.

Виж резултатите на анкетата: Коя мусака е по-добра?

Гласували
19. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Нацистската

    9 47,37%
  • Комунистическата

    2 10,53%
  • Муската е плод на долна пропаганда!!!

    8 42,11%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215

    Очерк за раздел "Политика"

    Те така
    Вместо да речете, хей, супер, имаме си раздел Политика, хайде да обсъдим политиката - поне като селски дървени философи да бехте го сторили

    Вие кво, написахте 20 реваншистски теми, изпълнени с реваншистски мнения, с обиди и простотии

    Което демонстрира респ. нивото на съответните автори - да, тук храня и леви, и десни, и широки, и тесни

    Та, например тема "Да обсъдим национал-социализма"
    обсъждането би следвало да се насочи към разграждане на обема на понятието до базовите му логически и абстрактни структури, след което те да се разгледат като система, като участващите в обсъждането да имат право на негативни и позитивни изказвания, подкрепени с факти от действителността

    за да го преведа за кухи глави - тва значи, че псуването, "ако"-тата и ваденето на кирливи ризи, заплахите с физическа саморазправа и пр. не могат да бъдат употребявани като аргументи

    което май ви оставя в положението, че можете да пишете постове с по 1-2 думи и по един препинателен знак

    Тема "Расизма - слаби и силни страни"
    Започва с анкета от типа на: Какво мислите за расизма:
    1/ копелеее, тва е хипер-мега-супер яко, разбива ме, само яките хора му се кефят, йееее
    2/ еми аз съм тъп, затва не ме кефи

    хмм, интересен избор за анкета, но хайде да разгледаме по-долу

    предполага се, че това трябва да е ДИСКУСИЯ - но не би - отново виждаме развяване на насрани гащи като боен байрак и от двете страни

    Честно, чудя се дали да продължавам темата

    Абхе все пак, и вие отговорете на моята анкета
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  2. #2
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Чувствам се оскърбен

  3. #3
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Чувствам се оскърбен


    your misery amuses me

    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  4. #4
    не подкрепям никакви пропаганди и компании
    като говорим за национализъм не може да се каже че някаква от системите е идеална , винаги и навсякъде има корупции от всякакъв вид..
    ..макар, че при Ленин това беше по-минимум, но не искаме да живеем при такъв режим нали? Макар, че ако бяхме, вярвам, че щяхме да завоюваме света... или да умрем ...
    и с ръка на сърце никой не може да каже какво би станало
    Почти никога не преглеждам същата тема 2 пъти!
    За въпроси - ЛС
    ---------------------------------------------------

  5. #5
    а като говорим за "храненето" предпочитам да не са леви и да са по-теснички
    Почти никога не преглеждам същата тема 2 пъти!
    За въпроси - ЛС
    ---------------------------------------------------

  6. #6
    Аватара на Eрнст Баркман
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Кисдорф Третият Райх
    Мнения
    187
    национализъм
    http://zazz.bg/play:ac0692f8
    Meine Ehre heisst Treue !

  7. #7
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Нацистката мусака води убедително... \/

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Utopian future state
    Мнения
    66
    В този раздел няма място за аполитични старчета!

  9. #9
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Ми така е. Навремето когато комунистите, нацистите и всичките му там групички се брояха на пръсти и реално бяха такива, за каквито се пишеха ставаха някакви дискусии, ама тук става някаква пародия.

    Поне взе да ми става забавно.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от Българска SS легия
    Анархисте, за какво идваш да спамиш?!
    Цитирай Първоначално написано от Fascist
    Към автора - много си тъп бе




    вие не спамите, нали? никога..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  11. #11
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от Totalitarianist
    В този раздел няма място за аполитични старчета!
    А може би "аполитичните старчета" имат основание да са такива? И бтв подписа ти е смешен, но това май го знаеш

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    112
    Мене пък ме забавлява. Това е, а дали има смисъл - нямаше да ми е забавно ако имаше. Важното е да се изтрепвате тука, а ако някой си мисли, че постига нещо в споровете си с деца ... Няма значение, явно при някои това е хоби и така си разведрява цикларското ежедневие.
    I’m gonna put on a iron shirt, and chase satan out of earth I’m gonna send him to outa space, to find another race...

