.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 107
  1. #76
    Просто ми е чудно защо не раста.

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от Djesikapp
    Здравейте!Аз съм на 11 години , но не раста.Моите съученички са много по-високи от мен и даже повечето ми казват че съм много ниска.На мен просто не ми е приятно.
    Може би сега навлизаш в пубертета и все още си ниска, но не се притеснявай. Има време докато станеш на 18 и сигурно до тогава ще си порасла на височина .
    Ако взимах по 1 лев всеки път ,в който се смеех до сега да съм милиардерка.. : ))

  3. #78
    Здравейте .. искам да попитам възможно ли е растежа на бюста да спре заради притискане от сутиена .. или нещо подобно ?

  4. #79
    бравооо !!!!

  5. #80
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от magituyu
    Здравейте .. искам да попитам възможно ли е растежа на бюста да спре заради притискане от сутиена .. или нещо подобно ?
    Притискане ? Купи си този,който ти е точен,а не по-малък. Иначе това са пълни глупости,че сутиена спира растежа на гърдите.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #81
    az sam na 15 g a grudnata mi obikolka e 75sm.drugite mi priqtelki sa dosta po razviti pritesnqvame se dali vaipshte shte se razviq oshte.

  7. #82
    weronika12 споко! Имаш още 5 години да се развиваш Има време. Всеки с гените си все пак.

  8. #83
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от weronika12
    az sam na 15 g a grudnata mi obikolka e 75sm.drugite mi priqtelki sa dosta po razviti pritesnqvame se dali vaipshte shte se razviq oshte.
    А жените в семейството с какъв бюст са ? Защото по-голяма роля играят гените. Та ,както и да е. Не бива да се сравняваш с приятелките ти. Всеки човек си е СТРОГО ИНДИВИДУАЛЕН.Всеки се развива различно. Спокойно и на теб ще ти пораснат , всичко с времето си.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  9. #84
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Цитирай Първоначално написано от weronika12
    az sam na 15 g a grudnata mi obikolka e 75sm.drugite mi priqtelki sa dosta po razviti pritesnqvame se dali vaipshte shte se razviq oshte.
    А жените в семейството с какъв бюст са ? Защото по-голяма роля играят гените. Та ,както и да е. Не бива да се сравняваш с приятелките ти. Всеки човек си е СТРОГО ИНДИВИДУАЛЕН.Всеки се развива различно. Спокойно и на теб ще ти пораснат , всичко с времето си.
    =D>
    Music <3

  10. #85
    Здравейте! На 14 години /момче/ съм и нямам нито косми под мишницата, нито по ръцете и краката, само при тестисит имах, но ги обръснах, защото много топло ми ставаше, а и станаха огромни. Висок съм 1.60 като майка ми е 1.62, а баща ми 1.70. Всички от родата ми са ниски, но дали имам някакъв шанс да порастна като се занимавам с лостове? Другото, което е освен космите по тестисите и спермата нямам други признаци, че съм в пубертета, а направих 14 миналият Декември. Трябва ли да се претиснявам или просто съм с закъснял пубертет?

  11. #86
    Браво,доста полезно!
    Не ми пука какво мислят за мен хората.Важно ми е какво мислят за мен,хората които аз държа на тях!

  12. #87

    Проблем с тестисите

    Здравейте !
    Имам един въпрос.... Незнам защо но имам съмнение че преди една година съм получил торзио или нещо подобно.... Симптомите ми са следните(ако може да ги нарека симптоми) левият тестис е малко по надоло от десния и мога почти да го завъртя на 360 градуса след което в рамките на няколко секунди тои заема нормална позиция нямам болка нито оток просто ме притеснява това нещо с вртенето.....!

  13. #88
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812

    Евала,евала за темата,евала,супер е,СУПЕРррр

  14. #89
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    weronika12: Не се притеснявай. Ти тепърва почваш да се развиваш, така че спокойно. Не се сравнявай с приятелките си. Не сте еднакви с тях, нали? Не бива във всяко едно отношение да се сравняваш с тях и да си създаваш излишни комплекси.

    02martoszz: Спокойно. При някои е така. Аз познавам момче, което е на 16 - 17 някъде, но все още не е окосмен. Все едно има бебешка кожа.

  15. #90
    Ами аз съм момче на 12 и съм точно 40 килограма, момичетата са по слаби от мъжете (макар че аз още съм лапе) :Д пък и момчетата харесват слаби момичета [/I]
    Цитирай Първоначално написано от charovnicata91 Виж мнението
    Нормалноли е на 17 години и да съм толкова слаба 42кг.

  16. #91
    Абе аз ли нещо съм сбъркан?За 2 години израстах с може би 20 см на височина и в същото време долу в гащите си се развих напълно нормално.Даже ми се появиха стрии по колената и лактите .За сметка на това пък съм много слаб- 15кг по-малко от нормалното за моите години и ръст

  17. #92
    имам малко косъмчета между носа и горната устна (мустак) (момиче съм) мисля че не се виждат и не съм ги махала тия тъпаци от моя клас постоянно се подиграват на другите по-големи (и момичета и момчета) че имат притеснявам се дали и на мен ще почнат да ми се подиграват а не искам да ги махам защото ще станат мн твърди

  18. #93
    Цитирай Първоначално написано от sladki6_love Виж мнението
    имам малко косъмчета между носа и горната устна (мустак) (момиче съм) мисля че не се виждат и не съм ги махала тия тъпаци от моя клас постоянно се подиграват на другите по-големи (и момичета и момчета) че имат притеснявам се дали и на мен ще почнат да ми се подиграват а не искам да ги махам защото ще станат мн твърди
    Напълно естествено е. Забелязва се повече на момичетата с по-тъмни косми и повече окосмение. Не си ги махай все още. Ако имаш някакво смущение пробвай да ги покриваш с базата и ФДТ и пудрата (ако се гримираш). Винаги има безупречен ефект, ако се гримираш правилно (цветово, количествено и технически).

  19. #94
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Темата е хубава положил/а си коджа труд ама не всичко е верно на 13 години кура ми беше космат.Тогава за пръв път
    е*ах а и еякулацията при мен почна на 12 а не на 14 както пише.Поздрави НИСАН

  20. #95
    Много хубава тема.Даде ми отговор.

  21. #96
    s0k4e97
    Guest
    Нормално ли е да ме боли всичко от разтежа ?

  22. #97
    stefanhristof
    Guest
    zdraveite az sam na 14 godini i penisa mi okolo 2-3 sm normalno a nadurven e okolo 9 sm a osven tova dosega ne sam izpuskal sperma pls pomosht
    Последно редактирано от stefanhristof : 05-03-2015 на 16:46

  23. #98
    Nightmare_
    Guest
    Браво, хубава тема!

  24. #99
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Много полезна информация,само че всеки може да я копне ама да я напише със свой думи не.

  25. #100
    При някои хора пубертетът продължава и след 30 година. Това означава че продължават да излизат пъпки.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си