
    Няма точно определени храни които да ядеш по време на цикъл.Яж каквото ти попадне

  3. #1403
    Не знам дали са ежедневни,обаче и аз не съм виждала.Иначе ако се използват за кръвотечение,виждат ми се много тънки и много афиф Абе Libresse ми се виждат 100 пъти по-хубави Иначе бях чела някъде статия какво било мн. хубаво да се яде по време на цикъл,обаче забравих къде беше и така
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  4. #1404
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Според мене са ежедневни тия превръзки. На теб такива ли ти трябват?
    Ако са обикновени дамски превръзки то значи са за началото и за края на цикъла , т.е когато тече много слабо.
    Ся разбрах ,че тука няма такива. Но можеш да си ги поръчаш от сайта.
    Libresse и Always са най-хубави поне за мен.

  5. #1405
    Говорех за конкретния модел,спрямо моделите на Либрес,този на Always въобще не ми харесва.Иначе Always Plantinum са ми любимите.
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  6. #1406
    Всички мои приятелки казват,че отначало им е вървяло много.На мен отначало ми вървеше много малко . Това трябва ли да е някакъв проблем ?

  7. #1407
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от velislava23 Виж мнението
    Всички мои приятелки казват,че отначало им е вървяло много.На мен отначало ми вървеше много малко . Това трябва ли да е някакъв проблем ?
    Не.

  8. #1408
    Цитирай Първоначално написано от velislava23 Виж мнението
    Всички мои приятелки казват,че отначало им е вървяло много.На мен отначало ми вървеше много малко . Това трябва ли да е някакъв проблем ?
    При всяко момиче цикълът е ИНДИВИДУАЛЕН !!!Не гледай приятелките си,гледай себе си
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  9. #1409
    polezna informaciq

  10. #1410
    на мен ми дойде 5-ти клас....Тогава имах огромни болки в стомаха ии мама ме пусна да не ходя 3 дена на даскало

  11. #1411
    Цитирай Първоначално написано от Your.Passion Виж мнението
    Хм и аз си взех само ,че такива http://static1.framar.bg/product/libresse-normal-20.jpg . И със зелена кутийка. И аз съм много доволна
    и аз така ..... наскоро си бях взела от тези .....и за сега съм доволна

  12. #1412
    Здравейте,мисля че вчера - петък ми дойде за пръв път.Ще обясня какво е значението на това ,което казах.
    Така,значи вчера отивам до тоалетната и виждам едно малко петънце кръв-долу-горе колкото 1 стотинка.Не съм много сигурна,че е било кръв,но съм почти сигурна-беше с тъмен,червеникав цвят,доколкото видях,понеже бях със сиви гащички.
    Преди този ден ,бях много изнервена,просто бях готова даже и да убия човек,без нищо да ми направи.Прочетох някъде,че е характерно и среднощното изпотяване - имах го два дни подред.Преди около 3-4 дни от въпросния ден малко и за кратко ме болеше корема.А в сряда малко ми се повръщаше ,бях в кола,но никога не ми се е повръщало толкова.Вечерта пак отидох до тоалетна,избърсах се и имаше нещо не много слузесто,но не и като вода и беше много светло червено.
    Така,до тук всичко е наред,но вчера вечерта откакто ми дойде,не ми е идвало,а едва ли може да продължи 1 ден.Притесних се,видях тоалетната хартия,която съм изхвърлила,да не би да съм се объркала,а това което видях беше не чак червено,ами такова кфеникаво-жълтеникаво..абе не знам как да го обясня.Питах приятелки ,а те казаха,че и при тях първия път е било така.
    Кажете какво да правя ,посъветвайте ме,не знам просто кажете нещо по въпроса.Не знам какво да правя,а все още не съм казала на мама,просто защото се чудя дали вече съм млада жена,или - не.
    Предварително предупреждавам-ако някой се пробва да се подиграва,или се хили,просто ще си изпати,независимо,че не го познавам,просто да пробва и ще види.Аз не знам какво да правя,а вие да се хилите и подигравате-не е приятно,нека взаимно да се уважаваме.
    Последно редактирано от m0ny : 05-18-2013 на 11:24

  13. #1413
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Не си ок. Търсиш взаимно уважаване, а заплашваш като циганка, на която са откраднали метлата. Няма да станеш "млада жена" след като започнеш да менструираш. Ще си дечко с менструация. Колкото до това, което описа - не е било цикъл, а предупреждение за него.

