.

Виж резултатите на анкетата: Политиката на коя световна сила одобрявате?

Гласували
66. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • САЩ

    8 12,12%
  • Русия

    23 34,85%
  • ЕС

    16 24,24%
  • Китай

    1 1,52%
  • Индия

    1 1,52%
  • Друга (коя)

    17 25,76%
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 77
  1. #51
    Сър, гласувам за ЕС

  2. #52
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от Бърнард Монтгомъри
    Сър, гласувам за ЕС
    Не е да каже човек, че обичам Русия, но като станаха пожарите тука, ЕС ли ни помогна, или някой друг? А е погрешно да се свързва Русия със ссср. Единственото общо е територията и то естествено не изцяло. Друго много важно нещо е, че в момента руснаците имат, смея да кажа, най-силното националистическо движение в света и започват да се връщат малко по малко към православието (което е супер важно). За това ако ми опрете пистолет в главата и ми кажете да избирам, вероятно бих избрал Русия.

  3. #53
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от loyal_88
    Цитирай Първоначално написано от Бърнард Монтгомъри
    Сър, гласувам за ЕС
    Не е да каже човек, че обичам Русия, но като станаха пожарите тука, ЕС ли ни помогна, или някой друг? А е погрешно да се свързва Русия със ссср. Единственото общо е територията и то естествено не изцяло. Друго много важно нещо е, че в момента руснаците имат, смея да кажа, най-силното националистическо движение в света и започват да се връщат малко по малко към православието (което е супер важно). За това ако ми опрете пистолет в главата и ми кажете да избирам, вероятно бих избрал Русия.
    Сериозно братле..ти да не си Божи пратеник?!?!Твърде си посветен за да пишеш в тая дупка...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  4. #54
    По-добре той отколкото.......Juden.....
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  5. #55
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386
    Ами само може да ме радва това, че не само аз съм на тая позиция. А нещата, които драскам са си просто мои убеждения и по никакъв начин не претендирам да разбирам материята повече, отколкото останалите.
    ПП. Тая вечер ми беше малко тежичка, че едно приятелче празнува имен ден с малко закъснение за това мисля да се полагам. Утре ако не ми се е сцепила главата от болка и не съм си издрайфал червата ще си продължим дискусииките
    Айде от мене толкоз. Лека

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от Adolf Hitler
    Das Reich!
    Yeah...in your wet dreams

  7. #57
    Подкрепям loyal_88.
    Десет божи заповеди за националистите

    И ДЕТЕТО И СТАРИКА, ВСИЧКИ СРЕЩУ БОЛШЕВИКА!

  8. #58
    СЛАВА РОССИИ : - ) Русия е била , е и ще бъде най - великата световна сила =D> Това ,че 98% от медиите са съдържавани от чифути и манипулират обществата и изобразяват руснака като мизерник , битов алкохолик НЕ ЗНАЧИ че той е такъв. Тези дето се кефят на сащ са до долу =D>
    Ще видите , че не САЩ , нито ЕС ще ни оправят. ЗА голяяяяямо мое съжаление - ние просто няма да се оправим....и ето защо:

    Всеки иска да оправи България , но като дойде на власт и види колко може да вземе изведнъж му става през кура за България и българите ... Сънародниците ни грабят от нас. Циганите грабят от нас. Турците СЪЩО грабят от нас......Дори и сега някой от нас да искат да оправят страната .... като дойдат на власт се отказват от тези си свой желяния....Става още по мизерно....Следващите хора в власта също искат да оправят страната в началото....Но и те виждат....Че могат да грабят....Безнаказано...Те също започват едни кражби иииии.....Надявам се виждате някаква безкрайна пагубна верига . За жалост това е .

    НИЕ сме си виновни за това което написах по горе... Но също така за мизерията ни има и други причини.

