.
Отговор в тема
Страница 65 от 65 ПървиПърви ... 15556162636465
Резултати от 1 601 до 1 616 от общо 1616
  1. #1601
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    Имам въпрос. Приятелката ми й закъснява с 13 дни, по принцип винаги й закъснява, закъснявал й е с един месец, но имам просто опасения. Тъй като е девствена и "секса" ни се състои от 4-5 мушвания, дори не цели без презерватив и спираме, защото я боли, а аз изобщо дори не ми идваше да свърша и не съм свършвал. Направи си 2 теста, и 2та отрицателни, но не й идва. Признаците й са на приливи и отливи постоянно, остра болка в корема и т.н, но за ден-два и минава...Тя боледува много, и когато пишка има парене и ппц си го има, възможно ли е да е нещо хормонално или най-лошото ?
    На колко сте?
    Щом винаги й закъснява малко вероятно да е станало нещо. Повече ми звучи като друг проблем.
    Болката има ли я при натискане на корема, къде е, случайно да се засилва при отпускане на натиснатото място (ако е долу вдясно)?
    И какво означава по принцип да има парене, как дори може да го използва за успокоение.
    Скоро да е имала настинка, да е карала вирус? И паренето, и закъснението е възможно да идват от там, попитай я тези неща.
    Препоръчително е да отиде на гинеколог.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  2. #1602
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от nelyy12 Виж мнението
    Здравейте искам да попитам понеже ми закъснява с 1 месец и се притеснявам много .. Правих си 2 пъти тест за бременност и беше отрицателен .. Таа понеже ми зякъснява и имам световъртеж не се чувствам добре и ди мисля че може да е от това
    Личен лекар -> гинеколог.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #1603
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    На колко сте?
    Щом винаги й закъснява малко вероятно да е станало нещо. Повече ми звучи като друг проблем.
    Болката има ли я при натискане на корема, къде е, случайно да се засилва при отпускане на натиснатото място (ако е долу вдясно)?
    И какво означава по принцип да има парене, как дори може да го използва за успокоение.
    Скоро да е имала настинка, да е карала вирус? И паренето, и закъснението е възможно да идват от там, попитай я тези неща.
    Препоръчително е да отиде на гинеколог.
    Често боледува и скоро беше доста зле, с температура, кашлица и т.н
    Тя е на 16, аз на 17

  4. #1604
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Възможно е закъснението и да е заради това. Възможно е и да е друго, нека отиде на гинеколог.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #1605
    спокойно момичета не се притеснявайте за месечния си цикъл защото съм сигурна че проблемите които аз имах ги е нямала никоя друга.първо на мен ми дойде по-късно на 15 първия месец всичко беше нормално после спря за два месеца на др. мес. само веднъж много тъмна черна кръв но следващия месец. беше истински кошмар около 36 дни течеше обилно без да спре бях мн. отпадналя виеше ми се свят но според лекарите си бях добре и постепенно нещата се нормализираха и сега си ми е нормален

  6. #1606
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    36 дни обилно и си жива? Съжалявам, но е невъзможно.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #1607
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Преди време бях писала, че цикъла ми спря. Октомври отидох на гинеколог, предписа ми първо фолиева киселина и билка (фитоестроген), прегледа ме на ултразвук, каза, че скоро трябва да ми дойде. Така и стана. После направих изследвания - един път на естрадиол, ЛХ, ФХ и втори път на тестостерон и прогестерон. Първите изследвания бяха малко ниски, но в норма. Вторите- прогестеронът беше 0...а тестостеронът на горна граница. Предписа ми Дуфастон първо, за да предизвикам следващия цикъл, защото пак закъсняваше и каза 3 месеца по схема да пия Дуфастон и март да си направя изследвания на прогестерон. Първо отидох на преглед, гледа ме на УЗ- всичко много добре, имало е овулация. След няколко дни получих резултат - прогестеронът пак беше нисък, но вече в граници. Предписа ми таблетки Див Ям (пия ги вече месец).
    Та така, да си дойда на думата: притеснявам се, че вече ми е 31 ден, а още не ми е дошло. Свикнах да ми идва точно на 26-27 дни последните месеци и много се тревожа да не се обърка пак и да се върна в старото положение. Уж гърдите ме наболяват вече 2 седмици и бяха по-пълни (сега се поуспокоиха), важно ми е да овулирам и следя - на 17ден имах и слуз (като белтък на яйце) и по-течно и силно течение, сега тези дни намаля (по-сухо и по-малко количество), имам от време на време и съвсем леки болки ниско в корема, а като се събуждам сутрин, ми е горещо и кожата ми е гореща все едно имам температура. Следя всичко, но не знам дали не се заблуждавам, щом като още не идва. Дали да продължа да чакам, или да предизвикам с Дуфастон (останали са ми няколко таблетки)?