  14. #1414
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    ^Не си ок. Търсиш взаимно уважаване, а заплашваш като циганка, на която са откраднали метлата. Няма да станеш "млада жена" след като започнеш да менструираш. Ще си дечко с менструация. Колкото до това, което описа - не е било цикъл, а предупреждение за него.
    Това е защото на този свят все още има "хора" ,които се заяждат и ти се подиграват,когато няма смисъл.Колкото до тебе-така както си тръгнала не ти остава много да се присъединиш към тази групичка..ии знам кой е циганката тука,ама няма да се заяждам с тебе.Можеше да си спестиш 2-рото изречение,мисля че много ясно знаеш,че не става дума точно за теб.
    Последно редактирано от m0ny : 05-18-2013 на 14:57

  15. #1415
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    Здравейте,мисля че вчера - петък ми дойде за пръв път.Ще обясня какво е значението на това ,което казах.
    Така,значи вчера отивам до тоалетната и виждам едно малко петънце кръв-долу-горе колкото 1 стотинка.Не съм много сигурна,че е било кръв,но съм почти сигурна-беше с тъмен,червеникав цвят,доколкото видях,понеже бях със сиви гащички.
    Преди този ден ,бях много изнервена,просто бях готова даже и да убия човек,без нищо да ми направи.Прочетох някъде,че е характерно и среднощното изпотяване - имах го два дни подред.Преди около 3-4 дни от въпросния ден малко и за кратко ме болеше корема.А в сряда малко ми се повръщаше ,бях в кола,но никога не ми се е повръщало толкова.Вечерта пак отидох до тоалетна,избърсах се и имаше нещо не много слузесто,но не и като вода и беше много светло червено.
    Така,до тук всичко е наред,но вчера вечерта откакто ми дойде,не ми е идвало,а едва ли може да продължи 1 ден.Притесних се,видях тоалетната хартия,която съм изхвърлила,да не би да съм се объркала,а това което видях беше не чак червено,ами такова кфеникаво-жълтеникаво..абе не знам как да го обясня.Питах приятелки ,а те казаха,че и при тях първия път е било така.
    Кажете какво да правя ,посъветвайте ме,не знам просто кажете нещо по въпроса.Не знам какво да правя,а все още не съм казала на мама,просто защото се чудя дали вече съм млада жена,или - не.
    Предварително предупреждавам-ако някой се пробва да се подиграва,или се хили,просто ще си изпати,независимо,че не го познавам,просто да пробва и ще види.Аз не знам какво да правя,а вие да се хилите и подигравате-не е приятно,нека взаимно да се уважаваме.
    Дошло ти е,или по-точно скоро ще ти дойде.Това 'слузестото' е течение,нещо нормално и няма повод да се притесняваш.Слагай си ежедневни превръзки за да не ти се изцапва бельото и евентуално чакай да ти дойде.

  16. #1416
    Цитирай Първоначално написано от ch0c0late44 Виж мнението
    Дошло ти е,или по-точно скоро ще ти дойде.Това 'слузестото' е течение,нещо нормално и няма повод да се притесняваш.Слагай си ежедневни превръзки за да не ти се изцапва бельото и евентуално чакай да ти дойде.
    Благодаря за точния и ясен отговор.

    И само още нещо да питам-какво е мнението ви за превръзките без крилца?
    Бихте ли могли да ми препоръчате нещо ,което не се усеща чак токова много,буквално да не е като памперс.Днес си купих Awlays и някак си са доста големи и дебели и ги чувствам като памперс ..не че знам какво е усещането с памперс,ама..
    Какво е мнението ви за тези превръзки на Паломита?И последно памучни ли са,или -не,защото днес набързо прочетох текста на български и нищо не пишеше за това.
    http://prikachi.com/images.php?images/658/6123658c.jpg
    Последно редактирано от m0ny : 05-18-2013 на 18:54

  17. #1417
    Аватара на *diamond*
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    52
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    Благодаря за точния и ясен отговор.

    И само още нещо да питам-какво е мнението ви за превръзките без крилца?
    Бихте ли могли да ми препоръчате нещо ,което не се усеща чак токова много,буквално да не е като памперс.Днес си купих Awlays и някак си са доста големи и дебели и ги чувствам като памперс ..не че знам какво е усещането с памперс,ама..
    Какво е мнението ви за тези превръзки на Паломита?И последно памучни ли са,или -не,защото днес набързо прочетох текста на български и нищо не пишеше за това.
    http://prikachi.com/images.php?images/658/6123658c.jpg
    e щом не ги харесваш и ги чувстваш големи вземи си 3 капки или мини

