Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
Имам въпрос. Приятелката ми й закъснява с 13 дни, по принцип винаги й закъснява, закъснявал й е с един месец, но имам просто опасения. Тъй като е девствена и "секса" ни се състои от 4-5 мушвания, дори не цели без презерватив и спираме, защото я боли, а аз изобщо дори не ми идваше да свърша и не съм свършвал. Направи си 2 теста, и 2та отрицателни, но не й идва. Признаците й са на приливи и отливи постоянно, остра болка в корема и т.н, но за ден-два и минава...Тя боледува много, и когато пишка има парене и ппц си го има, възможно ли е да е нещо хормонално или най-лошото ?
На колко сте?
Щом винаги й закъснява малко вероятно да е станало нещо. Повече ми звучи като друг проблем.
Болката има ли я при натискане на корема, къде е, случайно да се засилва при отпускане на натиснатото място (ако е долу вдясно)?
И какво означава по принцип да има парене, как дори може да го използва за успокоение.
Скоро да е имала настинка, да е карала вирус? И паренето, и закъснението е възможно да идват от там, попитай я тези неща.
Препоръчително е да отиде на гинеколог.