.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Кой ще е новия кмет според вас ?

    Кой ще е новия кмет според вас ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    момче от село ще е, щти кажа

  3. #3
    Предполагам,че пак Бойко Борисов.

  4. #4
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Бих предпочел Займов.

  5. #5
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    кмет на кое?
    Boots and braces don't make racists!

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Utopian future state
    Мнения
    66
    Кмета трябва да се назначава от Вожда, изборите са глупава работа

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    на Свищов ще е пак същия, въпреки че аз няма даси дам гласа за него. Просто няма рвеална алтернатива, въпреки че ни закопа града в такива заеми, че не е истина. Станислав Благов се казва.
    За София сигурно питаш- Бойко борисов има ли алтернатива? Аз не виждам сред кандиатите такава, въпреки ч аз лично не мога да го трая и ми е адски антипатичен.

  8. #8
    Кажи знаеш ли кой е на Замов дядо му?

  9. #9
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от http
    Кажи знаеш ли кой е на Замов дядо му?
    Стига с това бе едно и също повтаряте всички.
    Човека си каза истината за дядо му, че е не е бил такъв, но дори и да е...
    Значи ти си точно копие на дядо си така ли???

  10. #10
    Всички проучвания сочат към Бойко Борисов, тъй че си оставаме май със същия кмет...сигурно и без балотаж ще минем тая година

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от victimofpain
    Всички проучвания сочат към Бойко Борисов, тъй че си оставаме май със същия кмет...сигурно и без балотаж ще минем тая година
    Може ако минете без балотаж, да избирате и правителство предсрочно...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Българска SS легия
    а в Бургас - Йоанчо. Всичко е нагласено, просто нямам думи....
    Пепел ти на устата - ако тоя ни е кмет още един мандат, аз се изнасям от Бургас.Аз ест нямам 18, че да гласувам,обаче стискам палци да не е Йоан или Фуклин (Ваклин Стойновски).Определено съм за Димитър Николов от Герб - най - свестен ми и изглежда,а пък и баща ми го познава.

  13. #13

    Re: Кой ще е новия кмет според вас ?

    Цитирай Първоначално написано от Batko_gesh
    Кой ще е новия кмет според вас ?
    az

  14. #14
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    на Свищов ще е пак същия, въпреки че аз няма даси дам гласа за него. Просто няма рвеална алтернатива, въпреки че ни закопа града в такива заеми, че не е истина. Станислав Благов се казва.
    За София сигурно питаш- Бойко борисов има ли алтернатива? Аз не виждам сред кандиатите такава, въпреки ч аз лично не мога да го трая и ми е адски антипатичен.
    Не мисля, че за пореден път Благов ще стане кмет. Не е направил нищо, което да му гарантира кметския пост и на тези избори (освен ако не е подкупил хората да гласуват за него). Сега е ред на някой друг..
    А за София - може би пак ще бъде избран Бойко Борисов. Бях гледала по вестниците някакво проучване, според което той ще е с най-много гласове.
    You are broken, I can fix you...

  15. #15
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    боли ме хуя...всичките са еднакви
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  16. #16
    За жалост... отново Бойко Борисов, който е просто един сладкодумник... той говори, точно това, което другите искат да чуят (или по точно какво бедните хора искат) Както каза Мартин Заимов: "Аз обичам София, а той властта" Знайте... евентуална победа на Борисов ще го направи следващия премиер на България на парламентарните избори... нещо, от което България само ще загуби... Просто си представете Борисов, бивш бодигард в смокинг на среща на върха на ЕС, не изглежда сериозно, нали... И представете си това далеч ще бъде най-малкото зло!
    Даже и на край света, и в сърцето на врага, твоето име ще се пее, твоето знаме ще се вее. Айде, айде ЦСКА ние в тебе се кълнем, няма да те предадем, ако трябва ще умрем!!!

  17. #17
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от buRn`1n`HeLL
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    на Свищов ще е пак същия, въпреки че аз няма даси дам гласа за него. Просто няма рвеална алтернатива, въпреки че ни закопа града в такива заеми, че не е истина. Станислав Благов се казва.
    За София сигурно питаш- Бойко борисов има ли алтернатива? Аз не виждам сред кандиатите такава, въпреки ч аз лично не мога да го трая и ми е адски антипатичен.
    Не мисля, че за пореден път Благов ще стане кмет. Не е направил нищо, което да му гарантира кметския пост и на тези избори (освен ако не е подкупил хората да гласуват за него). Сега е ред на някой друг..
    А за София - може би пак ще бъде избран Бойко Борисов. Бях гледала по вестниците някакво проучване, според което той ще е с най-много гласове.
    Кой казва, че не е подкупил? но си има твърд електорат, а останалите гласове ще се размият. Аз иначе съм крайно недоволна-8 години ужасна вода, 1 от най-скъпите в страната. Такса смет-най-висока в страната. Да не говорим за цирея и за 5 мил. дългове на общината.............

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от _SL_
    боли ме хуя...всичките са еднакви
    =D>
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  19. #19
    за наистина огромно съжаление ж сф маи ще е Бат Бойко
    Един живот Една борбЪ
    Бира и шкмбе ЧорбЪ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си