  18. #1418
    Ще пробвам,просто си мислех,че и с три капки няма да ми е много комфортно,затова пробвах на Дсикрийт и останах очарована.
    Малко смешно ще прозвучи ,но издирвам превръзката на Дискрийт,която съм ползвала.
    С една приятелка си разменяхме превръзки,тя ми даде някаква на Дискрийт,останах много доволна,питах я точния модел какъв е ,но се оказа,че е изхвърлила опаковката.
    Превръзката беше със същите щампи като тези,изобщо беше абсолютно същата,но розови бяха щампите.
    Имате ли идея каква е била?
    Ето и снимка,от интернет:
    http://i4.otzovik.com/2011/08/03/103...g/83208196.jpg

  19. #1419
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Не ми идва от 3 дни, мислите ли че брат ми ме обича ?
    n00bs

  20. #1420
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Здравей, m0ny. Да, това е знак, че ще ти дойде в най-скоро време. За всеки случай си носи превръзка в чантата, ако те изненада в училище и нещо, с което да се преоблечеш. А за превръзките Palomita- супер са, единствено тях използвам, защото са много меки и удобни. Има ароматизирани, памучни, копринени, нощни, дневни.

  21. #1421
    Цитирай Първоначално написано от ~The Smile~ Виж мнението
    Здравей, m0ny. Да, това е знак, че ще ти дойде в най-скоро време. За всеки случай си носи превръзка в чантата, ако те изненада в училище и нещо, с което да се преоблечеш. А за превръзките Palomita- супер са, единствено тях използвам, защото са много меки и удобни. Има ароматизирани, памучни, копринени, нощни, дневни.
    Добре .
    Всъщност и аз не съм много сигурна дали ми е дошло,но 6 дни продължи кървенето и на 7-мия спря.

  22. #1422

    Red face

    Здравейте, аз съм на 13 и съм 34 кг доста слаба съм и още нямам цикъл. Повечето ми приятелки имат вече и си споделят разни неща за цикъла а аз стоя и само ги слушам. Знаете ли методи как да предизвикам цикъла или поне да напълнея, защото съм чувала че цикълла идва при тегло 45 килоглама. Възможно ли е да дойде при по ниски килограми и как да напълнея ? Благодаря ви предварително.
    Онзи ден майка ми ми купи превръзки на паломита и каза да си нося в училищната чанта защото не се знае кога ще дойде, каза ми и да не се притеснявам да и кажа.
    п.п. Имам обилно бяло течение

  23. #1423
    Allessia
    Guest
    Здравейте! Надявам се тук да намеря отговор на въпроса, който ме тревожи. Дъщеря ми е почти на 15 и още няма цикъл. Говорила съм с лекари, които не ме съветват все още да я водя на гинеколог. Твърде слаба е - 43кг. при ръст 168см. Активно спортуваща баскетболистка е. Гърдите й започнаха леко да се оформят през последната година. От снощи ми се оплаква от горещи вълни и й е много топло. Не се чувства добре. Дали това не е от липсата на цикъл и са просто хормонални смущения или..... не зная какво да си мисля. Ще се радвам да чуя мненията ви, за което предварително благодаря!

  24. #1424
    Цитирай Първоначално написано от Vikkyytoo Виж мнението
    Здравейте, аз съм на 13 и съм 34 кг доста слаба съм и още нямам цикъл. Повечето ми приятелки имат вече и си споделят разни неща за цикъла а аз стоя и само ги слушам. Знаете ли методи как да предизвикам цикъла или поне да напълнея, защото съм чувала че цикълла идва при тегло 45 килоглама. Възможно ли е да дойде при по ниски килограми и как да напълнея ? Благодаря ви предварително.
    Онзи ден майка ми ми купи превръзки на паломита и каза да си нося в училищната чанта защото не се знае кога ще дойде, каза ми и да не се притеснявам да и кажа.
    п.п. Имам обилно бяло течение
    Все пак всеки се развива индивидуално , когато организмът ти се почуства "готов",ще ти дойде,не се притеснявай.
    За напълняването не знам,но най-лесния начин е да се тъпчиш с боклуци - т.е. храни богати на мазнини и т.н.

    Хич да не ти пука,остави приятелките ти да си говорят а и ти също можеш да се включиш в разговора - не е задължително да имаш цикъл,за да имаш мнение.
    И аз бях така - исках да ми дойде,но когато се случи просто ми стана кофти ,защото знаех,че един вид "ще започнат мъките" - болки главно в корема,гадене..никъде не можеш да отидеш,поне аз..като си мислиш за море-трябва да мислиш и за цикъла си и да съобразяваш всичките си планове с него.

    П.П. : Завиждам ти ,че имаш такава майка .

  25. #1425
    Благодаря за отговора, Мони. С майка ми се разбираме така защото сме и с по-малка разлика в годините тя е с 19 години по-голяма от мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си