.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 107
  1. #51
    Мега фен Аватара на Sibel1990
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    *Силистра*
    Мнения
    5 203
    еми да и момичетата от моя клас са 1.60, 1.65, а аз 1.55 стоя като джудже. Някой ако знае какво трябва да правя за да съм по-висока да каже

  2. #52
    Мега фен Аватара на Sibel1990
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    *Силистра*
    Мнения
    5 203
    еми да и момичетата от моя клас са 1.60, 1.65, а аз 1.55 стоя като джудже. Някой ако знае какво трябва да правя за да съм по-висока да каже

  3. #53
    Отивай да цъкаш баскет или волей

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от milev5
    Отивай да цъкаш баскет или волей
    + плуване ;]]

  5. #55
    Повече от фен Аватара на whitediamond
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    380
    При мене сичко идваше по-късно-окосмяването -към 13 години,цикълът-на 14,ама нещо съм много плоска нз,може би ,щот сичко при мен почва по-късно ( в момента съм на 16) ,дали и гърдите ще ми пораснат в скоро време

  6. #56
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Браво! Много е полезна темичката!

    whitediamond, не се притеснявай, при всеки растежът настъпва през различно време! Цикълът според мен не ти е дошъл късно! Попринцип, най-добре е да ти дойди през 13/14-та година, така че не се притеснявай за това! А относно гърдите - бъди сигурна, че няма да се вдлъбнеш навътре!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  7. #57
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от Sibel1990
    А може ли да кажете нещо и за растежа, защото аз съм на 13 и съм 1.55 мразя сее
    Всичко си е до ген..Ако един от твоите родители (Или пък роднини) е нисък,то тогава и ти имаш вероятност да си ниска..
    Но пък ако не е така,то тогава няма смисъл да се притесняваш..При всеки е различно..При някои развитието на височина започва на много ранна възраст,при други след 13..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #58
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Цитирай Първоначално написано от SweEety
    ееееее не е честно вие сте сложили повече материали за момчетата

    да

  9. #59
    Аватара на kay4yk
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Горноо Нанадолнищее.. (:
    Мнения
    211
    Hmm ne e lo6a temata... no mai ima gre6ki . Nali sega.. vseki se razviva razli4no, no prosto vuv faktite se burkaha malko ne6tata, mislq, 4e nqkoi go spomena po-gore. Otnosno rusta.. mi az sum 154.5 i sea shte buda 8 klas!( t.e. na 14 sum).. nekfa tapa sym I sum malko.. malka v biusta e puk dano tui ne6o da se promeni v skoro vreme, 4e ne izdurjam xD
    ~ Leave your ego, play the music, love the people . . . <3 ~

  10. #60
    Супер фен Аватара на BiGBaDWolF
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Зелен Свят!
    Мнения
    1 612
    Евала темата е много добра и полезна

  11. #61
    След 8 месеца ставам на 17 години, а ми е само 10 см ;(
    Не знам вече какво да правя.. Помогнете моля ! Има ли за какво да се притеснявам и как мога да си помогна ?

  12. #62
    абе аз съм на 13 и съм 4 етап за окосмяването 5
    sads

  13. #63
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    браво за темата ...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  14. #64
    Такам..темата е страхотна ЕВАЛА...на 11 съм и съм 1.43 а съученичките ми са 1.60 какво да направя за да забързам ръстежа?Доста се притесних като прочетох,че като започне окосмяването растежа спира вярно ли е?Защото съм доста окосмена в "триъгълника".Миналата година растежа на гърдите ми започна и доста бързо растяха а сега спряха.Какво да правя?Помогнете!

  15. #65
    Хора имам проблем! На 12 съм и след 5месеца навършвам 13 . Видимо съм в пубертета .. окосмявам се,раста мн бързо мин год бях 154 , а сега вече 165-6см.Имам акне.Имам мн чести ерекций,тестисите виждам ,че вече се набръчкват, обаче пенисът ми е малък само 2,7см ,а в ерекция 5,8-6см.Все още нямам сперма ,но нормално ли е ?! От както се помня все е толкова , а на брат ми , когато беше колкото мен му беше поне 7-8см в нормално положение. Моля , адски ви моля за съвет !

  16. #66
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

  17. #67
    Супер тема, много помагате

  18. #68
    Повече от фен Аватара на SmAllViILee
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    332
    ..
    Продавам ръчно изработени бижута :]http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=403305

  19. #69
    Повече от фен Аватара на SmAllViILee
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    332
    и момичета НЕДЕЙТЕ да плувате много ;д защото когато ходим много на плуване ставаме по плоски .. сигурна съм .. само не плуване
    Продавам ръчно изработени бижута :]http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=403305

  20. #70
    Повече от фен Аватара на punksss
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    421
    Цитирай Първоначално написано от SmAllViILee
    и момичета НЕДЕЙТЕ да плувате много ;д защото когато ходим много на плуване ставаме по плоски .. сигурна съм .. само не плуване
    Не би ли трябвало да е точно обратното? Все пак, се образуват гръдни мускули... Аз ходя от близо година и нищо подобно не съм забелязала

  21. #71
    Аз съм на 15 и проблемът ми е следния - пенисът ми в отпуснато състояние е доста голям - 13 см, но в ерекция става само до 16,5-17см. Също ме притеснява и това, че е тънък - 12 см обиколка... Дали ще нарасне още на дебелина и дължина, тъй като 13 см отпуснат си е доста, а да става само 4 см си е доста зле...

  22. #72
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от SmAllViILee
    и момичета НЕДЕЙТЕ да плувате много ;д защото когато ходим много на плуване ставаме по плоски .. сигурна съм .. само не плуване
    Познавам момичета,които ходят мн редовно на плуване,почти всекидневно(даже се състезават) и никак не са плоски. Бих казала плувайте.. защото плуването е много полезен спорт,не получаваш травми от него,всички мускули се раздвижват,извайваш страхотна фигура и съответно изправяш гръбначния стълб. А и е много здравословно,защото се увеличава капацитета на белия дроб.
    Аз почнах да тренирам плуване редовно и съм страшно доволна!

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  23. #73
    Здравейте! Искам да ви питам дали има шанс скоро да ми порасне брада?
    На 15г. съм, окосмен на всякъде, където трябва да е окосмен един мъж, освен по лицето. По краката съм като Кинг Конг, по ръцете също. По корема и гърдите имам много, но още са малки. Aко някой може да ми отговори, моля да го направи!

  24. #74
    Здравейте ! Значи не съм сигурен (надявам се да е така) , но имам съмнения за закъснял пубертет. На 15 години съм и след 1 месец навършвам 16 и в последно време дръпнах на височина (1.75см.) , имам косми под подмижницата и над пишката но не много и пишката в ерекция ми 10 сантиметра и се притеснявам малко ... също като свървам излиза едно прозрачно и лепакава течност .. някой може ли да ми каже дали товаа е закъснял пубертет или сега навлизам в него ?

  25. #75
    Здравейте!Аз съм на 11 години , но не раста.Моите съученички са много по-високи от мен и даже повечето ми казват че съм много ниска.На мен просто не ми е приятно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си