  13. #13
    ^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    112
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    ^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....
    Е аз не съм виновен, че си импотентен. Забавлява те ама не те дърви, така ли ? Аз да съм казал, че ме дърви. Казах, че ме забавлява пък това, а пък за това, че имаш неосъзнати перверзни фантазии не съм виновен. Ако действиетелно мастурбираш на постовете на останалите ти препоръчвам да с епрегледаш. Лечението ще е препоръчително. А пък ако го даваш толкова ербап ще ти пратя и своя снимка да мастурбираш, ако естествено пратиш ми някоя снимка на майка ти в замяна. Ама вече станах прекалено дълъг в обобщенията, но знам че ако не ти бях обърнал внимание нямаше да имаш материал за тази вечер.

    Лека и доходна ти желая и да не забравиш да се обършеш, че не е хубаво да си облят в собствен сос. А и да не забравиш да се огащиш когато станеш.

    I’m gonna put on a iron shirt, and chase satan out of earth I’m gonna send him to outa space, to find another race...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от ThankYouVeryMuch
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    ^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....
    Е аз не съм виновен, че си импотентен. Забавлява те ама не те дърви, така ли ? Аз да съм казал, че ме дърви. Казах, че ме забавлява пък това, а пък за това, че имаш неосъзнати перверзни фантазии не съм виновен. Ако действиетелно мастурбираш на постовете на останалите ти препоръчвам да с епрегледаш. Лечението ще е препоръчително. А пък ако го даваш толкова ербап ще ти пратя и своя снимка да мастурбираш, ако естествено пратиш ми някоя снимка на майка ти в замяна. Ама вече станах прекалено дълъг в обобщенията, но знам че ако не ти бях обърнал внимание нямаше да имаш материал за тази вечер.

    Лека и доходна ти желая и да не забравиш да се обършеш, че не е хубаво да си облят в собствен сос. А и да не забравиш да се огащиш когато станеш.

    И се мислиш за оригинален......Не бастуне аз нямам проблеми пишката ми става и няма причини дапиша теми от рода:Не мога да си го оголя,25см,малък ми е.......По-скоро така като гледам ти се кефиш на подобни теми
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  16. #16

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    112
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    Цитирай Първоначално написано от ThankYouVeryMuch
    Цитирай Първоначално написано от NSDAP
    ^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....
    Е аз не съм виновен, че си импотентен. Забавлява те ама не те дърви, така ли ? Аз да съм казал, че ме дърви. Казах, че ме забавлява пък това, а пък за това, че имаш неосъзнати перверзни фантазии не съм виновен. Ако действиетелно мастурбираш на постовете на останалите ти препоръчвам да с епрегледаш. Лечението ще е препоръчително. А пък ако го даваш толкова ербап ще ти пратя и своя снимка да мастурбираш, ако естествено пратиш ми някоя снимка на майка ти в замяна. Ама вече станах прекалено дълъг в обобщенията, но знам че ако не ти бях обърнал внимание нямаше да имаш материал за тази вечер.

    Лека и доходна ти желая и да не забравиш да се обършеш, че не е хубаво да си облят в собствен сос. А и да не забравиш да се огащиш когато станеш.

    И се мислиш за оригинален......Не бастуне аз нямам проблеми пишката ми става и няма причини дапиша теми от рода:Не мога да си го оголя,25см,малък ми е.......По-скоро така като гледам ти се кефиш на подобни теми
    Понякога не може да прикриеш някои проблеми, дори да не пускаш такива теми.

    Аз се оттеглям защото си лягам.

    А ако имаш проблеми пробвай с 'диазепам' и много алкохол. Помага безотказно.

    Лека.
    I’m gonna put on a iron shirt, and chase satan out of earth I’m gonna send him to outa space, to find another race...

  17. #17
    ^^ Пак не каза нищо смислено
    Тук няма ли ignore?
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  18. #18
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    аполитичен???? пахахахахахахаха

    обожавам логиката на 12-годшините хлапета

    иначе потвърдихте това, що написал съм в първото си мнение

    че тикви сте без семе вътре или ако го имате, то е прогнило


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си