.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1

    Кой заради какво е почнал цигарите

    Nz koi zaradi kakvo gi e po4nal no az li4no gi po4nah zaradi nervi i mi beshe mn interesno dali ima mn hora koito pushat i sa po4nali da pushat zaradi nervi

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    ami pove4eto po4vat ot gazariq ama posle se pristrastqvat az se radvam 4e ne po4nah

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    РуСеЕ - Това е градът ! :)
    Мнения
    21
    цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко )

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от -=[Mi$hone
    =-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко )
    =D> =D> =D>

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от -=[Mi$hone
    =-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко )
    nay nakraq edin 4ovek da misli kato men

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    почнах ги от простотия ! от кво може маина !!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от -=[Mi$hone
    =-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко )
    хах баш от тревата не... ама си е добро

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Ами по4нах покрай едни приятели. Първо дори не си купувах, даваха ми. Докато един ден не си купих първата ли4но моя кутия и всъщност разбрах, 4е съм се зака4ила.
    Абе кофти работа са цигарите. Спрях ги за 6 месеца, после заради проблеми с гаджето.. или бившия по-то4но ги по4нах пак. И сега в общи линии си пуша поне по кутия на ден и съм си доволна. Нищо, 4е са гадни и вредни. То пък какво ли не е ве4е

    Робинята на Quench

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 375
    помня ли..
    Take off your clothes...relax on your bed,close your eyes and open your legs..as much as you can..it's time for......PAMPERS ..xhayx

  10. #10

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    РуСеЕ - Това е градът ! :)
    Мнения
    21
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    Цитирай Първоначално написано от -=[Mi$hone
    =-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко )
    хах баш от тревата не... ама си е добро

    да ама с тез манги дет ще ги дам за една-две саски, мога да си зема 2-3 кутии тютюн за наргиле и да са разбия кат мърша... ем и бая време ще има да пафкам...
    но се пак въпрос на избор кой както иска да се трови

  11. #11

  12. #12
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Emi po4nah gi 6ot mnogo moi fr pu6at

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от mon4eto
    Emi po4nah gi 6ot mnogo moi fr pu6at
    Много глупава причина!
    Да пушиш, защото и другите го правят?

    А ако тези твои приятели решат да се самоубият, защото разбираш ли не им се живее и ти ли ще го направиш?
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  14. #14
    миии щото съм зле
    то в самото начало още трябваше да се спра, ама..късно, късно

    въпреки, че сега съм обещала да не пуша, карам само на 1-2 цигари на ден, намалявам ги

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  15. #15
    Вчера седнах да направя едни прости сметки.Тате пуши от 8ми клас.Ся е на 46г. пуши по една кутия на ден.
    От няколко години пуши Виктори .
    Като се направят малко сметки и при средна цена на една кутия цигари 2.50лв -> за тия години той е похарчил 28287.5лв.
    Направете си сметката за какво говорим.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Цитирай Първоначално написано от AnTiBuLLsHiTs
    Вчера седнах да направя едни прости сметки.Тате пуши от 8ми клас.Ся е на 46г. пуши по една кутия на ден.
    От няколко години пуши Виктори .
    Като се направят малко сметки и при средна цена на една кутия цигари 2.50лв -> за тия години той е похарчил 28287.5лв.
    Направете си сметката за какво говорим.
    ПРеди цигарите бяха мнооого по ефтини
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  17. #17
    emi az p1rvo si bqh drapvala ama posle ne6tu super mnoo se bqh qdosala i zapalih edna i ot togava po4nah da si kupuvam cigari i sq pu6a po edna kutiq na den i nemoga gi spra 6tot 1 den kat ne pu6a i otka4am

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от -=[Mi$hone
    =-]
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    Цитирай Първоначално написано от -=[Mi$hone
    =-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко )
    хах баш от тревата не... ама си е добро

    да ама с тез манги дет ще ги дам за една-две саски, мога да си зема 2-3 кутии тютюн за наргиле и да са разбия кат мърша... ем и бая време ще има да пафкам...
    но се пак въпрос на избор кой както иска да се трови
    прав си цигарите са 2-3 леа аз за 2 леа си зиам 50 грама за наргилето мармалад

  19. #19
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    ami zaradi priqtelite mi

  20. #20

    Re: Кой заради какво е почнал цигарите

    Цитирай Първоначално написано от _Lq_Lq
    Nz koi zaradi kakvo gi e po4nal no az li4no gi po4nah zaradi nervi i mi beshe mn interesno dali ima mn hora koito pushat i sa po4nali da pushat zaradi nervi

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
    Същото и при мене...

  21. #21
    Фен Аватара на bruteca
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ghetto Sofia
    Мнения
    189
    Почнах е така изведнъж добре че спрях
    There`s gonna be a million people that love`s me there`s gonna be a billion people that hate`s me. I`m gonna concentrate on those who care about me and keep steppin...

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от bruteca
    Почнах е така изведнъж добре че спрях
    Браво Браво

  23. #23
    Фен Аватара на bruteca
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ghetto Sofia
    Мнения
    189
    Цитирай Първоначално написано от fuckface
    Цитирай Първоначално написано от bruteca
    Почнах е така изведнъж добре че спрях
    Браво Браво
    Ти тихо ебано лице
    There`s gonna be a million people that love`s me there`s gonna be a billion people that hate`s me. I`m gonna concentrate on those who care about me and keep steppin...

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от style_hip_hop
    Ами заради приятелите ми
    EMO - Емоционално Малтретиран Олигофрен

  25. #25
    pff po4nah gi predi dve god. i 4esno kazano naistina si be6e gazariq a i kompaniqta mi be6e takava! ama sq sajalqvam zakfo izob6to sam gi po4vala
    da ObiIi4A6 znA4iI dA bOlI, ZatoVa nE obiIi4aI A sAmo EbI!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си