.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1

    Какво мислите за Бат Бойко ?

    ???

  2. #2
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    много готин човек, ама му се дразня задето е решил да лиши родното селско стопанство от такъв прекрасен кадър като себе си....

  3. #3
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    По-добре да ни управляват управници свързани с мутрите, отколкото да ни управляват самите мутри.

  4. #4
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Мутра отвсекъде

  5. #5
    айдук,плаче за бесилката........
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  6. #6
    А какво мислие за снощните думи на партията му? Тя е решила да се бори против ДПС и тиглава ламя. Както и се обсъжда евентуално сваляне на правителството при значителна победа за него в София. Признавам че това е политически ход, с цел да кажи гласувайте - ще ви оттърва, но поне да се съзползваме от възможноста...

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Utopian future state
    Мнения
    66
    Национален предател

  8. #8
    За жалост... отново Бойко Борисов, който е просто един сладкодумник... той говори, точно това, което другите искат да чуят (или по точно какво бедните хора искат) Както каза Мартин Заимов: "Аз обичам София, а той властта" Знайте... евентуална победа на Борисов ще го направи следващия премиер на България на парламентарните избори... нещо, от което България само ще загуби... Просто си представете Борисов, бивш бодигард в смокинг на среща на върха на ЕС, не изглежда сериозно, нали... И представете си това далеч ще бъде най-малкото зло!
    Даже и на край света, и в сърцето на врага, твоето име ще се пее, твоето знаме ще се вее. Айде, айде ЦСКА ние в тебе се кълнем, няма да те предадем, ако трябва ще умрем!!!

  9. #9
    да,мутра е ама е голям тигър...нз мен ме радва
    Аз знам не съм идеална..инат съм,устата,реална..наивна,п

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    112
    Според мен е достоен човек каквото и да казват. Сладкодумковци сте вие, които само пишете по форумите. Дайте една сериозна причина, за да казвате че е за бесилото. Най-малко, оправи доста от кочината, в която беше затънала в София. И някак си съм сигурен, че ще е кмет още дълго време.
    I’m gonna put on a iron shirt, and chase satan out of earth I’m gonna send him to outa space, to find another race...

  11. #11
    Ти на колко години си? Не че това има значение, аз съм само на 17 обаче съм сигурен че съм доста по наясно с политиката от теб. Чел сам адски много, интересувал съм се адски много, знам адски много неща в политическия жовот на България... Няма да тръгна да ти обяснявам причините поради които го наричам сладкодумник, но щом не си го забелязал, и да ти обясня... В днешно време в размитите предсстави на българина за политик уцеляват само лъжците и сладкодумниците, а Бат Бойко е и двете
    Даже и на край света, и в сърцето на врага, твоето име ще се пее, твоето знаме ще се вее. Айде, айде ЦСКА ние в тебе се кълнем, няма да те предадем, ако трябва ще умрем!!!

  12. #12
    Бат Бойко е анално податлив.........
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  13. #13
    за да не ме баннат за псувни в форума ще кайа така

    предпочитам тъп комунист отколкото тъпа кука!!!
    Един живот Една борбЪ
    Бира и шкмбе ЧорбЪ

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    112
    Цитирай Първоначално написано от David Villa
    Ти на колко години си? Не че това има значение, аз съм само на 17 обаче съм сигурен че съм доста по наясно с политиката от теб. Чел сам адски много, интересувал съм се адски много, знам адски много неща в политическия жовот на България... Няма да тръгна да ти обяснявам причините поради които го наричам сладкодумник, но щом не си го забелязал, и да ти обясня... В днешно време в размитите предсстави на българина за политик уцеляват само лъжците и сладкодумниците, а Бат Бойко е и двете
    Наблюдавам работата му като кмет. От политика не се интересувам.
    И аз съм на 17. А духа на дискусията е в това да обясниш на някого защо имаш своя позиция. Няма да си изгубиш времето ако се опиташ да ме "светнеш" по въпроса.
    I’m gonna put on a iron shirt, and chase satan out of earth I’m gonna send him to outa space, to find another race...

  15. #15
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Не мога да го трая. Тъп и с високо самочувствие. Типичен селянин.

  16. #16
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Istinski politik i 4ovek koito si izpalnqva obe6taniqta

    Samo Bate Boiko

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от mon4eto
    Istinski politik i 4ovek koito si izpalnqva obe6taniqta

    Samo Bate Boiko
    Кои обещания? С какви обещания дойде като кмет- реши ли проблема с боклука?-не! Направи ли пешеходен мост на орлов мост?-не! Реши ли проблема с кучетата?- не! Обеща, че няма да прави партия, спази ли го?- не!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ThankYouVeryMuch
    Цитирай Първоначално написано от David Villa
    Ти на колко години си? Не че това има значение, аз съм само на 17 обаче съм сигурен че съм доста по наясно с политиката от теб. Чел сам адски много, интересувал съм се адски много, знам адски много неща в политическия жовот на България... Няма да тръгна да ти обяснявам причините поради които го наричам сладкодумник, но щом не си го забелязал, и да ти обясня... В днешно време в размитите предсстави на българина за политик уцеляват само лъжците и сладкодумниците, а Бат Бойко е и двете
    Наблюдавам работата му като кмет. От политика не се интересувам.
    И аз съм на 17. А духа на дискусията е в това да обясниш на някого защо имаш своя позиция. Няма да си изгубиш времето ако се опиташ да ме "светнеш" по въпроса.

    Добре ще ти кажа бързо и накратко няколко негови действия, после ти сам ще си прецениш. Преди 3 дни в шоуто на Цветанка Ризова по Нова, което е преди новините той ясно си преписа на негово име неща в които той дори няма ни най-малка заслуга. Преписа си създаването на проектите и финансирането на новото околовръстно, което е абсолютно невярно! Цялата работа - създаването на проекти, финансиране, всичко е направено от правителството. Въпреки това той каза, че заслугата е негова.... Снощи пък като беше гост в Шоуто на Слави, го попитаха същия въпрос и знаеш ли как отговори: "Околовръстното го правим аз и Станишев" Какво мислиш дали не е нагъл лъжец. Преди година и половина като стана кмет в предизборните му обещания фигурираха неща като: "Ако до Декември 2007 няма създаден завод за преработка на боклуци и складирането им в специални хангари няма да се кандидатирам за кмет" Е има ли такъв завод? Всеки софиянец трябва да е наясно кой ще го управлява, как го управлява а не да оставя всичко в ръцете на неможещи и лъжещи хора. Борисов ако стане премиер ще направи същото като царя... ще обещае да оправи България за 800 дни, а само ще я разруши. Не бъдете повърхности и вниквайте в нещата това е единствения начин да не бъдете лъгани от изкусни лъжци
    Даже и на край света, и в сърцето на врага, твоето име ще се пее, твоето знаме ще се вее. Айде, айде ЦСКА ние в тебе се кълнем, няма да те предадем, ако трябва ще умрем!!!

  19. #19
    Добре изглежда за възрастта си

  20. #20
    К У Р за Бойко Борисов!
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  21. #21
    Бойко Борисов е една нагла мутра, няма друго мнение по въпросът.

  22. #22
    Мутра \/

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  23. #23
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Пич е, кефи ме. А и мисля, че го бива за кмет.
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от LuCiFer`s AngeL
    Добре изглежда за възрастта си
    да разбирам ли, че критериите ти за добър кмет се изчерпват с това той да изглежда добре??

    аз пък мисля, че не го бива

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  25. #25
    Чиста мутра.Не го бива като кмет.Пълен селянин,говори само дивотии.Типичен тъпак.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си