.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Най-некадърен политик

    Вие сте.

  2. #2
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Определено Жан Виденов е шампиона
    Но има и доста други..днешните например

  3. #3
    hahahhamn sam zle s politikata i shte si mal4a

  4. #4
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386
    Аз па не се сещам за кадърен...

  5. #5
    ama to ima li kaduren politik
    По-добре да изгубиш една минута от живота си от колкото да изгубиш живота си за една минута

  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Интернационал
    Мнения
    245
    Иван Костов, Филип Димитров, Христо Кирчев и много други седесари и фашисти
    ПРОЛЕТАРИИ - ОБЕДИНЕТЕ СЕ !

  7. #7
    Голям фен Аватара на Communist
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Earth
    Мнения
    733
    Симеон Кобурготски
    Крадец на народни земи и имоти
    Ако не знаеш - ще те научим!
    Ако не можеш – ще ти покажем!
    Ако не искаш - ще те принудим!


    Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

  8. #8
    Костов и Сидеров.
    За вторият не знам... къде се бута, той е журналист...

  9. #9
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от MegabytE
    Костов и Сидеров.
    За вторият не знам... къде се бута, той е журналист...
    Костов пък какво некадърно е направил?
    Чакам точни обяснения!

  10. #10
    Кънчев и Доган +всички комунисти и евреи
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Цитирай Първоначално написано от MegabytE
    Костов и Сидеров.
    За вторият не знам... къде се бута, той е журналист...
    Костов пък какво некадърно е направил?
    Чакам точни обяснения!
    Приватизира цялата страна.
    Мин. 10% е от неговото правителство.
    Заряза медиците в Либия.
    г. Костов в качеството си на министър на финансите в правителството на СДС писмено разрешава на фондация „Сапио“ една седмица да осъществява безмитен внос на стоки. Фондацията е собственост на бившия СДС-депутат от Великото народно събрание Ясен Златков. Въпреки, че разрешението е парафирано като „еднократно, по изключение“, фондацията го размножава и с него внася няколко големи пратки. Бившият парламентарист успява да внесе в България стоки за около 5 милиона долара.
    През 1994 г. е съставена анкетна комисия към Народното събрание, която установява, че фондация „Сапио“ е нанесла щети на държавния бюджет от невнесени акцизи, мита и данъци в размер на 338 498 022 тогавашни лева, равностойни на 13 540 000 долара.

  12. #12
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Нещо много издребняваш....
    Аз ако тръгна да говоря за измамите на 45год. управление на БКП и после Луканов, Виденов няма да ми стигнат 10 страници

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Нещо много издребняваш....
    Аз ако тръгна да говоря за измамите на 45год. управление на БКП и после Луканов, Виденов няма да ми стигнат 10 страници
    Какво Виденов ? Върна дълговете на България, имаше инфлация, а Костов подмами народа на бунт.

  14. #14
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от MegabytE
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Нещо много издребняваш....
    Аз ако тръгна да говоря за измамите на 45год. управление на БКП и после Луканов, Виденов няма да ми стигнат 10 страници
    Какво Виденов ? Върна дълговете на България, имаше инфлация, а Костов подмами народа на бунт.
    Ако не забелязваш отново сме пред бунт

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Цитирай Първоначално написано от MegabytE
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Нещо много издребняваш....
    Аз ако тръгна да говоря за измамите на 45год. управление на БКП и после Луканов, Виденов няма да ми стигнат 10 страници
    Какво Виденов ? Върна дълговете на България, имаше инфлация, а Костов подмами народа на бунт.
    Ако не забелязваш отново сме пред бунт
    Ако не забелязваш пак СДС-то ще провалят 15г усилия...

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    За мен господин Виденов все още е номер едно, въпреки че настоящото правителство е достоен опонент.

    Тук обаче си задавам и въпроса, кое правителство или в частност политик можем да го наречем успешно? Мнения?

  17. #17
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Жан Виденов и Любен Беров.


    ^ И не мисля, че сегашното правителство е зле. Що годе нормално е.