  8. #1608
    Освен тампоните и превръзките има още едно средство, което предпазва от протичане, а именно - менструална чашка. Тя може да седи много повече от една превръзка или един тампон, защото не позволява толкова лесно развитие на микроби. За многократна употреба е и според мен не трябва да бъде пренебрегвана.
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

  9. #1609
    peperuda3333
    Guest
    Здравейте аз съм на 13 години имам цикъл от 6 месеца,но този месец ми закъснява вече с 5 дни.Моля кажете ми какво да правя?Трябва ли да отида на лекър?

  10. #1610
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от peperuda3333 Виж мнението
    Здравейте аз съм на 13 години имам цикъл от 6 месеца,но този месец ми закъснява вече с 5 дни.Моля кажете ми какво да правя?Трябва ли да отида на лекър?
    Нормално е да не ти е редовен в началото. Поговори с майка ти и ако не ти дойде до още няколко дена или има нещо, което те боли, отиди на гинеколог.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  11. #1611
    gabbyk
    Guest
    Здравейте,извинявам се че пиша тук,но това беше първото на което попаднах нищо че темата е от 2007...Преди 3 седмици изпих 2 антибиотика след това влязох в болница за операция (нищо свързано с долната част на тялото) и ми сложиха пълна упойка след което изпих още 3 антибиотика и една чанта други лекарства и отделно 3 дни венозен антибиотик..Та въпроса ми е нормално ли е да ми закъснява след всичките тези химии?

  12. #1612
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от gabbyk Виж мнението
    Здравейте,извинявам се че пиша тук,но това беше първото на което попаднах нищо че темата е от 2007...Преди 3 седмици изпих 2 антибиотика след това влязох в болница за операция (нищо свързано с долната част на тялото) и ми сложиха пълна упойка след което изпих още 3 антибиотика и една чанта други лекарства и отделно 3 дни венозен антибиотик..Та въпроса ми е нормално ли е да ми закъснява след всичките тези химии?
    Абсолютно нормално.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  13. #1613
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от gabbyk Виж мнението
    Здравейте,извинявам се че пиша тук,но това беше първото на което попаднах нищо че темата е от 2007...Преди 3 седмици изпих 2 антибиотика след това влязох в болница за операция (нищо свързано с долната част на тялото) и ми сложиха пълна упойка след което изпих още 3 антибиотика и една чанта други лекарства и отделно 3 дни венозен антибиотик..Та въпроса ми е нормално ли е да ми закъснява след всичките тези химии?
    Да.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  14. #1614
    От стрес, притеснение и нерви може ли да не ми идва според вас? По принцип ми е нередовен цикълът, закъснява ми с около седмица почти винаги... Обаче последният така и не дойде. От един месец го чакам, вече е време за следващия. Не съм бременна.

  15. #1615
    Аз имам много редовен месечен цикъл, но откакто ми дойде за пръв пръв път винаги имам болки. Понякога са толкова силни, че не мога да правя нищо освен да стоя свита на кълбо в леглото. Пробвала съм всякакви медикаменти, но отскоро пия Деко на сашета. Препоръчвам го на всички момичета с моя проблем. Не те скапва като аулина и хваща много бързо. Исках да споделя мнението си, защото ако знаех за това лекарство преди нямаше да пия всички останали боклуци от които заспивам и ми се разваля стомаха.
    i love life

  16. #1616
    Цитирай Първоначално написано от alexx_petrova Виж мнението
    Аз имам много редовен месечен цикъл, но откакто ми дойде за пръв пръв път винаги имам болки. Понякога са толкова силни, че не мога да правя нищо освен да стоя свита на кълбо в леглото. Пробвала съм всякакви медикаменти, но отскоро пия Деко на сашета. Препоръчвам го на всички момичета с моя проблем. Не те скапва като аулина и хваща много бързо. Исках да споделя мнението си, защото ако знаех за това лекарство преди нямаше да пия всички останали боклуци от които заспивам и ми се разваля стомаха.
    Има няколко магически билки за женско здраве в зависимост от симптомите:
    1. vitex agnus castus
    2. black cohosh (cimicifuga racemosa)
    3. passiflora incarnata
    4. wild yam (dioscorea villosa)
    5. dong quai (angelica sinensis)
    6. червена детелина (trifolium pratense)

    ако имате нужда от допълнителна информация кое растение за какви симптоми е, не се колебайте да се свържете с мен
    Последно редактирано от kontetinto : 11-25-2022 на 08:43

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си