    Циганите също така са виновни... Помислете само сега в България има поне 1 милион ( не знам точните данни , но поне милион има !!!) безработни цигани и други цветнокожи които всеки ден се хранят , пият вода , консумират електричество и се обличат. Те не правят нищо ползено. Помощите им идват от нашите данъци. Грабят от нашата собственост.....Помислете само ако ги нямаше ние щяхме да живеем с 1/6 по добре.....


    Според мен няма оправия обаче. И затова ще видя какво ще стане още 5 години и ако до тогава няма никакви изгледи да се оправят нещата на някъде , ще избягам в Русия. Сега уча сериозно Руски и се надявам там да намеря реализация на способностите си


    Многоооо се отклоних от темата , но поне изказах мнението си.

    На тези който ще ме критикуват за правописа ми ще кажа да ми целуват мъжкия полов орган

    И така като за финал Слава на братушките.
    И пожелавам смърт за цифурите , циганите и турците... Ама и негрите да умират бе..
    Не смятам , че поста ми трябва да бъде цензуриран. Аз пожелавам смърт , но не съм изяснил каква . е пожелавам им добра смърт. лека им пръст. Яко нали . се някак мога да мина покрай правилата ?



    пс1 пиян съм и мислте ми не са подредениии хзхХзХХХхахахахахах като изтрезнея утре може и да пиша пак. айде лек ден.

  9. #59
    Индия wtf?!

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  10. #60
    Ами цар Борис III има една известна фраза: "Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Все сме заставали зад някоя сила, и в крайна сметка все са ни е*али. За това не трябва да подражаваме на някоя страна, нито да се обвързваме прекалено много, освен ако нямаме голяма полза, а да гледаме себе си.
    Браво! 100% съгласен.

  11. #61

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Интернационал
    Мнения
    245
    Цитирай Първоначално написано от Modern swinger
    Индия wtf?!
    Индия е поробена от империалистите!
    Затова залагам на Китай
    ПРОЛЕТАРИИ - ОБЕДИНЕТЕ СЕ !

  12. #62
    Обединени Арабски Емирства

  13. #63
    Аватара на hacshepsut
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София-град
    Мнения
    39
    България и Русия винаги са били,са и ше си останат братя!
    Mad

  14. #64
    Третият Райх!!! =D>
    Meine Ehre heisst Treue!

  15. #65
    От тия ми е все едно,зад всичките стоят богоизсраните люде...........
    Слава България!
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  16. #66
    ДА ЖИВЕЕ САЩ!
    Другите (Русия,Китай) са мръсни комунистически отрепки!

    "Evil is powerless, if the good are unafraid."
    - Ronald Reagan, 1981

  17. #67
    На първо място - ЕС

    На второ място - Русия

    Бай дъ уей в Русия вече не се практикува комунистическия режим.

  18. #68
    Ебави у тапаците,америка,Германия, усия.....Тех едни ги контролират!
    Велика България!
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  19. #69
    Русия
    Oomph!

  20. #70
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Майка България !
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  21. #71
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537
    РУСИЯ


    Иванчо имал странна болест-всеки път когато запалел цигара пред баща си му потичала кръв от носа...

  22. #72
    Аватара на Dgaduin
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    159
    Ми Русия и ЕС ама ЕС малко по ми допада.
    All I hear is "Burn!
    __________________________________________

    Досадни съфорумници - НЕ ЧЕТЕМ ! !

  23. #73
    CCCP™ (някои си мислят 4е се е разпаднал но аз знам 4е не е така )

    Но иначе скоро Китай става, няма кво да се прави!

    Времето на американците е свършило отдавна...

    Strike a Fatal Blow
    Feel the last beat of your heart
    The Sword Sings of Death...


  24. #74
    Цитирай Първоначално написано от АМЕРИКА над всичко
    ДА ЖИВЕЕ САЩ!
    Другите (Русия,Китай) са мръсни комунистически отрепки!
    Изчакай о6те не повече от 10 години - ще видиш какво става със така любимата ти държавица САЩ!

    Strike a Fatal Blow
    Feel the last beat of your heart
    The Sword Sings of Death...


  25. #75
    es do 10-11 godini 6e se razpadne

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си