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Жан Виденов и Любен Беров.


    ^ И не мисля, че сегашното правителство е зле. Що годе нормално е.
    Възлагах много надежди на него, но уви- нищо хубаво не се е случило. Какво се обещаваше? Незабавно изтегляне на контингента ни от Ирак- случи ли се? Социална политика?- Нищо общо. В държавния сектор какво се подобри?- Нищо. Но! Промяна ще има- въвежда се плосък данък! Най- голямата обърквация ще е догодина- гарантирам го! С какво ще запомня това правителство?- с един безличен премиер, 5 СЕДМИЧНА и все още незавършила СТАЧКА !!! 5 седмици! Въпреки че подкрепям учителите в техните искания, много са примерите за подобни стачки, приличащи вече на гражданско неподчинение в Европа и САЩ и изхода от тях

  19. #19
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Всъщност плоския данък и цялата икономика е доста сложна работа, която не разбирам почти нищо, но смятам, че точно той е едно от умните неща, които направи правителството, въпреки че е непопулярен сред хората. Мога да ти обясна защо, ако искаш. Едит: но предпочитам да не го правя.

  20. #20
    в момента сичките са некадърни...

  21. #21
    Филип Димитров - нааай-некадърния на всички времена...
    значи не може да създадеш ликвидационен савет който да сабори нареже и изобщо ликвидира всичко направено от соцеализма....
    до колкото знам над 1000 комбаина са нарезани само до на дядо ми селото при това комбайни от държавния резерв...
    също се говори че се е раззхождал гол из парламента и разправя ми и така никои нема дакаже...

    за Костов.... тои само руши тоя човек сичко разпродаде и разруши че да го купи пак с % за него....
    мноиго е кадърен но е вреден...
    Един живот Една борбЪ
    Бира и шкмбе ЧорбЪ

  22. #22
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Жан Виденов и Любен Беров.


    ^ И не мисля, че сегашното правителство е зле. Що годе нормално е.
    Възлагах много надежди на него, но уви- нищо хубаво не се е случило. Какво се обещаваше? Незабавно изтегляне на контингента ни от Ирак- случи ли се? Социална политика?- Нищо общо. В държавния сектор какво се подобри?- Нищо. Но! Промяна ще има- въвежда се плосък данък! Най- голямата обърквация ще е догодина- гарантирам го! С какво ще запомня това правителство?- с един безличен премиер, 5 СЕДМИЧНА и все още незавършила СТАЧКА !!! 5 седмици! Въпреки че подкрепям учителите в техните искания, много са примерите за подобни стачки, приличащи вече на гражданско неподчинение в Европа и САЩ и изхода от тях
    Въпреки, че съм бъдещ педегог не одобрявам действията на учителите. Правителството е право в случая. Ако удволетвори техните искания, ще се разбунтуват и други съсловия. Ще трябва да се вдигнат много заплати. Пари? Няма пари и ще трябва да се емитират. Какво следва-хиперинфлация, за която ще се обвини пак правителството. И пак никой няма да е доволен, защото заплатите няма да са адекватни. да си го кажем направо-учителите "произвеждат" кадри, без които не може. Но те не създават реален БВП. Държавата да подпомага секторите, които правят парите, а после ще има за всички останали.

    А по темата.............и аз да съм във властта и аз ще взема. 3-ма свестни политицизнам аз-Ренета Инджова, Георги Първанов и баба Мозер. Всички други са маскари.
    П.С. всъщност плоският данък е рай за мен, защото баща ми е с високи доходи и 1/3 от заплатата му отива за данъци. сега ще са значително по-малко.
    Но реално това противостои на основите на социалната държава(преразпределение от богатите за бедните). Нещо не ми се вързва плосък данък и БСП.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от kolinzo
    всички фашисти,комунисти и нацисти.
    Ахахаха да ти ебем майката проста
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  24. #24
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Всички през последните 64 години.
    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  25. #25
    Иван Костов на майкаму в газа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си